Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

na jutro duszone plastry karkówki, potem gulasz z szynki z fasolą i papryką dziś była ogórkowa z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomidorowa , kurxzak , fasolka szparagowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi ze szpinakiem knedle z truskawkami śląskie , kopytka, leniwe zupa ogórkowa, koperkowa, ryżowa, grzybowa, rosół, grochowa,kapuśniak, barszcz,żurek, krupnik, jarzynowa ryba po grecku pstrąg śledzie z cebulą, ogórkiem kiszonym, przecierem pomidorowym morszczuk, mintaj, łosoś, dorsz, makaron z serem, cukrem i masłem, pyzy, buchty, naleśnik z jabłkiem , ryż z cukrem, śmietaną, cynamonem, kasza jęczmienna z gulaszem drobiowym, żołądkowym, indyka, schabu, placek ziemniaczany z sosem grzybowym lub cukrem i śmietaną, leczo z papryki i cukinii, placki z jabłkami, placki z cukinii i sosem czosnkowym, papryka faszerowana mięsem, ryżem i pieczarkami, penne z mięsem i brokułami, zapiekanka z ziemniakami i kiełbasą,leniwe z serem ,brokuł z dipem czosnkowym,pizza z pomidorami, salami, cebulą i serem, ser smażony z frytkami, bigos z grzybami, śliwką, łazanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolowa, kluski śląskie z gulaszem i papryką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapuśniak, pulpety w sosie pomidorowym z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś to w gościach, jak co sobotę na jutro będzie zupa fasolowa na wędzonce święta... cóż, nie świętuję jakoś specjalnie, na wigilię niosę do rodziców barszcz czerwony z grzybami i śledzie plus cista, potem w gości, w drugi dzień u siebie mam rodziców, to jakiś obiadek zrobię, jeszcze nie wiem, jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krupnik, makaron z mięsem, buraczki na święta będzie barszcz uszkami, fasola, pierogi z kapustą, karp, śledzie, halibut, ciasto z makiem, owocowe, kompot z suszu Wesołych Świąt zdrowia, szczęścia i dużo miłości oraz prezentów na Gwiazdkę 🌼 życzy Małgosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapuśniak z żurawiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomidorowa, kotlet , surówka z kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosół, wołowina w sosie z cebulą i ziemniakami, kapustą białą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sos mięsno-grzybowy z karkóweczki, a jakże :) z kaszą pęczak i kapustą kiszoną z cebulką, marchewka i olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jutro zamówię sobie domowy obiad z www.lasuch.waw.pl z Białołęki. Zawsze wszystko dostaję od nich świeże i gorące, a ceny są naprawdę dobre. Jutro chyba zdecyduje się na kotleta de volaille :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosół, gołąbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulpety w sosie koperkowym z kaszą gryczaną białą jutro rosół, ryż z leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barszcz ukraiński , pierogi z serem Ewo co robisz pysznego na Wielkanoc?:) daj przepis , który rzuci na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam po pierwsze jeszcze nie wiem, gdzie będę na wielkanoc, czy u sami siebie, czy u rodziców, czy oni u mnie po drugie, nie świętuje hucznie świąt kościelnych po trzecie, staram się zrzucić kilka kg, więc na pewno nie będzie tradycyjnie po polsku, czyli dużo, tłusto i niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie robię nic wyszukanego,bo nie lubię świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żurek na zakwasie najlepszy:), przypomina mi dzieciństwo, lubię wiosnę, święta spędzam normalnie z rodziną, cieszę się , gdy rosną pierwsze kwiatki, życzę dużo śmiechu i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przepis na schudnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krupnik, mięso drobiowe , ziemniaki, ogórki konserwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomidor, ogórek, rzodkiewka zupa ogórkowa , kotlety z selera, kapusta z jabłkiem jarzynowa trzy dni koperkowa fasolowa z marchwią i pietruszką krupnik z marchwią i grzybem ryżowa z marchwią, pietruszką, selerem, mięsem drobiowym pomidorowa z makaronem, pietruszka lub koperek roladki ze schabu z pieczarkami , ziemniaki pieczone z rozmarynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosół , ryba z kapustą, marchwią , jabłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×