Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

15:34 [zgłoś do usunięcia] ***Dekadencki Wojownik*** cafe werbenka a czy jesteś innego zdania na temat wiary.Przecież Cię nie uduszę za to.Więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78 Silvia
witam was i ja jestem szczesliwa nie pracujaca kobietka siedzaca w domu..Fajny topik mam nadzieje ze mnie przyjmniecie do swojego juz sporego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dzieci odjechały , jestem wykończona ! uchyliłam im nieba ! niema to jak święty spokój , teraz relax w wannie i odespanie zarwanych nocy , a co u was dziewczyny ? jak weekend witam 78 silvia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahaha
Jak świnia po pierwszym uderzeniu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ech.. ty dziś wcześniej :) A ja nie wyspana jak diabli, mojemu synkowi sie dzis w nocy spać nie chciało i dał nam w kość :( A jak twój nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roy napisz cos wiecej o dzieciakach, jakie są ich wrażenia, co robiliście, jakie one są itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78 Silvia
Witam was dziewczyny i buziaczki śle na początek dnia😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie roy napisze o swoich małych gościach ;) evo, to młody zaszalał na swoich włościach ;). samopoczucie nawet ok... przesyłam Ci wirtualną siłę na niewyspanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Powstawały dziewczęta ! Miłego dnia wszystkim życzę :) Silwia - mość się jeśli masz ochotę - grzędę mamy duużą i całkiem wygodną...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo - po prostu Jaś mial ferie obcięte! Co to, jemu 2 tygodnie się nie należą...? Więc protestuje najwyraźniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. dziękuje od razu poczułam przypływ sił :) Witaj werbenko, chyba masz rację, za mało laby miał mały :) i co gorsza po powrocie Jaś nie zastał w domu swojego ulubionego bujaczka (wyrósł z niego), więc jest tragedia :) Dziś mam przerąbane :) Witaj Sylwia Miło was czytać dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie bacznie sie wszystkiemu przyglądu, ale jest kolorowiej więc chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ..no właśnie :) Ale stał sie juz dla dziecka niebezpieczny, musieliśmy :)Sypie u was? podobno w pierwszych dniach marca będzie juz wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ono podobno ostatnio więcej rodzi się chłopców...ta pracuje nad dziewczynką, żeby to było taki łatwe, co wyjdzie to wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi chłopcami to prawda ha! U mnie w rodzinie urodzili sie sami chłopcy, trochę liczyliśmy, że u mnie sie to zmieni :) Moje maleństwao właśnie usnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×