Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość juzefina10
jajko sadzone z ziemniakami i panierowany kalafior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pizza na wynos
nie chce mi sie nic robic w piatek,w koncu weekend! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadek znow
czarniak marynowany w cytrynie, soli morskie, pieprzu, kurkumie i oregano, zasmazany w szpinaku, do tego ziemniaki puree organiczne lody waniliowe z mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi stara zaserwowała rosół
ale taki skurrwysyjsko tłusty, że chyba wypłace jej z liścia za to! zmarnowała kure od mamy z domowej chodowli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie za to słownik by się nie zmarnował, byłby bardzo potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i troche zwyklego myslenia, bo rosol tlusty moze byc tylko od kury. Kto kure tak utuczyl w domowej CHodowli? Zona niczemu nie jest winna, wiec liscia zachowaj dla tego winnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi stara zaserwowała rosół
można zebrać tłuszcz, albo nie dawać całego kuraka tylko podzielić na porcje, także z liścia tak czy owak powinna dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy chleb sam
mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Dziś była grochówka ugotowana przez męża, jedna z moich dwóch ulubionych zup (druga to pomidorowa) A jutro schab pieczony z kapustą kiszoną i śliwkami, pierwszy raz będę robić, przepis znalazłam w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek alfons
EWAKA CO MASZ NA OBIAD?? PEWNIE ZNÓW BĘDZIESZ PIECZARKOWĄ JADŁA 3 DNI LUB POMIDOROWĄ. UMYŁAŚ SIĘ DZIŚ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka33.
jeszcze sie nie mylam, najpierw stary siedzi w wannie, potem dzieciaki a na koncu ja wode musze oszczedzac wiec kompiemy sie jedno po drugim:) a na obiad jutro karkowka (starczy do niedzieli) i rosol na kosciach kurczaka dodam wiecej magii, kostek rosolowych i wyjdzie tego calkiem spory gar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak ... jutro mintaj, chyba usmażę, jak sie rozleci, to najwyżej kotlety rybne z niego zrobię wystarczy do poniedziałku :) a, dzisiaj byłam na obiedzie u rodziców, jak co tydzień, była jakas ryba smażona, chyba morszczuk, nie pytałam, do tego pomidory z cebulką i śmietaną, no i ziemniaki na deser tiramisu zrobione własnoręcznie zaraz jakąś kolację będe kombinować, ale obawiam się, że skończy sie jak zwykle - mozzarella, pomidory, bazylia, czarne oliwki (te nie są zawsze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak w najbliższą środę jadę na wieski targ, kupuję kurczaki i zaprowadzę hodowlę na balkonie nie dość, że będę miała smaczne własne kury, to jeszcze sąsiedzi poczują, jak to się na wsi żyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to dzis bylo na obiadek
a rosol na kaczce i wolowienie bez kostek itd. do tego kupny makaron nitki, pozniej zjadlam wolowine z zupy sama do tego byl jogurt z owocami lesnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynki, pomidor, rzodkiewka
szczypiorek, kiełbasa, szynka, chleb ciemny posolone i popieprzone cud malina jak powiedziała ciocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penzanceasayio[
Ja mam dzisiaj kurczka z mojej grylownicy z kluskami i kapusta czerwona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Dziś był schab pieczony ze śliwkami i kapustą kiszoną - przepis z internetu :) dobre było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołu pieczone
brukselka z masłem bakłażan , warzywa grilowane, kukurydza , bekon, grzanki , placki owsiane z syropem, szynka pieczona, kurczę słodko kwaśne w sosie curry, wołowina peklowana, bliny z kawiorem, krewetki, homary, jagodzianki, babeczki cytrynowe beczka wina piwa napoje koktajlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyumcy
Zabrakło w tym menu karczochów i ,fungów i trufli :D więc przepis z dupy wziety :D nie wysilaj sie dzieweczko i nie probuj zastapic miejsca nijakiej ti mi malutkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę, ale pikinik
! a dupa rośnie:) brokuły szparagi soja tuńczyk sałatka ziemniaczana rukola zupa krem z groszku zielonego papryka faszerowana bułeczki żytnie, pełne ziarna arbuz, winogrona, pomarańcza, ananas, kiwi sok , woda, wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah
ty wyzej masz bardzo uboga wyobraznie :D ale zjadloby sie co nie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
mi malutka wczoraj zrobila, ale pyszne chicken tikka masala, nie ze sloika tylko 'from scratch' :P z ryzem a dzisiaj zumba po pracy, to maz gotuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek grzyb...
Ewka ty stara cwaniaro co masz na obiad tylko nie mów że miałaś pomidorową którą dziś zrobiłaś i starczy do czwartku?????? szproty jadłaś ?????? umyłaś się???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp
śmieję się z waszych tekstów normalnie po......sikam się :D śledzie z keczupem i serem zjem, jajek szkoda, na święta muszą być szynka , parówki w lodówce jutro podpłomyki ze solą ,pieprzem , ziołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 .
Ło matko ja dziś zrobiłam zalewajkę na grzybkach. Dorodne wyhodowałam pod lodówką. Jak dobrze pójdzie to starczy do środy, w czwartek zrobię fasolkę po bretońsku i bonki będę puszczać że aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś i jutro będzie gulasz z szynki i chyba karkówki też tam trochę dałam miał być kurczak, ale gulasz będzie szybciej, a wczoraj wieczorem już mi się nie chciało robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuchy z jablkami mialam wczoraj, a ze usmazylo mi sie troche "na wyrost" to i dzisiaj na przekaske wystarczylo. A dzisiaj? Nie chcialo mi sie gotowac, wiec bylo knajpowo i po hiszpansku. Czort wie jak to sie kazde z osobna nazywa, ale slowo-haslo powinno wystaczyc: tappas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelek;]
rosół z makaronem i naleśniki z serem i dżemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×