Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

3 lata w liceum i 5 lat na studiach Wer do zob :) Ja tez na chwile znikam, zupe dziecku musze ugotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. taka odpowiedz mnie nie satysfankcjonuje evo.Można szkoły pokończyć i znać po "łebkach";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evo i Fan - jeszcze się cofnę - czy dobrze zrozumiałam, wg was Rysio nie ma głosu i powinien... ze sceny zejść...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę tak, w tej chwili zaczęło mu brakować głosu, który kiedyś brzmiał tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka a czy górnik pracujacy na dole przez 25 lat nie ma prawa byc na emeryturze.To wrak człowieka.To samo z artystami się dzieje.Brakuje im głosu.Tylko dylemat jest inny nie chca odejść ,poniewaz nic nie potrafią w innym zawodzie a kto ich przyjmnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesmiewca z Smoleniem wystepujacy też nie mógł znależć pracy i został listonoszem!!!A był po studiach w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc do generacji tej starszej cieżkie czasy nadeszły(artystów) K.Krawczyk bez ogródek to przynał.Mają kase lecz nie wiedzą co z nia zrobić.Nie mają pomysłu? Chęci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znajdzcie mi chociaż jeden utwór gdzie można się przyczepić do jego niefajnego głosu. Będę go bronić jak lwica...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zywo posłuchaj go w TV.Tutaj nie znajdziesz są stare nagrania Tak evo tylko nie miałem czasu sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest że nie slyszalam go TERAZ, ale nie jestem sobie w stanie wyobrazić żeby mi jego wykonania nie odpowiadały... a nawet jeśli, będę grzebać w archiwach...:) W duże mierze chodzi mi o teksty nie tylko o samo brzmienie glosu. Lubię teksty Cygana, a on duużo dla niego napisał i fajnie wg mnie to brzmi... ale nie będę was Rysiem uszczęśliwiać na siłę w takim razie...;) Wy mnie możecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę Osiecką, jej teksty i jej artystów, bardziej mi ta poetycka stylistyka odpowiada. Ale to wszystko rzecz gustu, a o gustach sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nigdy oczekuję wiosenki,przynajmniej będzie zońcia miała więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ale nie przysiadam już nawet... Wpadam tylko żeby muzyczkę jakąś wrzucić i tak was podglądam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ech.. ty dziś w rozbiegach... A Fan w górach, na Mazurach czy na Suwalszczyźnie mieszkasz, że taki ziąb masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej trochę wypoczniesz WER jak tutaj porozmawiasz sobie.A jaki był cel aby załozyć taki temat i pózniej chciałas go wykasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×