Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

narazie uciekam ,zostawcie parę pąków na póżniej pan i władca mój wzywa do apelu ! (pracownicy rozwalili busa ! ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolludek-- zauważyła też to i zrozumiała pewna osoba na cafe i wreszcie powiedziała wczoraj do mnie pass.Zawsze byłem w/g niej ironizujacym i denerwowało ja to.Lecz też pewna tłumaczka 4 jezyków w lot mnie pojęła i do dziś mam z nia kontakt mailowy.Jaki rozrzut intelektualny jest moich adwersarzy.Jedni szybko pojmują inni dokopują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. :) Fanfaron - dążyłeś do zwady i powiedziałm stop. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedni szybko pojmują inni dokopują" - Fan co za rym sympatyczny, ty normalnie niedługo wierszem zaczniesz gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za cie zjechali przyznaj sie pierunie jeden--podszyłem sie na czarnym nicku pod przyjazna osobę diabliczki 78.Żartowaliśmy ,smialiśmy się i w końcu powiedziałem prawde.Boże jakie gromy spadły na mnie.Tutaj ten temat też odwiedziła,gdyż zaraz dała upust temu i innym moim kiedyś nickom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie denerwowało mnie to, że jesteś ironiczny wobec mnie. Niewłaściwym wydawało mi się to,że wchodzisz na temat i usiłujesz drwić z dziewczyn tam piszących. Na dodatek używając różnych nicków. Sprawia to wrażenie, że naśmiewa się nich kilka osób. A to byłeś Ty jeden. Przepraszam dziewczyny, że uprawiam tu prywatę. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom-- ale miło🌻 Czyli tutaj przychodzisz też.Nie dążyłem do sprzeczki brum,opacznie mnie zrozumiałaś jak większość moich cafeteryjnych "przeciwników":O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom-- sprawdzałem Ciebie jaki stan psychiczny i moralny masz tam na temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumiałam opatrznie. Zrozumiałam bardzo dobrze Twoje intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za troskę ale od sprawdzanie mojego stanu psychicznego są inni specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom-- jak na razie jesteś bez zarzutu(oczywiście oprócz ustawicznych wymieniania moich nicków)Czy upowazniłem Cię do tego??Czy życzę sobie tego?? Czy mówie o Twoim wieku?Bo doskonale wiem a nie mówię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron - specjalnie swojego wieku nie ukrywam. :D Sama sobie przyznałam prawo do ujawniania Twoich nicków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom--więc nadal trwasz w uporze.??A wymieniaj sobie ile chcesz lecz to świadczy tylko o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom-- gdy przyszedłem na cafe byłem nieskazitelny(jeszcze cafeteryjny hymen miałem) lecz domorośli zniszczyli to a Ty się w to razem z nimi wpisujesz.Przecież miałem nick prze 2 lata.Jeden jedyny i nigdy nie wchodziłem na orange.Od roku taka fanfaronada się dzieje.Wiesz dlaczego sama zapewne.Władz cafe nie moze juz tego opanować i jest TOTALNE DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc aby Cię już więcej nie zanudzać swoją osobą broom oddalam się w podskokach,podśpiewując jak to kiedyś fajnie na cafe bywało. Nastepna kawusia z pączusiem.Czy byłas kiedykolwiek takim pączusiem.Byłaś tylko już zapomniałaś o tym:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko jeden wpis i już. :) Przepraszam. :) Fanfaron - fajnych i sympatycznych ludzi spotyka się i teraz na forum. :) A najlepszym przykładem są tu piszące osoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom znów nie zrozumiałaś lecz już nie mój to problem:D zapchałem sie pączkami i czuję ,ze kawa zamieniła sie w marcepan:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę rubaszny żart więc pytanie: Jaka jest różnica między koniem i koniakiem??:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wuju (spoczko nie pomyle się ;) A dlaczego tak mówić? tak wolisz Fanfi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×