Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carol_20

dwa wyroki alimentacyjne na 1 dziecko ? czy to mozliwe??

Polecane posty

witam prosze cos doradzic.Moj znajomy przebywa w tej chwili w irlandii. W polsce ma zasadzone alimenty na córkę. Matka z dziewczynką mieszkają w niemczech obecnie. Kolega dostal pismo z sądu niemieckiego o zasądzonych alimentach. Czy to mozliwe zeby dostac wyrok w dwóch różnych krajach???? i co ma dwa razy płacić? tak mysle czy ona po prostu nie wniosla w niemczech o podwyzke polskich alimentow ale nie mam pojecia.nie wiem co chlopakowi doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo od kilku lat mieszka w niemczech ale ma dzieci urodzone w niemczech i faceta (nie wiem czy mąż czy nie,chyba nie). Jak dzieci mają niemieckie to moze i ona dostala po kilku latach juz tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt...'W polsce ma zasadzone alimenty na córkę. Matka z dziewczynką mieszkają w niemczech obecnie...." cyt ..."od kilku lat mieszka w niemczech ale ma dzieci urodzone w niemczech..." To jak to w końcu jest????:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie. Pogmatwane
to wszystko. Autorka chyba nie bardzo wie co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyjasniam- on ma córke polskiej narodowości. Jej matka mieszka z nią w niemczech. W między czasie urodziła innemu mężczyźnie dwóch synów- Ci dwaj napewno są narodowości niemieckiej bo tam się urodzili Juz jasne? Wybaczcie, pisalam na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty faktycznie jesteś z innej
a co cię obchodzi ta patologia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie powinno tak być jakaś koordynacja przepisowa jest na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Jeżeli otrzymał pismo z sądu niemieckiego a ma zasądzone alimenty w Polsce to najpierw obejrzyj dokładnie i przeczytaj czego to pismo dotyczy.Może bowiem być tak ,że sąd Polski zwrócił się do niemieckiego o egzekucje alimentów .Nie ma prawnej możliwości by sąd niemiecki zasądził alimenty na dziecko gdy dziecko jest obywatelem Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×