Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Ircia no wiem, ale kiedy to był jak się widziałyśmy :D ja jeszcze pełnoletnia nie byłam haha a Ty męża nie miałaś :P Jak ten czas leci, masakra normalnie :D Oj z malym trudniej wcale nie dopóki on do szkoły nie pójdzię to jeszcze normalnie wszędzie będziecie mogli jeździć a potem to już tylko w wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda123
Witam Michasia Kiedyś tu zaglądalam w okolicy 13 marca, ale możliwe ze miałam inny nick - coś z Rudą ale nie pamiętam jaki :) Ircia, wiesz, że masz zaproszenie do mnie (i tym samym do mojego miasta) :D oczywiscie dopoki mam lokum :D Jak nie wdroze tego ISO na czas to bede miec problem ...wiec Ty sie lepiej spiesz :D Zresztą w ogole dziewczynki gdybyscie mialy ochote odwiedzić moje miasto, to u mnie jest nocleg. Tylko ostrzegam że koty lubia skakac po spiącym człowieku :) Niedługo ma u mnie nocować psiapsiółka więc sprawdzę czy koty śpią też po "obcym" czy tylko po mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda123
miało być "czy koty skaczą też po obcym..." a nie śpią... chociaż też lubi spać w łóżku więc cholera wie kogo wybiora :D No no Czwóreczka - ciekawe co wyjdzie na włosach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sie okaze :D czy będę w stanie wyjść z domu A co do Krakowa, jesli bylaby mozliwosc to ja kiedyś chętnie :classic_cool: jak drapie za uszkiem to koty dostają kociej ekstazy :D mrrrrauuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aście się rozpisały, naprawdę!:P 4... a czy ja kiedyś mówiłem, że za mną trafić można? U mnie pomysł=realizacja. Czasami nie wyjdzie, tak jak miałoby być, ale nigdzie napisane nie jest, że wszystko musi się udać;) Ciemny brąz, powiadasz?? hehhh.... brunetki zawsze były u mnie na najwyższym miejscu na podium...;) iri... jak dla mnie żarciki super!!;) ale przesyłka raczej wróci do nadawcy:D:P Ruda... koty skaczą po ludziach i nie patrzą po kim.:) mój też tak ma. około 4-tej napolowanie mu się zbiera.;) A z jakiego miasta jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemny brąz :D ach, ciekawe czy w tym kolorze moje oczy będa raczej szare, a moze raczej zielone...chyba że niebieskie hmm Michasiu, jesteś szalony :D A co do kocurów...moje plączą się pod nogami, generalnie pomiędzy, teraz tych kotów więcej bo bzykają się pod każdym krzakiem. Jak będą jakieś młode to niezniese! Kiedyś uwielbiałam małe kociki, teraz juz wyrosłam z tej fascynacji, choc nadal uważam że małe jest piękne, rozkoszne i słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe bardziej zielone, czy bardziej szare?? Nie wiem. Nie widziałem, więc nie mogę oceniać.:) No chyba, że dasz mi szansę "oglądnięcia"..;) Ale kolor na włosy jest fajowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo o to chodzi Michasiu, że ja mam bliżej niezidentyfikowany kolor oczu :) czasem są szarawe...ale na ogół więcej zielone :classic_cool: Później jak się pofarbuję to się okaże :D ale stawiam, że w tym kolorze będą bardziej szare hehe miłego dnia wszystkim :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda123
Czwóreczka ja tez mam takie oczy: szaro zielone. Jak mialam swoj naturalny kolor to byly ewidentnie szare. Do 19 roku zycia bylam pewna ze mam szare i takie wpisalam w dowodzie. Po zafrabowaniu na rudo okazalo sie ze sa ... zielone :D Takze mysle Czwóreczka ze po zafarbowaniu tez bedziesz miec jednak bardziej zielone. Ciemny braz powinien uwydatnic ten kolor. Czwóreczka, zapraszam do mnie :) Tylko daj znac wczesniej zebym zdazyla posprzatac :D Michaś, o tak 4 godzina jest idelana pora dla kotow na polowanie i bieganie po wszystkim.Szczegolnie Rudy uwielbia. A w sobote jak spie dłużej, a jemu sie nudzi - zaczyna rozwalac chalupe, starajac sie robic to jak najglosniej... Naiwnie licze ze wyrosnie z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..moje oczy, w świetle dziennym sa koloru- szaro-zielonego :P Ruda...ja całe życie, tzn. w momencie składania wniosku o dowód byłam przekonana że mam niebieskie oczy i bliziutko do 170 cm, co też wpisałam w dowodzie :D A tu co, oczy bardziej zielone niz niebieskie ( w odcieniach kasztanowych, wiśni oczy zielone ;) cappucino- zajebisty błękit hehe Ale, wzrost tez sie zmienił :o po ostatnich pomiarach okazało się, że jednak nie dorosłam wyżej jak do 164cm :( a i tak jak założę buty na obcasie, to część facetów jest równa ze mną lub niższa. Dramath. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał... ciemnobrązowe włosy, oczy zmieniające kolor od niebieskiego do capuccino, wzrost 164 ceemy a na obcasach wyższa od facetów... po prostu bajka!!🌻;) jeśli taka samotna się czuje, to niech ma jeszcze 👄 i 🌻ka następnego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda... a ja cały czas myslałem, że mam oczy niebieskie. Dopiero jak siwizna mnie dopadła, to stwierdziłem, że mam szare. Wyblakły chyba, czy jak??;):P O zmianie zachowania Rudego zapomnij!!:D:D:D Dobrze, że moja Kluska nie robi mi wielkich bałaganów. Ale po nocy się tłucze z tymi ślepiami wielkimi..;) A ja i tak ją love!!:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Michaś :) Na Tobie moge polegać, że poprawisz mi humor ;) Kolor włosów wyszedł nawet fajny, choć w sztucznym świetle troche ślepy człowiek może stwierdzić, ze są czarne ;) ale ciemny brąz jak najbardziej. Miałam dzisiaj zaproszenie na drinka, ale nie skorzystałam, choć to może błąd hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to po co nie poszłaś?? W sobotę wieczorem samemu w domu siedzieć?? Ja muszę, bo jutro od 7-mej cieciowanie dyżurne mnie czeka... Nie lubię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... ciciowaniem nazywamy dyżury serwisowe w firmie pewnej, w której nasza firemka ma własnie serwis. Tylko, że tam się nic nie dzieje, ale być trzeba na wszelki wypadek... No i na mnie jutro trafiło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nic nie sugeruję..;):P Furorę od razu...:P fajnie się z Tobą gada to i ciekawi są ludzie, nie??;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha... bo ja jestem beczką miodu z łyżką dziegciu;):P To kiedy mi pokażesz to Twoje Zakopane??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mi się właśnie podoba;) trochę sprytu, trochę błękitu (wpadającego w zielonośći z szarością);), trochę capuccino słodkiego i jeszcze ta czekolada gorzka we włosach... miód z boczkiem po prostu!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×