Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

nie wiem czy wiesz irrenko, ale Grycan wcześniej robił lody pod marką "Zielona budka". sprzedał prawa do nazwy, i teraz produkuje na swoje nazwisko. czyli to co kilka lat temu jedliśmy jako zielona budka, teraz jemy jako grycan. a czy zeilona budka robi lody na recepturze grycana, tego nie wiem. a propos lodów: Bar. Barmanka za kontuarem, podchodzi klient: - Whisky proszę. - Z lodem? - Bardzo Pani miła, ale loda innym razem. Z kobietą jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak mnie to nurtowalo, ze poszukałam...no nie chcialam gafy palnąc :P "W październiku 1994 r. Augusto pobiło Rekord Guinnessa, wytwarzając największego loda na patyku, o wadze 8780 kilogramów." 30 jak w Anglii z pogoda? słyszałam, ze ostatnio sie pogorszyła tj. ochłodziło sie jednak po tych przyjemnych dniach... Michaś no a jak wypadła randka?? bo w sumie nic nie wspomniałes o samej randce oprócz zacytowanego tekstu i tego, ze "zobaczymy co z tego bedzie " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 wiem wiem kochanie o tych zawiłościach pomiędzy tymi dwiema firmami :) 30 ale świński dowcip ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak...męzczyźni byliby bardzo happy gdyby panie w barze robiły takie lody na zawołanie :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam tez...chociaz nie szczególny ;) Mężczyzna zatrzymał się na noc w hotelu. Po godzinie przybiega zbulwersowany do recepcji i krzyczy: - Co to jest za badziewny hotel!!! Niech szlag Was trafi!!! - Co się stało? - pyta kierownik hotelu, zwabiony krzykiem. - Co się stało? I Pan się mnie pytasz, co mi się stało w Pańskim hotelu? Kiedy wszedłem do swojego pokoju, zaszedł mnie od tyłu jakiś ciemny typ z pistoletem w ręce! Przystawił mi pistolet do głowy i powiedział: "Zrób mi loda, bo inaczej Twój mózg znajdzie się na wszystkich ścianach tego pokoju!!!" - O Boże!!! - kierownik hotelu złapał się za głowę. - To jest niemożliwe!!! To się nie mogło zdarzyć w naszym hotelu!!! I co? I co Pan zrobił??? Mężczyzna poczerwieniał cały od złości i krzyczy: - I jeszcze się pan mnie pytasz co zrobiłem??? A ku*wa wystrzał Pan słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj irrenko jak Ty mało wiesz o życiu. czy Ciebie podnieca każdy facet? chciała byś być lizana jak te lody, przez każdego faceta? dlaczego zakładasz, że jak mężczyzna dostaje propozycje seksu, to musi skorzystać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym twierdzisz ze ja tak uważam? przeciez idąc do baru tez kazdy wybiera coś innego... jeden weźmie piwo, drugi czystą, trzeci whisky a czwarty wode... w zależności od upodobań i od nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to ze mężczyźni byliby zadowoleni gdyby w barze była taka usługa ale nie twierdze ze kazdy by z niej korzystał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.. dopiero oko otworzyłem..;) Taa... te teksty były miłe i miłe. Może nie zabrzmi to skromnie. ale wiem, że podobam się kobietom..;) Tylko, ze ja mam mocno mieszane odczucia...:D:D:D:D:D A ludzie mówią, że pierwsze wrażenie jest ostatnim. Po prostu, jak tak składam sobie wszystkie plusy i minusy, które wczoraj zaobserwowałem, to mi wychodzi na zero. Chociaż może troszkę bardziej na minus... Chyba jednak nie te światy się spotkały.. Ja Żoliborz, ona Praga.. 