Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

No właśnie tak miewam, że czasem choć powinnam coś szybko wkuć i zdać, to nie potrafię po prostu, mam jakis opór i mi się to przeciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa ale dosadne ten Twój nick do tej sytuacji:D ech ale jak zabezpieczyć:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolludek-- co Ty taka nie w sosie.Dobrze przeszkadzam Ci więc już spływam na stałe:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good for you-- teraz przetlumaczysz czy mam skorzystać z translatora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam troche tego dosyć nie rozumiem Fan o co ci chodzi? tak jak pisałam ja nie wiem kiedy ty sobie stroisz żarty a kiedy nie, to po pierwsze po drugie najpierw ech che uciekać taraz ty najlepiej więc będzie jak ja sobie spadne na stałe, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evunio coś taka w gorącej wodzie kąpana.Moze to efekt pokoleniowy jest ,ze nie rozumiesz.;)Też sie staram Cibie zrozumieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największym mankamentem na cafe jest ja druga strona rozszyfruje mnie.Wtedy się usztywniają.Przeciez to tylko cafe a nie real ewunio.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie mogę powiedzieć, że nie mam zamiaru kogoś na kafe strofować, wyżywać się na kimś, wkurzać, nie bawi mnie to...wolę to w realu robić :D. Mam trochę zadziorną naturę, co nie znaczy, że tylko szukam zaczepki, czasem tak po prostu wychodzi...proszę nie brać tego do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś na mój temat przyszła dziewczę 16-letnie.była tak kulturalna ,ze nie pozwoliłem do siebie mówić przez Pan.Przysłała fotke lecz wygladała na starszą.Teraz ma 19 lat i mądrą osoba jest,gdyz tylko na wakacjach tutaj sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×