Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ANUSIA86
Witaj XENIA I Rudna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Milenkaaa trzymam kciuki za rozmowe kwalifikacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia33
czesc Anusia86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Xenia33 nawet nie i powiem szczerze ze chyba wolałabym miec drugiego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
XENIA masz już synka:) ale fajnie. Ja dopiero sie staram z mężem/// ehh bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia86 - bądź zawsze pozytywnej myśli. Ja zaszłam w I ciąże w drugim cyklu :) Nemi - ja bym zwariowała w takiej męskiej większości :)))) Chciałabym zaplatać warkoczyki i wiązać kokardki. Juz teraz maż na mnie krzyczy ze kupuję Młodemu jakieś zniewieściałe skarpetki w myszki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki juz wrocilam i zabieram sie za tabelke :) i witajcie nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka .....w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa.... ..............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984...........6..............27.........11.03.11... ......lubelskie nemi.............sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333....przerwa........25..........19.03.11....... .warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa..3............24............20.03.11.. ......gdańsk pablinka.............3..............27..........21.0311.. ........MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23...........21.03.11...... ..O K/KALISZA Katie84..............5..............27.........25/26.03.1 1......Kraków frycia.1987.........1..............24............???..... ..........słupsk to teraz ja:)........ ............ ............... ................ Rudka................3.............. ............... ................. Xenia33.............4..............33............... ................. i poprosze o reszte danych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa..... ............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11...........lubelskie nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11...........warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11...........gdańsk pablinka..................3...........27..........21.0311...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11........O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03.1 1......Kraków frycia.1987.............1............24............???................słupsk to teraz ja............. ............ .............. ............... Rudka....................3.............. ............... ................. Xenia33.................4............33............... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Anvers - już uzupełniam - następna @ 15.03.2011. Wrocław Dziewczyny- dzisiaj zaczynam testy i ..... do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa..... ............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.2011........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk pablinka..................3...........27..........21.0311 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .1 1......Kraków frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk to teraz ja............. ............ .............. ............... Rudka....................3.............. ............... ................. poprawilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers jak się zagłębiłam w ta tabelkę żeby mniej więcej poznać Dziewczyny - widzę ze Twoje 2 kreseczki tuz.. tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha z tymi skarpetkami Xeni33 to niezle ale wiesz ze to nie koncert zyczeń ...ale życze Ci z calego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chcaialabym te 2 kreseczki ale narazie musze czekac bo moj cykl jest zbuntowany i ciezko mi okreslic czy mialam ta owulacje juz czy nie ale @ narazie nie widac i jej objawow, takze watpie zeby dzis sie pojawila, ale od wczoraj kluje mnie podbrzusze tak lekko a dzis czuje tez lekki bol pod lewa pacha przy piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers chyba bedziemy ci gratulować ale na razie nie bede zapeszac wiec mówmy po cichutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers - Trzymam Kciuki - niestety na dwoje babka wróżyła - bóle podbrzusza mogą oznaczać ciążę ale tez nadejście @ ... Nemi - wiem ze to nie koncert życzeń - jak nie będzie Smerfetki to będzie Smerfik - byleby zdrowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie gratulujcie, bo bede wsciekla jak @ przyjdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie byle zdrowe to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jedno - jak będziecie kupowały testy ciążowe - to od razu bierzcie te bardziej czułe - z jednostką 10 a nie 25. Panie w aptece kłamią czasami ze są tylko 25. dziesiątki są 2 razy czulsze i szybciej malują kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) widzę że jest nas coraz więcej :) Xenia33 zgadza się lepiej kupić te czulsze :) mi pani w aptece powiedziała że nie ma w ogóle 10 :O a są chociażby Acon i Bobo test strumieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clearblue słyszałam pozytywne opinie ale nie wiem czy jest sens go kupować ze wzgledu na cenę :) u mnie ciążę wskazały testy z allegro (za 1 zł) a potwierdziłam testami z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, ze firma nie ma większego znaczenia, bo prześcigają sie z hasłami reklamowymi, ze wykrywa 3 dniową ciążę :))) Bardziej chodzi o czułość. Niedługo wymyślą testy wykrywające ciążę przed zapłodnieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie przepraszam, nie doczytałam, ale nie martw się Kochana. Ja poroniłam 2 lata temu. Po prostu tak bywa tylko gryziemy się z myślami - DLACZEGO JA??? Dopiero teraz odważyłam sie próbować. Porobiłam badania i jestem dobrej myśli. GŁOWA DO GÓRY I POPATRZ JAK PIĘKNIE ŚWIECI SŁOŃCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 ❤️ kochana nie masz za co przepraszać. Staram się myśleć pozytywnie :) i jakoś mi to wychodzi. Wierzę że tym razem się uda :) tak jak nam tu wszystkim :) Też mam porobione badania, dostałam zielone światło od gina po 4 miesiączkach od zabiegu no ale coś nie wychodzi chyba za bardzo chcę. A psychika jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie najgorsze jest to czekanie , czy pojawi sie @ czy nie ..... Mam wtedy schizo, jak boli mnie głowa to już na zapas boje się brać tabletek... nie jem fety i serów pleśniowych, już nie mówiąc o drinku.... jestem na tym tle przewrażliwiona, no ale to wina tego poronienia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×