Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Gość werbenka...
zdecydowanie- najbardziej chyba te osoby, które też by tak chciały, ale nie mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
wczoraj widziałam ostro się udzielałaś - ECH... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprowokowali mnie, a ja strasznie nie lubię jak mnie ktoś straszy, tak jak bym nie miał wyobraźni i nie wiedziała, co się może zdarzyć, nie nawidzę czarnowidztwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
To rzućmy jakiś miły temacik... Choć dziś czasu nie mam wiele - idę ciąć z mężem w ogrodzie - wiosna idzie...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiosna :), podobno jeszcze ma zima wrócić ;). U mnie sikorka za oknem na parapecie wsuwa słoninkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
witaj, ROY... - no, jak się wraca do domu ok. północy to się wstaje... -którą to mamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ECH - wiosna idzie wielkimi krokami, znalazłam już u siebie tegoroczną stokrotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up ,,, miała dobre winko trzeba było je wykończyć , ale mamy piękne słoneczko chyba dzisiejszy dzień przeznaczę na ogród ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
właśnie to mam w planie , roy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka... ja tam Ci z jednej strony zazdroszczę:) Też chciałabym byc teraz w domku i wszystko mieć przygotowane:) Jeszcze nie mam dzieci ale jka tylko sie pojawi maleństwo na pewno zostanę z nim w domku a nie pozbawię go mamy:) A skąd jesteś jeżeli można wiedzieć/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę w domu ale mnie to męcz
y ... mam 2 letnie dziecko, które nie dostało żłobka.... mam się z czego utrzymać, bo wynajmuję swoje panieńskie mieszkanie, najniższa krajową w ten sposób mam zapewnioną.... z mężem mamy dom z ogrodem , więc jest sporo pracy przy nim trochę pracy.... ...ale mnie to jakoś średnio kręci, brak mi odskoczni, brak mi celu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ech - rozumiemy, wybaczamy :) wczora z pewnością nie mogłaś się na tom skupiC...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
o kurcze... coś mi klawiatura nawaliła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
do siedzę w domu ale - jeśli masz 20 parę lat wcale mnie to nie dziwi... ja już nie mam, choć wciąż tak się czuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
roy - chyba będą nici z ogrodu - pogoda mi się psuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiele więcej i juz tak się nie czuję , po latach jest wprawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z dziećmi, to też zagwostka, jakoś nie widzi mi się, jak maluchy idą do żłobka, z drugiej strony takie dzieci szybko się socjalizują i może jakoś przez to mają łatwiej w życiu...No ale ja swoich na razie nie mam, będę o tym dumać później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
e tam, roy. patrząc po twoim małżeńskim stażu (chyba gdzieś o tym wspomniałas wcześniej) odbieram cię jako równolatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
żłobek - nigdy w życiu!!! Przedszkole - koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku teściowie na horyzoncie !!! ja w pidżamie , włos anielski , pędzę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja od roku siedzę w domu ale szczerze mówiąc wcale nie jestem szczęśliwa z tego powodu a właśnie dlatego że presja społeczna jest ogromna szlag mnie trafia kiedy ktoś ciągle się mnie pyta ,,a ty pracujesz? a masz zamiar iść do pracy? a druga sprawa jest taka że mieszkam na wsi i tu niestety każdy dzień jest taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka, generalnie myślę tak samo, że przedszkole, to jednak bardziej na tak...chyba że ma się tak, że pełno dzieciaków w sąsiedztwie w koło i dziecko często z nimi przebywa, choć to też nie to samo, co przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×