Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość frycia.1987
tygrysek a przyszla juz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
mam nadzieje ze jej nie zobaczysz przez 9 miesiecy..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki no to ja znowu od nowa :( niestety @ NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO tygrysek333....przerwa........25........19.03.11.....warm ińsko-mazurskie pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA anvers...........3.................26.........24.02.11. .......ANTWERPEN ANUSIA86........1.................25........30.02.11.... ........zielona góra Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE ada111..........4.................23.........06.03.11 .... ......SZCZECIN klara1984..........6...............27.........11.03.11... .......lubelskie *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Ja znowu zrobilam test rano i tylko jedna:( wiec pozostaje mi tylko czekac na @ ale ni czuje zeby przybko przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO tygrysek333....przerwa........25........19.03.11.....warm ińsko-mazurskie pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA anvers...........3.................26.........24.02.11. .......ANTWERPEN AniaMyszula🌼............3...........23..........28.02.11...........Koszalin ANUSIA86........1.................25........30.02.11.... ........zielona góra Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE ada111..........4.................23.........06.03.11 .... ......SZCZECIN klara1984..........6...............27.........11.03.11... .......lubelskie *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO tygrysek333....przerwa........25........19.03.11.....warm ińsko-mazurskie pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA anvers...........3.................26.........24.02.11. .......ANTWERPEN AniaMyszula ....3.................23.........28.02.11...........Koszalin ANUSIA86........1.................25........30.02.11.... ........zielona góra Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE ada111..........4.................23.........06.03.11 .... ......SZCZECIN klara1984..........6...............27.........11.03.11... .......lubelskie *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Ania mysle ze dziewczyny nic nie maja przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA anvers...........3.................26.........24.02.11. .......ANTWERPEN AniaMyszula ....3.................23.........28.02.11...........Koszalin ANUSIA86........1.................25........30.02.11.... ........zielona góra Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE ada111..........4.................23.........06.03.11 .... ......SZCZECIN klara1984..........6...............27.........11.03.11... .......lubelskie tygrysek333....przerwa........25........19.03.11.....warm ińsko-mazurskie pablinka.........3.................27.........21.0311.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW frycia.1987.....1.................24..........08.02.11... ........słupsk hej dziewczynki jestem jestem :) i czytam na bieżąco niestety za późno wstaje i przed pracą nigdy nie zdążę do mnie jak widać @ zawitała punktualnie 18 jak w zegarku tym razem. Tyle że tym razem się mocno nie przejełam teraz czekam na 28 i powtórne badanie i w końcu zacznę leczyć tą tarczycę :) i do dzieła i w tym cyklu robię testy owulacyjne :) Dziewczyny robi się bałagan w naszej tabelce może ja będę osobą od wpisywania i aktualizowanie albo może któraś z was chce być? bo jak jest poukładane po kolei to wiemy kiedy kto testuje a też widziałam że dziewczyny kopiowały stara tabelkę np bez fryci więc myślę że to dobry pomysł co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no szkoda ze wam @ przyszla aj, trzeba zaczac od nowa, a u mnie lekkie mdlosci i zauwazylam dwie brazowe ciemniejsze plamki na sutkach, a to napewno nie moja wyobraznia, bede czekac niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tabelki to mozesz ja co kazda strone lub co druga wklejac i podpisac aktualizacja, zeby nie zapodziala sie nam gdzies, zeby jej nie trzeba bylo szukac, i zeby kazda z nas miala ja ze tak powiem na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Hej dziewczyny:)Zaraz lece do pracy i przy okazji zamierzam kupić termometr elektroniczny i mierzyć temperature tylko jeszcze musze doczytac jak sie mierzy po nieprzespanej nocy bo pracuje również na nocki///Buziaki dla was i trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
