Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

witam staraczki:) byłam dzis u mojej psiapsiólki i wyobrazcie sobie malenstwo ma juz 5 miesiecy ale sliczna jest...juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers podaje moje dane bo skopiowałam tabelkę i się wpisałam ale widzę, że nie ma mnie w twojej :D barbera wiek 29, cykl ok70 kolejna @ ? miasto wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczęściara1989 witam ja tez pisze prace lic.wiec łącze sie w bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pisanie pracy przypada za rok, i mam nadzieje że już wtedy będę oczekiwać na dzidziusia, który będzie mi pomagał z brzuszka:D Takie są plany zobaczymy co wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa..... ...............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka..................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............24.0 2.11??. . .......Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............??.............??? .................????? barbera.................70...........29............???................wielkopolska poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba uskuteczniaja przytulanki wkoncu week:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys go teraz zobaczyla beczka smiechu lezy w poprzek lozka koldra na głowie i reka w spodniach jak na westernach hihi i obok pies spi w kulke zwiniety do smiechu warte z nimi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziwczyny co tam u was dlugo sie nie odzywalam bylam wczoraj na badaniach nasienia z moim M strasznie sie nameczyl w toalecie;] niedlugo termin@ ciekawe czy dostane ale mysle ze tak bo mam zero objawow ehhhh ciekawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha niezle moj oczywiscie w pozie podobnej tyle ze pies w przedpokoju a M pochrapuje od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemi moj tez potrafi zaciagnac tyle ze jak sie go klepnie to przestaje bo jak by mial takie symfonie przez cala noc urzadzac to chyba bym go na klatke wyprowadzila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 3 - mam kciuki a M oczywiscie dzielnie sie zachował bravo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj raczej arie hahha oo własnie zaczyna hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj cichutki jak narazie ;p niech tylko pozycje zmieni a znowu prosiaczek sie pojawi na chwilke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 3 majcie mocno bo naprawde sa mi potrzbe:) tylko sie martwie tym ze mam zero objawow to musza jakies byc? nie wiem ale ne testuje wczesniej niz termin @! tez jestem dumna z mojego M ze chcial jestem teraz pewna na 100% ze pragnie mieć fasolke i jest odpowiedzialny i nie mysli tylko o sobie:)bo niektozy faceci uwazaja ze ich eggo ucierpi ale bzdura! jutro bede znala wyniki to dam znac co i jak postaram sie wiecej odzywac:) ale czytam was na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze jezeli facet godzi sie na takie badania to naprawde kocha i jest warty milosci podziwiam takich, wiem ze moj w razie czego tez sie na to zdecyduje. Co do objawow z tego co wiem to wcale nie trzeba ich miec ;] Ja juz sie nie moge doczekac @ pozniej zostana jeszcze 3 max 4 i zaczniemy tez staranka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyzolka:) staraj sie staraj super ze ma sz takiego M moj tez jest wspanialy i kochany dokladnie zgadzam sie z tym co napisalaś. czywiscie trzymam kciukasy:P:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula co do objawów to kazde organizm inaczej czuje i reaguje, ja np. nic nie czułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzie mi dziewczynki te co sa juz mamami jak bylo z brzuszkami kiedy zaczely byc widoczne pamietacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana u mnie pozno dopiero koło 6 miesiąca a pozniej jak skoczył to hoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemi a ty masz dzieciątko nie doczytalam;] to mowisz ze nic zero nie czulas az do terminu @ a kiedy sie dowiedzialas kiedy bylas? bo mnie ani piersi ani nic nie jestem zmeczona nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak...zaszłam 1 stycznia a okres miałam miec jakosc pod koniec i dopiero jakis tydzien po spodziewanej@ wiedziałam ze juz jestem w ciązy z racji tego ze cykle mam regularne i nigdy mi sie nie spozniaj, natomiast jakiekolwiek objawy dopiero w pod koniec lutego...ale moja kolezanka jest teraz w 3 miesiacu i nic zero objawów, takze widzisz sprawa względna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh tak sie zastanawiam moja siostra jest w 5 mies a wyglada jak by miala rodzic kazdy pyta czy to blizniaki a jest jedno i w dodatku lekarz mowi ze to kruszynka, martwie sie ze i mnie to spotka a jestem niska 160 bede wygladac jak kulka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszylas mnie bo ja nic nie czuje ale samopoczucie ok;] kreyzolka wyglad nie jest najwazniejszy a przez 9 miesiecy mozna sie pomeczyc ja chce sie meczyc i miec ta przyjemnosc ;] moge wygladac jak beczka byle tylko moja kruszynka zafasolkowala we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne byle zdrowe...moja kolezanka inna z kolei w 4 i juz wygląda jak w 7 heheh ale ma to gdzies cieszy sie ze zaszła....a bedzie miała facecika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×