Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

no to nie jestem jedyna... choc czasami mam wrazenie ze jak jakis glupek sie zachowuje no ale coz zrobic jak hormony wariuja.,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, co do wesel to my mieliśmy swoje w 2009 zaś w 2008 dostalismy 15 zaproszeń...to była masakra,byliśmy na 11 bo nie dało się nam wykręcić, w tym roku tylko jendo nas czeka i dzięki Bogu wiecie co do wahań nastroju to to norma i najgorsze,że faceci tego zwykle nie kumają, ja mma zwykle nerwy na owulacje i się smiałam kiedyś że te moje zlości nam nie pomogą jak na owulke bedizemy się fochować i walczylam z nimi dziewczyna z Portugalii byłyby dwie pieczenie na jednym ogniu, piękne wakkacje rodziców,ale przede wszystkim najważniejsza chwila ich córki żyxczę Ci by udalo się dotrzeć najbliższym na ten dzień do Portugalii... wiecie co to moje plamienie ustało i sama już nie wiem co to było,czy to może owulacja, a to oc bylo tydzień to moze ja miałam zwizdy...no nic czekam grzecznie do 15go marca,ale nie obiecuje że do tego czasu nie pisnę o tym ani słówka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest pytanie, za które standardowo jesttem gotowa zabić, jak tylko coś powiem to M wypala - Co, hormony?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam owule to jestem straszna;p chodz moj jest wniebowziety haha bo mam taka chcice ze masakra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola nie przejmuj się po to jest forum żebyś się wygadała a mnie coś głowa boli i chyba mam znowu zapalenie spojówki tak mnie oko boli okropnie i ciągle mi się z niego łzy leją chyba zgłupieje dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe syll u mnie jest tak ze np moja mama sie pyta mojego jak ty z nia wytrzymujesz a on to nie moja Madzia to tylko hormony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacolagirl niestety taka nasza ciekawska natura ze wszystko wiedziec musimy i kusimy sie na te testy choc wiemy ze to za wczesnie.. wychodz jeddna kreseczka.. i zamiast sie przestac łudzic to sobie wmawiamy amoze zle wyszlo.. albo moze za wczesnie sprobuje za tydzien. :) i tak na nas zarabiaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie czuję ani przed @ ani owulką tylko w dzień @ boli mnie brzuch i tyle na mężu to się nie odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Krejzolka ze twoj maz rozumie... niektorzy tego nie potrafia zrozumiec.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga na mnie to juz zarobili tyle że szok ale ja jestem jakaś inna co miesiąc przynajmniej jeden muszę test zrobić chociaż wiem co wyjdzie ale to tak dla tradycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi sie dzisiaj nie chce ja muszę się wybrać do okulisty bo te spojówki mam co jakieś 3 miesiące ale jakoś nie ma weny żeby iść i popatrzeć co się dzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga masz racje, ja już sobie pomyślałam ile ot na te testy wydałam,przynajmniej dwa nam iesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo wiem ze wyjdzie jedna kreska.. napalamsie bo akurat mi sie nie dobre zrobilo i omdlewałam i kaze mojemu jechac do apteki .. wkoncu robie ten test dla swietego spokoju i wychodzi jak zawsze to samo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze jedyna nie jestes... ja to czasami myslec bym nie chciala ale sie nie da... :( Dobra kobietki lece sie kąpusiac.. i z mezusiem na film... :) wkoncu ma wolne mozemy razem posiedziec.. :) do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie myslenie, logicznie sobie tlumaczy czlowiek by sie uspokoil a tak cos mu dziure kreci w brzuchu i idzie i testuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie fajnie wiedzieć ze jest nas więcej z tymi testami chyba idę spać bo mnie głowa coraz bardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. .........Bielsko-Biała anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk Fistacja...............1..............25...........??? .................Skarżysk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ................Londyn Beata127...............2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ............zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........LIPIEC:D..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Madzii22...............3..............22..............??? ................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk Mała(duża) i możliwa zmiana planów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowortem na chwile zniknelam.Wyciągnelam męża na spacer do sklepu,zanim zjadłam jeszcze z 3 kostki białej czekilady,kupiłam sobie chipsy laysy zielona cebulka.Noi troche mi pomógl spacer bo ochłonełam. A to chyba znam,że @ przyjdzie.Chociaż do daty mam 9 dni jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPOPRAWKA* Jestem spowrotem na chwile zniknelam.Wyciągnelam męża na spacer do sklepu,zanim zjadłam jeszcze z 3 kostki białej czekolady,kupiłam sobie chipsy laysy zielona cebulka.Noi troche mi pomógl spacer bo ochłonełam. A to chyba znak,że @ przyjdzie,bo mi to wygląda na moje pms-owe humory.Chociaż do daty mam 9 dni jeszcze. :/ Mogłaby nie przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia34.................2...........34..........13.3.2011......Dolny Śląsk zuza22..............rok............23..........14.03.11. .......Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. .........Bielsko-Biała anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk Fistacja...............1..............25...........??? .................Skarżysk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ................Londyn Beata127...............2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ............zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........LIPIEC ..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Madzii22...............3..............22..............??? ................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk Zaglądałam do Was na stronie chyba 37. Jeśli pozwolicie - dopisałam się do tabelki :) Jestem ostatnio mocno zajęta, ale będę zaglądać po pracy w miarę możliwości :) IMam nadzieję, że będziemy się nawzajem wspierać.... Dobrej NOcki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera.... u nas dziecka nie ma z powodu słabej jakości nasienia męża. z jakiego jesteś miasta jeśli mogę spytać? Gdybyś miala jakieś pytania odnośnie in vitro chętnie odpowiem na tyle na ile będe umiała. I przepraszam, że tak rzadko odpisuje , ale ostatno cierpię na chroniczny bark czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gosia;] A jest tu kto jesio ??? Ale dziewczyny piszecie duzo ze dopiero skonczylam czytac :P ja jestem na uczelni nawet nie mam czasu odpisac ale sledze was non stop;] 3 mam kciuki za wszystkie co by @ nie przylazla;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×