Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Spokój jest (naprawde), ale nie można kogoś prosić o pomoc i zarzucać mu równocześnie, że nie potrafi skoro to takie proste, tym bsrdziej, że zadałam pytanie klucz, a bez odpowiedzi na nie nikt nie pomoże, a odpowiedzi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację evo...charakterni ludzie my tu na topiku jesteśmy ;), ale chociaż nie jest sielsko anielsko i jest ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ech a powiedz mi, jaki jesteś znak zodiaku? Ja baran jeden uparty, a ty lew może jakiś? I ech dobrze, że mówisz do mnie evo, muszę zmienić chyba na evoludka ileś tam :) Nie kieruje się oczywiscie znakami, ale fakt jest taki, że jak obydwa są np. w trygonie ognia to kontakty między takimi osobami są żywiołowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, taaak już niedługo kolejny rok więcej w życiorysie :) zeszły rok był rokiem dziecka, ten musi być moim rokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, mnie trochę przeraża że już marzec :O, gdzieś powera zgubiłam, tyle mam projektów głowie, a to wszystko leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrafię odstawić tych studiów na boczny tor i tak łazić tam aby łazić, to mi zabiera w sporu czasu, no i co by nie mówić takie spokojnie życie w domku też rozleniwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ech, chyba jestem normalna jednak ;) to wszystko Ci zaprocentuje ech, poza tym trzeba robić dla siebie jak najwięcej, zwłaszcza teraz kiedy jeszcze nie macie litle baby :) Robisz drugi kierunek a to naprawdę ambitnie i tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymać z normalnością ;) Nie to że uprawiam fałszywą skromność, ale dla mnie te studia, 2 kierunek, to coś naturalnego, nie myślę o tym, że to jakaś ambicja, czy co, no po prostu robię, bo chce... to mój żywioł...ale to już tak chyba jest niektórych praca zawodowa jest żywiołem, niektórych wychowanie dzieci, a niektórych ciągłe douczanie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze świetnie czułam się w klimatach uniwersyteckich..pierwszy kierunek średnio mi merytorycznie odpowiadał, po prostu nie czułam do końca bluesa, ale za to atmosfera rewelacja...teraz odpowiada mi i atmosfera i meritum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tym bardziej jak to twoje środowisko naturalne to ty dziewczyno doktorat rób, potem habilitacje i tak dalej, przecież to świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, tak świetna sprawa, tylko mam duże wątpliwości, czy się do tego nadaję, bardzo ważnie podchodzę do ewentualnej pracy naukowej...tzn. wiem że bym była w stanie napisać doktorat, nie ma co przesadzać ;), tylko nie wiem czy by to nie było na siłę, ale jeszcze zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz przeciez prowadzić swoją działalnosć i robić karierę naukową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zawsze możesz wziąść trzeci kierunek, albo jakieś fajne studia podyplomowe, ja teraz zastanawiam sie nad jakimiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sobie pomyślałam, że ewentualnie 3 kierunek, to już po 40 :D, jak dzieci odchowam nieco ;), takie gdybanie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozilla Firefox uzywam. A dlaczego nie evoludek 2??:P Co do mnie to wodnik skonczyłem w dniu dla zakochanych ileś tam wiosenek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jeszcze nie wiem jaki kierunek, robię rekonesans :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×