Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) ja placilam za 60 kapsulek ok 30 zl Xenia33, wiesz ja tez jestem taka zawzieta.. ale moze jednak warto by bylo z nim porozmawiac i wyjasnic kilka rzeczy.. dni ciche sa chyba najgorsze.. wiem jak to wyglada u mnie.. naszczescie moj mezczyzna szybko sie lamie i pierwszy podchodzi do rozmowy bo ja jestem uparta jak osiol Szkoda dnia na klotnie, porozmawiajcie napewno pomoze :*:*:* Co do dnia, hmm.. narazie nic ciekawego nie zrobilam :D ale wybieram sie dzisiaj na ryby, moze na opalanko bo pogoda u mnie dzisiaj dopisuje :) a wieczorem ide pobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, ja mam dzis jakis zly dzien, poklocilam sie z mezem, jestem wsciekla jak osa wrrr, mojej @ nie widac, piersi mnie nie bola wiec to moglybyc objaw owulacji bo byl sluz plodny, juz trzeci raz podchodzilo, wydaje mi sie ze znowu sie przesunie, za kazdym razem w dni plode pokloce sie, zdenerwuje sie, i przezywam i chyba mi sie tak przesuwa ciagle, wiec raczej to napewno nie bedzie ciaza :( jesli @ nie przyjdzie za jakies 14 dni to znaczy ze znowu doowulacji nie doszlo, przez stres, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to anvers jesteśmy w takiej samej sytuacji z naszymi mężczyznami. Cóż... Dziewczyno portugalczyka narazie mam za duży nerw żeby z nim gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nastroje tu dzisiaj jakos srednie ale mam nadzieje, ze mimo to przyjmiecie mnie do swego grona :-D Przeczytalam na razie 1. i 31. strone topiku. Kilka slow o nas: jestesmy po slubie 1,5 roku i dopiero sie wzielismy do roboty, bo wczesniej strasznie dokuczaly mi zeby (nigdy nie mialam z zebami problemu a teraz sie posypaly - kanalowka za kanalowka :-( ). Bylam na poczatku lutego na rutynowej kontroli u ginekolog i ta na mnie wsiadla, ze mam zostawic te zeby w spokoju i brac sie do robienia dzieci, bo czas dziala na moja niekorzysc (w tym roku mam skonczyc 32 lata), zwlaszacza, ze mam inB i AMH ledwo-ledwo w granicach normy, co moze oznaczac, ze zdarzaja mi sie czesciej niz przecietnie cykle bezowulacyjne :-( Tak mnie kobita zmotywowala, ze od razu ruszylismy do akcji :-D Najpierw poczynilismy powazna inwestycje finansowa i kupilismy ustrojstwo do mierzenia owulacji (Clearblue) - ginekolog kazala mi przez 3 kolejne cykle mierzyc owulacje a potem zjawic sie do kontroli. Jezeli cykle bylyby bezowulacjyne ma mi dac skierowanie do kilniki leczenia bezplodnosci. @ mialam 8.2 i 6. dnia cyklu ustrojstwo zaczelo zadac ode mnie testow. Zaczelam je wiec skwapliwie robic i 16. dnia, czyli jak w zegarku (ja mam @ normalnie co 30 dni) wyswietlilo mi sie, ze nazajutrz jajeczkuje. Pelni namietnosci rzucilismy sie wiec w pierzyne, nie czekajac na zadne 3 cykle - bylismy na fali entuzjazmu, ze monitor wyswietlil skok LH:-D Teraz dostaje kota, ze musze czekac jeszcze 2 tygodnie zanim bede mogla zrobic test ciazowy... (a potem bede sostawac kota, ze nie wyszlo albo ze wyszlo a tu 1000 zagrozen... wiec mam nadzieje, ze bedziemy sie tu mogly w takich momentach nawzajem wspierac :-D ) Acha, od 3 tygodni lykam olej z czarnuszki siewnej, no i oczywiscie biore folik. Jak na zlosc jednak wlasnie sie podziebilam :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokopalam sie do tabelki, uzupelniam: NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........?.............22..........6-7.03.11. ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa..... ...............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka..................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............24.0 2.11??. . .......Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............??.............??? .................????? barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska mongrana...............1............32..........10.30.11.......pod Berlinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mongrana :) NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........?.............22..........6-7.03.11. ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa..... ...............22..........7-8.03.11..........szczecin mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka..................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............24.0 2.11??. . .......Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............??.............??? .................????? barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny Dz. portugalczyka milo cie tu tez widziec:):P hey dziewczyny no i wiem jakie sa wyniki:) mój M jest plodny w 100% wszystko ok:) bardzzo sie ucieszylam bo ze mna wszystko tez ok czekam na @ ale jak narazie nic nie czuje zero bulu piersi czy podbrzusza!!!! a dzis termin @ mam nie wiem mam cicha nadzieje ale napewo @ przyjdzie jutro albo po jutrz poczekam do najdłuzszego dnia cyklu czyli 32 zobaczymy obiecalam sobie ze nie testuje ale nie moge wytrzymac powstrzymam sie jakos piszac z wami:P 3 majcie kciuki kochane:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszulko, juz myslalam ze sie nie odezwiesz :D:D ja tez mam urodzinki w marcu :) 11 dokladnie :) Witam nowa staraczke :) razem zawsze razniej :) ja tez chce sobie zakupic clearblue :) u mnie cena tego graniczy miedzy 70 euro, nie wiem jak w Polsce podobno ciaze to tez potwierdza :) chyba lepiej na tym wyjde bo testy ciazowe kosztuja u mnie ok 10 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff wreszcie nadrobiłam :) ale szalejecie dziewczynki :) u mnie po staremu @ wróciła z podwojoną siłą i dobrze że nie robiłam testu bo bym się załamała troszeczkę. Wybrałam wyniki toksoplazmoza wynik dodatki różyczka też dodatni. Starania ponawiamy od kwietnia pełną parą :) Witam wszystkie nowe dziewczyny :) AniaMyszka bardzo się cieszę że wyniki Twojego M wyszły pozytywnie:) i trzymam kciuki co by @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcz. portugalcz:) tez sie ciesze ze cie widze bo na tamtym topiku to jakas cisza ostatnio:( a co kupujesz testy owulacyjne clearblue ja mialam takie testy powiem ze sa super ale zaplacilam za nie okolo 90 zl lecz sa bardzo dobre albo wyswietla sie buzka ze ma sie owulacje alo koło jak sie jej nie ma ale sa naprawde super jedna wada to cena! ale tez mam testy ciązowe z tej samej firmy mam tylko 1 ale nie testuje juz sie bije z myslami ale pewnie @-piszon zawita;( grrr ja chce juz zizi:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiącu przetestuję testy owulacyjne ale niestety staranek nie będzie bo mój M jedzie na poligon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmory miało być;) ja poklocona z m i nie wiem czy ten cykl wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Clearblue sa i ciazowe i owulacyjne (ale wspolnych nie ma, jedne badaja LH a drugie hcG, tak jak wszystkie inne testy). Ja na razie lece na owulacyjnym. Troche to denerwujaca impreza, bo musze zrobic cale 20 testow w jednym cyklu (a same paseczki kosztuja u nas 30 euro :-( no i przez 20 porankow cyrk z siusianiem i z polprzymknietymi, zaspanymi oczami czeka sie te 5 minut na wynik testu... :-s ) ale za to oznacza dosc precyzyjnie. Wczesniej robilam testy z Rossmanna i ta druga kreseczka byla taka jakby jej nie bylo no i sie zdarzylam przestraszyc, ze u mnie z LH moze byc cos nie tak :-( Mozecie mi pogratulowac albo uznac za wariatke ale przebrnelam przez caly topik ;-) Doszlam dzieki Wam do wniosku, ze nie kupie nowych testow ciazowych, bo ja tez jestem specjalistka od nakracania sie :-p Tuz przed slubem spoznil mi sie po raz pierwszy w zyciu okres (i to o 10 dni!), do tego mialam bole owulacyjne, nadwrazliwe piersi, ba! - mdlosci (!!!) Testy wychodzily negatywne. W koncu poszlam do gina, wyjeczalam u pielegniarki test (z krwi) i kiedy mi podawla potem przez telefon wynik, to ryczalam jak bobr (ze to jednak nie ciaza). @ przyszla wkrotce potem :-( Moj nie jest zolnierzem, na szczescie. Ale tez mamy psa (mieszanca husky - dziki zwierz, wyprowadzac jej i dziecka jednoczesnie na pewno by sie nie dalo - ja ja z trudem utrzymuje dwoma rekami a i glebe zaliczalam przy niej nie raz i nie dwa :-D ) - to tak slowem podobienstw miedzy nami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia godzenie moze byc całkiem miłe:P ubierz sie sexy zarzuć noge na futryne drzwi a meska wyobraznia sama zadziala:P Morgana to sie naczytałaś:P tygrysek nie smutaj jak twoj misio wroci bedziecie sie misiolic i napewno z tej tesknoty cos wyniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgana skad ja to znam mi w swieta @ spoznila sie 4 dni a cykle mialam jak w zegarku co 28 mowie baaaa jestem w ciązy na bank nie robilam testow mowie a co bedzie to bedzie ale tak sie nakrecilam juz mamie nawet powiedzialam ze ''moze cos tam bedzie'' a tu @ 5 dnia przylazla ryczalam jak ta kretynka nie wiem co sobie myslalam po co mi to bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja uciekam do łóżeczka póki mój misiaczek jest to go troszeczkę po molestuję :) więc słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×