Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej olcik radze ci odczekac jeszcze kilka dni i wtedy tescik bo tak jak my bedziesz czula sie zawiedziona jesli zostanie za wczesnie zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka* Kuźwa się rozpisałam,ale nicku nie wpisałam i ujjjj strzelił posta. :/ No melduje,że jestem :) Super na dworze,słonko świeci,ale jest zimny wiatr.Testow owu nie kupiłam :/ Nic sobie nie kupiłam,choć zamierzałam ale na siłe nie będe kupować bo bezsensu. Ja to w ogóle chciałabym aby można było robić testy dzień po stosunku :P A tu trzeba czekać 2 tygodnie :/ Ja narazie wytrzymuje,może dlatego że nie sądze by nam się udało. Zresztą ja niewiem jak my spłodzimy to dziecko,mąż pracuje po 12h więc zmęczony,ja go nie chce męczyć.I pewnie dlatego nie korci mnie zrobienie testu,w dodatku dopiero jestem 5 dni po stosunku. Jedynie mam jakiś sluz.Nie obserwuje swego ciała,ale chyba zaczne po następnej miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siebie obserwuje troszke i juz mam tego dosc, jestem zla bo nie ma 2 kresek, jestem wkurzona na maxa, ide troche sie odstresowac niedlugo wroce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku - ale mi serce biło jak czytałam ze robicie testy.... Anvers i milenkaaaa powtorzcie za kilka dni bo to za szybko trochę i niepotrzebnie się stresujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mowie ze poki nie ma @ to nadzieja jest zawsze, wiec prosze mi sie tu nie poddawac :) co do ciebie chcebycmama, mysle ze kazdy seks bez zabezpieczenia niesie za soba jakies nadzieje, wiesz natura lubi platac figle, jezeli mialabys cykl 28 dni to trafilas w dzien przed domniemana owulka :) jezeli 33 no to juz troche ciezko.. ale tez szanse jakies sa grunt to myslec pozytywnie hehe nie wiem co Was tak naszlo na te testy :P przez Was to i moj mi po glowie chodzi :D:D tyle ze jest duzo duzo za wczesnie :P mialam wytrzymac do 11 :D mysle ze z ledwoscia wytrzymam do terminu miesiaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey nie nadążąm czytać wypowiedzi tak szybko piszecie ;) jak @ miałam 18 stycznia jutro idę do lekarza, napisze Wam co się dowiedziałam ;) gratuluję Kreyyyzolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik7777
jestem z Małopolski, w tym roku mam 26 lat:) a to jest mój 5 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke:) Dziewczyny nie martwcie sie na pewno jest jeszcze za wczesnie zeby wyszly 2 kreseczki. teoretycznie testy wykrywaja 6 dniowa ciąze ale prawda bywa inna. Moja znjaoma 1,5 tyg po terminie @ zrobiła tes i wyszłą strasznie blada kreska tak ze prawie jej nie bylo widac dopiero z pare dni cos wyszlo, czyli ok 2 tyg. Odnosnie objawów to ja zawsze mam wszyskie i jestem pewna ze sie udalo a teścik sprowadza mnie na ziemie:/A najgorsze ze na te testy wydałam już fortune:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik7777
nie wiem czemu na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcz.port masz racje z tym,e każdy seks bez zabezpieczania to szansa na ciąże.Przecież tak powstają wpadki-szczęściarze z nich :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miala być ta emotka :) a nie skrzywiona.No wlaśnie,niewiem w jaki cyklu teraz bym dostała-dostane @.W tamty miesiącu @ przyszedł w 33 dc.Dziś jest mój 18dc :) no popieram zrobcie ponownie testy z rańca na czco z rannych siuśków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy tacy szczesciarze?.. nie tak do konca.. szczescie to byloby dla nas.. dla nich to tragedia ehh i tutaj sprawdza sie teoria z blokada psychiczna :/ one nie mysla w ogole o ciazy.. ponosza sie emocja i dopiero po fakcie mysla co zrobily..a u staraczek jest na odwrot.. czekamy na odpowiedni moment, spinamy sie i odrazu po tym myslimy o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie kupujcie testów za wcześnie bo potem leża i kuszą, ja miałam jedne już ohhhooo już był przeterminowany ale zrobiłam i nie wyszło nic, trochę się zawiodłam ale to pierwszy cykl starań ale kilka dni mineło i nadal nie przyszła @ i kupiłam nowe i dwie kreski są słabe ale są, też nie sądziłam że tak szybko do tej pory czuję się trochę nieswojo tak się nasłuchałam ile się znajomi starają ale jutro wreszcie pójdę do gina i dowiem się prawdy ;););) 3 mam kciuki za Was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wydalam majątek na testy, teraz kupiłam 2, ale zrobię dopiero 1 dzień przed data @. Będę silna bo jeszcze nigdy nie wytrzymalam i robiłam po 5 testów co 2 dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcz.prt masz racje.Głownie chodziło mi o to,że właśnie bzykną się raz czy tam ktoryś raz i prosze dziecko w drodze.A Ci co chcą,to zajść nie mogą.Niesprawiedliwe. :/ fistacja,to trzymam kciuki na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
racja dziewcz.port. ja tak miałam 3 lata temu.Wogóle nie myślałam o dziecku zawsze się zabezpieczaliśmy itd a tu jednak się trafiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja,czyli jest duża możliwość że w ciązy jesteś,bo jak miałaś ostatnią @ 18 stycznia,rozumiem że idziesz do lekarza by może potwierdził ciąże tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChceBycMama jeśli dziś jest Twój 18 dc to działaj dzisiaj . Jest duże prawdopodobienstwoo ze to Twój dobry dzień. Przy cyklu 33 dniowym to lepiej nie mogłas trafić bo 14 dni po owulcji zaczyna się krwawienie. czyli jakbyś w tym miesiącu miała 32 dni to dzisiaj powinnas jajeczkowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Xeniu,dzięki. :no postraram się odkusić męza na działanie dzsiaj,ale niewiem czy się uda. :/ z tego względu,że wczoraj musiał dluzej w pracy zostać,w sumie wrocil o 23,pracował 16 h dzis jest wykonczony bo dzownil,ale moze mi sie uda go namowic :) bo zawsze to ja moge go ehm hem ujeżdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo testów,to w naszej apteczce jest jeden przeterminowany hehe Był wązny do grudnia 2010 :P Chciałam go wyrzucić,a mąż nie nie zostaw go haha niwiem po co jak przeterminowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Fistacja i Kreyyyyzolka trzymam mocno kciuki za Was:)))))) Ja mam 2 dni po @ ale czuje juz od wczoraj pobolewanie w nadbrzuszu. Witam nowe staraczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ChceBycMama działaj to może zostanę taka przyszywana matka chrzestna :D Wiecie co zaczęłam czytać ze nawet pozycja jest ważna dla par starających się. Najczęściej polecają pozycje "od tylu" i klasyczna, żeby zolnierzyki miały krótsza drogę i nie wyplywaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie tak się zastanawiam czy to normalne, że po stosunku chłopaki wylatują?? Domyślam się ,że chyba to co trzeba to zostanie ale taka ilość jak wylatuje to sama już nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ponownie troche sie uspokoilam i juz mi lepiej, koniec z testami dopoki naprawde nie zauwaze innego objawu poza tymi co se wmawiam hehe:P bede se wmawiac ze nie chce byc mama i moze sie uda... a z plemniczkami napewno czesc wyplywa ale ta czesc co trzeba zawsze trafi na miejsce kiedy przyjdzie odpowiednia pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×