Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja też mam pieska ale nie jest typem zazdrośnika więc myślę że jakoś przyjmie nowego członka rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa..... ............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.20 11........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.11.... ......Wawa pablinka..................3...........27..........21.0311 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .1 1......Kraków frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk to teraz ja............. ............ .............. ............... uaktualniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam yorka a to zadziory on potrafi na mojego m warczec albo wlazi miedzy nas z tad moje obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to możesz mieć problem, będziesz musiała izolować pieska od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jak bede w ciazy przyzwyczai sie, jak moja siostra przychodzi to kladzie sie przy brzuchu lize ja moze i ze mna tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu to twój piesek i będzie musiał zaakceptować nowa sytuacje ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty będziesz zajmować się maleństwem a mąż pieskiem żeby nie był opuszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często oglądam w tv rodzina 2+8 i ostatnio jak oglądałam z mężem to mąż się mnie pyta czy bym wolała nie mieć dzieci czy urodzić 6 na raz. A ja mówię że wolałabym 6, tylko zatrzymałabym sobie 2-3 a resztę oddałabym koleżankom z forum haha. Nie no oczywiście żartowałam z tym oddaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie cos nie widac tej @ a lekko boli podbrzusze, tak inaczej niz zwykle, ale zauwazylam sluz taki jak plodny tyle ze jest go niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby @ nie przyszla to zrobie test 8 marca, moze bedzie taki prezent na dzien kobiet jak wyjda 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już postanowiłam ze od tego cyklu nie będę wyszukiwać sobie żadnych objawów. Bo jak ostatnio wyszedł mi przed okresem pozytywny test ciążowy i byłam szczęśliwa a za 2 dni test już był negatywny i dostałam okres to byłam załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Uczę się na błędach, teraz obiecałam sobie zero testów dopóki nie przyjdzie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja kupiłam dzisiaj testy ale nie wiem kiedy zrobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole nie miec testow w domku bo bym zaraz je wykorzystala :) strasznie mnie kusza jak je mam a czuje juz jakies objawy a pozniej nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Tak sobie czytam o czym rozmawialyscie i chyba dostałam podobne życzenia na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów to miałam ostatnio 3 w domu i nie mogłam wytrzymać. Wszystkie wyszły negatywne i teraz tez nie kupię wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Mnie też korci zeby zrobić ale schowam je do szafki i moze zapomne o nich na jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys test mialam w domu i nie wiem jakos szalec zaczelam objawy wymyslac bo on na polce lezal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wcześniej pisałam, niedługo wymyśla testy wykrywajace ciążę przed zaplodnieniem :)))))) wiec będziemy miały luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech takich nie wymyslaja bo wtedy to na nie bedzie popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już chciałabym przeczytać ze któraś łaska ma 2 kreseczki .... Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No na pewno bedzie dużo chętnych :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to ja chyba bym codziennie robila takie testy hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×