hej dziewczyny, znam powody braku mojej @ :( bylam ostatnio u lekarza rodzinnego i wykryl u mnie juz pogrubiona tarczyce, nie powiem od ok roku mam mala chrypke a to tez nalerzy do objawow, jade zaraz na badania bo nie ma na co czekac. wiec ja teraz robie przerwe a wam zycze spelneienia tego jedynego zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO anvers...........3.................26.........24.02.11. .......ANTWERPEN AniaMyszula ....3.................23.........28.02.11...........Koszalin ANUSIA86........1.................25........30.02.11.... ........zielona góra Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE ada111..........4.................23.........06.03.11 .... ......SZCZECIN klara1984..........6...............27.........11.03.11... .......lubelskie tygrysek333....przerwa........25........19.03.11.....warm ińsko-mazurskie pablinka.........3.................27.........21.0311.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW frycia.1987.....1.................24..........08.02.11... ........słupsk monia_aa......3/przerwa.......23........21.03.11......... . ..OK/KALISZA @ przyszła,punktualna co do dnia,i dobrze bo w sobote imprezka i bede już po :) no i jeszcze dwa okresy i zaczynymu :) jupi :) frycia też chce zrobić badania na tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo 🖐️ kobietki, u mnie zadnych objawow, czasem lekkie mdlosci ale temp. mi spadla wiec chyba do mnie tez @ zawita niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie to nawet nie wiem co jest 5 mjałam miesiaczke ale duzo słabsza niz wczesniej kurde piersi bola uz tak od miesiaczki i nie przestaja nie jest to az taki wielki ból ale jest ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada a moze to fasolka:) ja nie moge sie tego terminu malpy doczekać oby jej nie bylo;/ mam nadzieje ale jak znam zycie to przylezie bo cosc dobrze sie czuje a tempki nie mierzylam wgole a testy owulacyjne raz robilam raz nie nie wiem jak to bedzie w czwartek ide z moim M na badanie nasienia zobaczymy co tam sie kryje mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok moj M sie chyba troszku steresuje biedaczek nie tulilismy sie przez 4 dni wkoncu uh buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie znowu wzrosla temp, dzis strasznie glowa mne boli i troche brzuch i mdlosci sa dalej, i znowu zauwazylam śluz plodny, ja juz nie wiem czy to znowu owulacja mi sie przesunela czy taki sluz jak plody ma byc przed @? Mialam sporo stresow w ostatnim czasie i gdyby to teraz znowu byla owulacja to bylaby trzecia proba jej podejscia, moze do trzech razy sztuka i tym razem uda sie? no chyba ze @, ale zawsze na @ bolaly mnie piersi po owulacji do okresu a teraz wogole nie bola, ale w razie czego postanowilam przytulac sie co drugi dzien, ada111 trzymam kciuki zeby to byla fasolka, AniaMyszula napisz jak z tym nasieniem wyszlovpovbadaniach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) w końcu mam chwilkę by do was zajrzeć, widzę że małpy nawiedzają niestety ale cóż nam pozostaje trzeba działać. Mam ostatnio okropny nastrój, zaczynam się już martwić tym poniedziałkowym badaniem co wyjdzie i czy lekarz w końcu zacznie mnie leczyć heh Fryciu ja też mam problem z tarczycą właśnie w pon będę miała powtórzone badania i mam nadzieję że zacznę leczenie :) i w końcu się uda heh Anvers ty to masz przeboje z tym swoim cyklem ale to nie realne być w jednym cyklu miała 3 razy owulacje, jajeczko potrzebuje czasu by dojrzeć no i po owulacji tempka podwyższona powinna się utrzymywać do @ a badałaś tarczycę? często przy chorobach tarczycy temperatura tak skacze i cykle są nieregularne albo rzeczywiście stresy ci coś zblokowały ale 3 owu w 1 cyklu to nie możliwe tulam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze 3 owulacje nie sa mozliwe w jednym cyklu, ale wiem ze organizm moze podchodzic kilka razy do owulacji i stad ten sluz plodny, ale do owulacji wcale nie musi dojsc z roznych powodow min. u mnie stres podejrzewam, i moze u mnie do tej owulacji jeszcze nie doszlo a myslalam ze doszlo, a z tarczyca u mnie wszystko ok, dzis mnie coraz bardziej boli brzuch,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moge dolaczyc ? Ja starania rozpoczynam w lipcu ale kto wie czy nie wczesniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) trochę tu nie zaglądałam ale już jestem :) Ada ja mam podobnie jak Ty @ miałam dostać 18 dostałam 20. 20 miałam tak że mnie brzuch dość mocno bolał i miałam w sumie normalny @ 21 miałam tyle @ co kot napłakał a od wczoraj @ zniknęła. Po prostu już jej nie ma. W sumie nic w tym dziwnego by nie było, ale zawsze @ mam pełne 7 dni nie licząc plamienia a teraz takie coś. Jestem bardzo zdziwiona może któraś z Was tak miała albo wie dlaczego tak może być ??? aha i jeszcze dodam że brzuch mnie bolał tylko 20 a teraz nic kompletnie nawet mnie już piersi nie bolą. Testu nie robiłam temperaturki też nie mierze więc nic więcej nie mam do powiedzenia na ten temat . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kreyyyzolka pewnie że mozesz sie przyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyyzolka wita jasne że możesz dołączyć będzie weselej :) a później więcej brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek ja z ta miesiaczka tez tak miałam w tym miesiacu 2 dni były czerwone plamienia nastepne dwa dni juz troche wiecej i 3 dni plamienia a w dodatku piersi nie przestaly boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanvers kochana moja :) pierwsze słyszę że organizm może podcchodzić kilka razy do owu pik LH jest raz w miesiącu i to powoduje uwolnienie jajeczka, a podwyższona tempka świadczy o tym że owu już była i progesteron który zostaje uwolniony ją podwyższa! i o ile rzeczywiście może są jakieś podejścia do owu to podwyższona tempka świadczy o przebytej owulacji :) więc może to nie owu tylko coś innego ci się tam kluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka dzięki za zaproszenie..jak widać skorzystałam ..nie mam teraz czasu za bardzo ale wieczorkiem zajrzę do Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×