30 będzie wiedział o co cho;) irri... ten lód gigant to był chyba na dobrze wyrośniętej brzozie, nie na patyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi się post zagubił na rozjazdach wirtualnej autostrady chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki :) Michaś..no nie ma co tłumaczyć, spodobałeś sie kobiecie i tyle, a skoro jeszcze ciacho z Ciebie to już w ogóle super ;) Ciesze się, że było fajnie, ale nie ma co ..trzeba kuć żelazo póki gorące :) W związkach chyba nie ma " co się odwlecze to nie uciecze" :P - choć to chyba w tych pierwszych fazach poznawania się :) A co do tego mega loda heeh Iri, juz sobie go wyobraziłam :D Ale ja lodów z zielonej budki nie lubię, choć jadłam tej marki tylko raz, ale jednak..pierwsze wrażenie jest ostatnim ;) hmm..zastanowiłam się nad tym co napisałaś Iri a co skontrował 30. Chyba nie ma aż tak zdesperowanych mężczyzn, którzy polecieliby na byle jaką laskę. Choć w sumie kiedy jest się pijanym to ponoć każda paskuda nabiera urody i staje się wręcz nieprzeciętna :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba nie ma aż tak zdesperowanych mężczyzn, którzy polecieliby na byle jaką laskę. Choć w sumie kiedy jest się pijanym to ponoć każda paskuda nabiera urody i staje się wręcz nieprzeciętna" nieeeeeee, kwiatuszku... czasem nawet morze alkoholu pannie nie pomoże. michaś... masz coś do ludzi z Pragi? ;) :D trochę nie rozumiem "żaluzji", wiesz ja już szmat czasu na emigracji. co nie tak z dziewczynami z Pragi? Praga nam się rozwija. myslałem, że i kobiety tam tez się rozwijają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30- no może Ty kwiatuszku, bywałeś tylko na imprezach w mieście :D W małych miasteczkach to raczej hmm...są mężczyźni, który braliby wszystko, co żywe i na drzewo nie spier....jak to sie mówi :o Bleee A w i na Pradze nigdy nie byłam więc się nie odzywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30... absolutnie nic. Sam tam mieszkałem dość długo. Poza tym mam sporo koleżków stamtąd, ale.. Mentalność praskich kobiet jakoś mi nie leży:P;) a ta prawdziwa Praga się rozwija... znaczy w tv tak mówią;):D:D:D:D:D 4... są ludzie i taborety... jedni biorą jak leci, inni mają trochę szacunku do samego siebie...;) A na warszawskiej Pradze są osiedla, gdzie trzeba umieć się zachować odpowiednio;):D:D:D:D:D:D Ale generalnie jest tam fajnie...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest czwórka co piszesz :P Ale tak to już jest różni ludzie- różne postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe generlanie polecamy mężczyzn z Pragi(tej warszawskiej of course) ;) mają CHarakter. kobiet michaś nie poleca. nie wiem, może kiedyś się przekonam i ustosunkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....wiewiórki?:classic_cool: rude czy szare? bo rude to nie pod ochroną? :P Jeszcze byś zabulił jakby Cię z taką złapali :P Zresztą...kilka stron temu jest moj dowcip o wiewiórce i misiu, źle skończyła ;) 30 - a przekonaj się, jakie są te z Pragi :P a przekonaj się :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30..zawsze uciekałem od ludzi bez charakteru:) i wierz mi, że nawet tam się tacy zdarzają;) oczywiście nie można generalizować tematu kobiet tamtejszych, ale... wierz mi, że niektóre są lepsze od facetów!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... nigdy nie zwracałem uwago na kolor wiewiórki:P i tak uciekały na drzewo.. a ja ich nie goniłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha... 4-eczko... ogólnie i krótko mówiąc... starają się dorównać facetom w "męstwie"... zadrza się, ze ich prześcigają w tym i wychodzi na to, że jak dla mnie są, za mocno agresywne i wulgarne.. a ja nie lubię takich kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to juz rozumiem :) Choć ja typu "gangsta" też jakoś nie lubię u mężczyzn... Ale jednak kobieta to ma być kobieta a nie jakiś babochłop. Czyli ogólnie rzecz biorąc...raczej lepiej, żebym nigdy nie wybrała się sama, wieczorem na spacer po warszawskiej pradze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) może w pewne rejony pragi... :) Najlepszy przykład... kiedys przy jednej z głównych ulic wisiała taka powojenna gablota reklamowa. Naprawdę fajna, odnowiona, podświetlona, a w środku była tylko kartka, na której było napisane:"Niespodzianka w bramie"..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×