Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

ja też już znikam. a planów żadnych niet.. cały czas jestem wolny jak sanki w maju;) Kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wolny jak sanki w maju" hehe podoba mi się to porównanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... dzięki, ale... nie zabalowałem w ostatki, nie byłem w domu a dzień miałem krótko mówiąc skurw..ły... ale mam nadzieję że chociaż Ty lepszy miałaś... Pozdrawiam i idę spać... Może jutro będzie lepiej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!:) Dzisiaj światowy dzień zaglądania pod spódnicę!!;):P lecę na miasto!!;):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś to święto niewczas zrobili, teraz jeszcze kobiety grubo ubrane, rajstopy, spodnie ;) A poza tym chyba Michasiu, nie chciałbyś zobaczyć pod ta spódnicą ciepłych babcinych majtasków :D takich z nogawkami hehe Wiecie co, chyba jakieś choróbsko mnie bierze :( katar mam, a głowa mi dzisiaj pęka, choć może to powód nieprzespanej nocy ( a nie wyspałam się przez mężczyznę! :D a co! ) Tylko teraz muszę to odchorować hihi buziaczki, miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 a co do ostatków to trzeba korzystać :P Ja wczoraj jeszcze na uczelni byłam prawie cały dzień, jak przyjechałam do domu to jeszcze pełno gości dostałam. Michaś a ja słyszałam, że dzisiaj światowy dzień bez FOCHA :D 4 no to teraz faktycznie musisz odchorować, ale Cie ten facet wprowadził hehe raczej powinien uzdrowić :D a co do muzyki to to jest dopiero piosenka na podryw :D http://www.youtube.com/watch?v=p7jDfeAu9V4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia aj no, mam prawo pochorować :D Kurcze, jutro dzień kobiet, ciekawe czy jakiś mężczyzna da choć buziaka w to feministyczne i komunistyczne święto :)ale powaznie, jakos mi zimno dzisiaj cały czas, twarda jestem jeśli chodzi o choroby, ale zawsze w takim czasie mnie "Bierze", wręcz wiedziałam, że pochoruję się akurat w drugim tyg. marca hehe Coś pustki tutaj dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. puchy coś ostatnio. michas w sprawie spotkania żoliborsko-praskiego na kubek chmielu, odezwij sie na mój email. porozmawiamy o dacie i o tym kto płaci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha... no trochę się zasiedziałeś przy tym;) a co do kubka chmielu, odezwę się;) A tak przy okazji.. z której pragi jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) To już zaczyna robić się nudne , że ostatnio jestem tu pierwszą i ostatnią wenusjanką :classic_cool: Ale za to biorę wszystkie kwiatki od chłopaków. hihi 😘 dziękuje za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam dzisiaj Pytanie na śniadanie i był temat: Mężczyźni do stałego związku szukają i wybierają mnij urodziwe kobiety, tzn.powinny być brzydsze od ich samych, bo wtedy ponoć mają wiekszą pewność, że ta "brzydasz" będzie bardziej dbać o związek... a ta ładna, będzie miała to poczucie, że gdy ich związek się rozpadnie to będą świadome tego, ze bez problemu znajdą sobie nowego partnera....a te związki z pięknymi trwają zwykle kilka miesięcy ;) Aha, i często to mężczyźni chcą błyszczeć.. Tylko ciekawi mnie to, czy mężczyźni, tutaj pytanie do 30 i Michasia faktycznie uważają, że brzydsza partnerka to większa szansa na wierność w związku? :) to tak a propos dnia kobiet To prawda, że jesteśmy cudowne? A nie tylko złośliwe,niegrzeczne samice? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... nieprawda z tą urodą. Głupoty gadają. Uroda, to rzecz gustu, więc np. mnie nie musi podobać się ta sama kobieta, którą zachwyci się 30... Idąc dalej, gdybym ja był z taką kobietą, która niespecjalnie by mi się podobała, a 30 by się nią zachwycał, to prędzej czy później by ja zdobył... I byłaby tragiczna w skutkach zdrada!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D To działa w dwie strony, przynajmniej ja tak myślę. Jeśli kobieta mi się nie podoba, to nie jestem w stanie wykrzesać z siebie miłych słów na temat jej urody, nie będę chwalił i się nią zachwycał. Ona wtedy będzie czuła się zaniedbywana i poszuka takiego, co ją będzie adorował. a znajdzie na pe... Po co więc zawracać sobie głowę i na siłę się wiązać z kimś, kto nie jest w moim typie?? Owszem, uroda to nie wszystko, ale.. intelekt też nie..;) Owszem jesteście piękne, cudowne, kochane, złośliwe i niegrzeczne samice!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....no tak, tyle że ja widzę na ulicy...oj nie trzeba na prawde daleko szukać pary, gdzie chłopak często jest przystojny...a dziewczyna bardzo przeciętna..zawsze sobie mówię, że najważniejsze, że oni nawzajem się sobie podobają i że pewnie po prostu kochają się :) I wtedy tym ludziom zazdroszczę. Dzisiaj jakoś nie mam weny do dyskusji na jakiś ambitny temat hihi A tak z okazji dnia kobiet, może byście tutaj nam panowie jakąś kolacje przy świecach wieczorem zorganizowali ;) Wino, pyszne jedzonko i dwa ciacha na deser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... To masz takie same obserwacje jak ja??:) Czasem aż normalnie śmiać mi się chce, jak widzę super laskę z takim "lamuchem", że aż serce staje;) A co do kolacji... Co preferujecie?? Coś z mięs, ryb?? Coś na słodko? Na zimno, czy na gorąco??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaproponuję jako przystawkę melona z prosciutto, farfalle z kurczakiem w białym sosie, z oliwkami i kaparami, do tego sałata z pomidorami i mozzarellą doprawiona odrobiną vinegret. w kieliszkach półwytrawne, białe wino, a na deser tiramisu i kieliszek porto;) może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×