Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Gasimy światło, czy pociągniemy jeszcze troszeczkę...? Nie było mnie tu trochę, owszem, ale udowadniałam mojemu synowi, którego jednak zostawiłam w domu do końca tygodnia - ŻE BEZ KOMPUTERA MOŻNA ŻYĆ ;) Ale oczywiście pozdrawiam Ech, Roy, Evo i Starego Pierdziela o 100 twarzach i ksywkach !!!! Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gasimy światło, czy pociągniemy jeszcze troszeczkę...? Nie było mnie tu trochę, owszem, ale udowadniałam mojemu synowi, którego jednak zostawiłam w domu do końca tygodnia - ŻE BEZ KOMPUTERA MOŻNA ŻYĆ ;) Ale oczywiście pozdrawiam Ech, Roy, Evo i Starego Pierdziela o 100 twarzach i ksywkach !!!! Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gasimy światło, czy pociągniemy jeszcze troszeczkę...? Nie było mnie tu trochę, owszem, ale udowadniałam mojemu synowi, którego jednak zostawiłam w domu do końca tygodnia - ŻE BEZ KOMPUTERA MOŻNA ŻYĆ ;) Ale oczywiście pozdrawiam Ech, Roy, Evo i Starego Pierdziela o 100 twarzach i ksywkach !!!! Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echa ale jaak
werbenka witaj :) a coś Ty taka niecierpliwa żeby wątek szybko zamykać? przecież codziennie tu piszemy, tylko dziś jest przestój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie Werbenka fajnie ze jestes, juz myslalam, ze moze nas sobie odpuscilas :) Ja juz u swojej mamy, spotkanie z synem bezcenne, teraz spi. Pisze z telefonu :) pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo !!! Witam raz jeszcze !!! Bigosik gotuję właśnie, będę zaglądać w przelocie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! dzieci są !!! one to potrafią zmordować każdego , Werb... bigosik oj mam smaka , lećę dzieci się tłuką ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koppas
Witaj Adonisku:) jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojowniczy Staruszku :) tego akurat jestem pewna. Już jak skomplementowałeś mnie w czarnym ubranku w bardzo swoisty sposób :) wiedziałam z kim mam do czytania...:). Rady dla evoludka o zabezpieczeniu też są twoje - na bank... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SP - broń Boże nie utożsamiam cię z żadnym z twoich nicków - mam do tego zalecany zresztą przez ciebie dystans :) chociaż można się doszukać jakiegoś wspólnego mianownika... ;) Wprowadziłeś nam tu na topiku niezły zamęt tymi swoimi rozlicznymi ksywkami... :) Jeśli chodzi o ten agnostycyzm, to nie zrozumieliśmy się. Myślałam że chodzi ci o " Wiem, że nic nie wiem" - odnośnie mojego przekonania że te wszystkie nicki to Ty właśnie... ;) Więc w temacie wiary u mnie "WSZYSTKO PO BOŻEMU" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrbenka...
SP ----> to trzymaj się jednej, będzie prościej :) I nie doszukuj się jakiś podtekstów czy uszczypliwości bo już sama nie wiem dlaczego tak drążysz ten ksywkowy temat... A skąd to wczorajsze pytanie Twoje, bo widzę że ucięło mi wczoraj ten post, więc ponawiam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam za wygłupy.Nie będę więcej tutaj nachodził do was i skończy się te zamieszanie.Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×