Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Mnie na ścieżka bardzo interesuje, więc jestem w stanie się "poświęcić"...ale ja nie jestem wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, każdy pewnie zagłosuje tak jak mu będzie lepiej odpowiadało ale 8 letnie dzecko, to już dużeee, gorzej jak ma sie te malutkie, wiec może jednak więcej was będzie na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, małe szanse, ludzie idą na łatwiznę, wole przespać zajęcia, odbębnić i mieć z głowy, nie zarywać dodatkowych weekendów....nie ważne żeby się czegoś nauczyć, tylko aby zaliczyć, już nie raz to przerabiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie nie wiem, jak z tymi dziećmi, ale to są ludzie głównie w wieku 22-25, przeważnie jeszcze wolni, bez dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było, ja jak zaczynałam studiować socjologię, to ciężko pracowałam ;), a w pt, sb i ndz od rana do nocy zajęcia...czasem wracałam po tych zajęciach pół przytomna, ale same tego chciałam i tylko sobie narzekałam w duchu, po co mi to :D i jak szłam na 8 na zajęcia w sb i ndz, masakra, ale teraz nie żałuję zupełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, nie sądzę że aż tak Cie pochłonął ;), raczej takie myśli Cię owładnęły, bo głównie dzieckiem się zajmujesz, to może nużyć ;), ale to przecież przejściowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jest mi tak szkoda po prostu tego, że ludzie nie rozumieją, że ona to robi dla Nas, tylko pojawiają się teksty, że chce nas dobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno masakra, bo to właściwie całe tygodnie wyjęte z życiorysu, ale studia to zawsze dobra inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, ja nie szłam na to dla papierka, dla męża, rodziny, dla znajomych, tylko dla siebie, dla mnie studia mają wartość samą w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muru głową nie przebijesz, szkoda, że ci którzy chcą poświęcić weekendy nie mają żadnego wyboru, będzie tak jak chce wiekszosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dla mnie główny problem i ryzyko, że główna część zajęć by była w jeden weekend jest takie, że jakby ktoś nie wiem był chory, no naprawdę nie mógł przyjść, to co wtedy, bo mu chyba połowa zajęć wtedy odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wtedy będzie mieć problem ten ktoś niestety, więc może wykorzystaj ten argument w dyskusji o te zajecia, że moze jednak warto sie poswiecic, moze przekonasz tych co beda przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. to jest argument żeby nie było zajęć tylko w jeden weekend cały i dwie niedziele...bo jak ktoś w ten jeden weekend cały nie przyjdzie, to mu własnie odpadnie połowa zajęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura Domowa :D
Hej :) Kolejna kura domowa się melduje. :D Założyłam swój wątek o tym, że siostra ze mnie szydzi i zostałam zjechana, że jej zazdroszczę więc odzywam się tutaj. ;) Mam trójeczkę dzieci, w wieku 2,5 roczku, 5 i 7lat. I powiem Wam szczerze, że czuję się zupełnie spełniona. Nawet określenie kura domowa mi nie przeszkadza, choć ma w społeczeństwie chyba wydźwięk pejoratywny. Może to dlatego, że mąz czesto zwraca się do mnie per "kurczaczku" :D Oczywiście żartuje sobie, tak na prawdę to szkoda, że wielu ludzi negatywnie patrzy na kobiety, poświęcające się pracy w domu. Ja w domu brzuchem do góry nie leże, obowiązków mam sporo, a poza tym mam też zainteresowania, którym się oddaję. Pozdrawiam Agata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kura :) Fajnie że skorzystałaś z mojego zaproszenia :). Tu się musisz tłumaczyć tu są ludzie rozumni ;). Tylko zaczernij sobie nicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kura :) Nie męczysz mnie ech, histeria była ogromna, uderzył sie bidulek w główke i trwało zanim sie uspokoił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:16 [zgłoś do usunięcia] ech ale jaak fan, poproszę bez głębokim analiz jaki to ja mam charakter, bo nie masz o tym pojęcia i nigdy nie będziesz miał wnioskując tylko po necie... ŚWIETNA RIPOSTA przyjmuję na klatę kogucia i posyłam Tobie całuska😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia🌻 Coż łzy jeszcze sie nie osuszyły i musze spadac w kimono.:O:( fajnie rozmawiacie przynajmniej i o to biega.Nie wiem kiedy znów WAS odwiedzę,za dużo na głowie mam.Cóż proza życia. Odwiedzę Was niebawem jak będziecie w wspaniałych relacjach między sobą😘🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×