Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaaaaa
No ja dzisiaj kupiłam ten Quick zrobie i zobaczymy a nastepnym razem kupie te co Ty polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie ;] dobra kobitki uciekam bo M skarzy sie ze tylko z wami gadam a on sam lezy. Dobrej nocki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Kreyyyzolka dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
ada111 Twój mąż gdzie służy w wojsku?Jeśli można wiedzieć oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej barbera :) 6 lat ja bym chyba sie zalamala, a mnie coraz bardziej podbrzusze boli, i czuje mdlosci, chyba @ przybedzie sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
anvers oby nie przybyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...a propo testów to mam koleżankę, która zaszła po 3 miesiącach prób i wyobraźcie sobie ze testów wogóle nie robiła ale wiedziała hmm przypuszczała ze jest w ciązy i dopiero potwierdził to gi...tak długo czekała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera moze masz ochote wpisac sie do naszej tabelki? NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO podaj swoje dane jak powyzej to zaraz cie ulokujemy w odpowiednim miejscu, jesli sie zgadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
nemi ja też za pierwszym razem nie robiłam testów poszłam do gina i tam sie dowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam wszystkie, których jeszcze nie miałam okazji przywitać. Właśnie zrobiłam porzadek w mieszkaniu i od razu lepiej się czuję. Trzeba sobie organizować jakoś ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc syll dokładnie trzeba sobie jakos organizowac czas, a w mieszkaniu zawsze jest co robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie mam sily zrobic porzadkow, jestem jakas poddenerwowana i nie dobrze mi jakos,pewnie to obajwy @,ale jak nie przyjdzie to chyba zrobie test na koniec lutego bo nie wytrzymam do 8 marca hehe, testy chyba beda moin nalogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Do juterka dziewczynki :) Trzymajcie się ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers badz dobrej mysli....a moze akurat ...2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
papa kochane kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz uciekam nie wiem jak wy ale ja jutro musze wstac do pracy a poza tym jeszcze moze jakies przytulanko uskutecznimy z M:)spokojności pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez uciekam bo rano tez musze wstac, dobranoc kobietki i upojnej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc teraz ja dołączam. W listopadzie niestety straciliśmy naszą perełkę:( Ale o dzidzie zaczniemy się starać dopiero we wrześniu, by dzidziuś przyszedł na świat jak obronie licencjat(mam nadzieje), ale teraz przygotowuje się zarówno informacyjnie jak i fizycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa..... ............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.20 11........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka..................3...........27..........21.0311 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .1 1......Kraków frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk ewuś90...........wrzesień..........21..........01.03.2010..........Żory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie czy Wy też tak oglądacie ciuszki, łóżeczka i tak dalej?? Bo czasem martwię się że już przesadzam..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUS JA CODZIENIE NA ALLEGRO wchodze i przegladam łóżeczka wózki wszystko co tylko tyczy dzieci choc troche zostało mi po córeczce bo wieksząśc podawałam bo nie chcialam wczesniej wiecej dzieci ale to sie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa..... ............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.20 11........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka..................3...........27..........21.0311 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .1 1......Kraków frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk ewuś90...........wrzesień..........21..........01.03.20 10..........Żory barbera................ok 70..........29...........?????....... .wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki w tak piękny słoneczny ranek...witam ewuś fajnie ze jestes , ja tez dopiero bede sie starac w sierpniu bo mamy jakies plany ale powiem szczerze ze tez juz oglądam takie malutkie ciuszki , łózeczka i wybieram ...także chyba to nie przesada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki, witam też nowe "Staraczki" :) od wczoraj zaczełam robić testy owulacyjne, ale mam dzisiaj jakiegoś doła. Wczoraj nie miałam zupełnie ochoty na przytulanie :( chociaż powinnam juz zaczynać... Zaczynam dziwnie do tego podchodzić,,, tylko liczę te dni płodne , sprawdzam, co kiedy powinnam. Niedługo będzie to obowiązek a nie przyjemność . :( Muszę się dzisiaj pozbierać- kubeł zimnej wody na głowę...bo z takim nastawieniem, to daleko nie zajdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana wszystkie dziewczyny, szczególnie witam nowe staraczki. Po tym jak wczoraj do pracy wyszłam doszło aż 6 stron! temat się rozwija, ale wszystko nadrobiłam. Anvers trzymamy kciuki za 2 kreski:) Ja mam dziś wolne wiec zaraz zabieram się za porządki. @ się skończyła także jeszcze kilka dni i zaczynamy z mężusiem kolejne starania:) Musze się wam przyznać że jeszcze nigdy testu nie robiłam! zawsze @ przychodziła dokłądnie w terminie, a ja jestem z tych co mają równo co 28 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Witam was kochane :) Nie tylko Wy tak macie ja też oglądam na allegro rzeczy dla maluszków a narzeczony tylko kiwa głową :P Wczoraj byłam w miescie i jak widziałam te wszystkie kobiety z brzuszkami to aż smutno mi się zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Kilka dni nie obecności a tu tyle nowych staraczek :) Witam wszystkie staraczki i każdą z osobna :) u mnie był wielki powrót @ i to bardzo wielki. teraz miesiąc przerwy bo i tak mojego M nie będzie więc konkretne staranka zaczynamy od początku kwietna. Zakupiliśmy testy owulacyjne i w tym miesiącu sama dla siebie będę testowała żeby sprawdzić kiedy dokładnie mam owulację :) dzisiaj idę wybrać wyniki na różyczkę i toksoplazmozę, a zaraz lecę jeszcze na zrobienie badań reumatologicznych. Jeszcze raz wszystkie witam :) i Trzymam za każdą z Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×