Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Właśnie nie jest, w pewnym momencie masz ochote udusić :) Jaki masz pomysł???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czuję, że przesadzasz, czuję w Tobie pokłady spokoju ;) Mieszkam pod Warszawą, miasteczko i myślę o takim portalu na początku bardziej forum i oferty firm...a docelowo rozbudowany portal o tym, co się dzieje w mieście i wpływy z reklam ;), tak w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna działalność i raczej nie żyła złota, ale przynajmniej ambitna i chyba coś dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, cos w stylu co jest grane? Wiesz jak nie ma jeszcze w twoim miasteczku podobnego portalu to śmiało! Pewnie na początku może być różnie , ale wiesz możesz sie świetnie ten portal rozwinąć. A twój mąż może taki portal zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym z czasem zobaczysz na co jest zapotrzebowanie i zawsze można nowe elementy dodawać. przyszłość wciąż tkwi w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie ma czegoś takiego...no na pewno będzie ciężko, bo to z dnia na dzień się nie rozkręci, ale czuję że jest na to zapotrzebowanie, że ma potencjał....Ano mój mąż właśnie może zrobić coś takiego :), ba on się nawet zna na transmisjach online, jak byśmy chcieli robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko też miejsce jest specyficzne, bo jesteśmy 20 km od Warszawy, właściwi można to nazwać dalszą dzielnicą Warszawy, nawet jakiś czas tak było ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale bliskość Wawy powinna pomóc, jak myślisz? przez to pewnie jednak dużo tam rzecy i możliwości, czy może wręcz przeciwnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja mam wrażenie, że nie pomaga...w takim sensie, że tu się tylko mieszka, a żyje głównie w Warszawie ;), ale czuję że jednak potencjał jest...wiesz a nie chce też robić czegoś tylko dla kasy, powiedzmy sklep, bo to mnie nie interesuje...W idealnej wersji, to chciałbym łączyć jakieś wpływy finansowe (pewnie głównie z reklam) żeby coś z tego było ze społeczną działalności, bardziej dla idei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego się obawiam, a właściwie mój mąż bardziej...że przestanę być anonimowa, że jakieś konflikty powstaną, bo coś komuś nie spodoba, co piszę itp....Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak dobrze wszystko przemyślicie, może wyjść na prawdę sensowny portal, trzeba wiedzieć czego sie chce, na pewno musicie poodwiedzać istniejące podobne portale i na ich błędach zbudować swoje imperium, zobaczyć co jest u nich źle i zrobić dobrze, zamieścić to czego brakuje, jakieś nowe rozwiązania, idee, fajny interface itp. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tak, wszędzie gdzie są ludzie mogą pojawić się problemy, ale wiadomo, ze będzie potrzebny jakis moderator-administrator, który będzie zarządzał forum i wypowiedziami ludzi. Ja myśle taka nasza kafeteria też była trochę inaczej pomyśl an a niż jest. Ale tu panuje anarchia i do tego nie można dopuścić Acha też nie jest tak, że wszystko wszystkim się spodoba, to nie możliwe i tym sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) Wiesz zrobić coś to nie taki wielki problem, wiekszym problemem jest to, zeby taki portal sie utrzymał, żeby ludzie chcieli do niego wracać, zeby go pokochali, bo bez ludzi żaden portal się nie utrzyma i to właśnie trzeba dobrze zrobić. Mi sie podoba, ja często szukam w necie tego co gdzie i jak sie dzieje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się ze wszystkim co piszesz...:) Wiesz mi bardziej chodzi też nie tylko o to się dziej, bo to też, ale bardziej taka społeczna mobilizacja, no i żeby to było dla każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ech ja zmykam do jutraaaaa, pogadamy jeszcze o tym, miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! zostałam dziś rano ciocią ,dzieciątko przyszło miesiąc wcześniej jest w inkubatorze , 1770 g zdrowa dziewczynka , i już powiedziała mi że na ferie przyjeżdża , ha ha dziś będziemy z bratem oblewać , co u Was dziewczyny ? słoneczko świeci ? życzę wszystkim uśmiechu i zapraszam na oblewanie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roy gratulujeeeeeeeeeeeeee to cudowne i najważniejsze, że zdrowa!!!! pusto tu dziś u nas, żywej duszy. Chętnie sie przyłącze do oblewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×