Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Musi byc taka opcja tylko gdzie to otworzyć.3 lata temu likwidowałem konie trojańskie a teraz dno umysłowe mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozilli w branży nikt już nie używa, to przeżytek. Teraz używa sie Opery albo google chrome'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ech, mój mąż, ale raczej na czasie ze względu na swój zawód niż trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo nie mam firmy abym "musiał' miec opere.Miałem opere 2 lata temu lecz poczta beznadziejna po naszemu DAREMNA.To 100-kroć gorsze niż wymieniłem poprzednie znaczenie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opera to tylko przeglądarka, a poczte można mieć gdzie sie chce: na interii, onecie itp,z tego co piszesz wniskuję, że nie wiesz o czym piszesz. Dwa lata temu mało kto słyszał o Operze, dlatego cieszę się Fan, że taki na czasie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evo tu sie zgodzę zz tym,że stępiałem tutaj na cafe do reszty,zaniedbując edukacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawde nie wiesz o czym piszesz :) Mało z tym ty nie potrafiłeś tej przeglądarki używać. Zresztą używaj czego chcesz, myśl o tym co chcesz, to nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że trzy lata temu uzywałeś opery, bravoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo wum powia roy i wer, że te frelki z chadziajowic majum recht!!!!! Żech sie tera zblamiyrowoł:P:D teraz przesłanie do dziewczynek z Wawci,macie racje i takie pstryczki w nos bardzo mnie podbudowują:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo wum powia roy i wer, że te frelki z chadziajowic majum recht!!!!! Żech sie tera zblamiyrowoł :O:( aby nie zostać żle wychowanym w oczach echa i ewuni tłumaczę:P Powiem wam roy i wer ,ze te dziewczyny z innego regionu mają racje!!!!! Teraz sie skompromitowałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana2
no to teraz pojechałeś po bandzie Fan, powinienes częściej tak godać Ty to jednak jestes specyficzne natura, nigdy nie wiadomo, o co ci tak naprawde chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro powinnam wreszcie zdać ostatni egz, trochę go zlewam i dalej sporo nie umiem i nic się nie uczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×