Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

kurcze naprawde wariatki jestescie z tymi testami :D:D:D ale nie ma sie co dziwic :) ja tam zbyt wiele ich nie zrobilam chyba tylko 3 bo rzadko mi sie spoznia.. przewaznie przychodzi wczesniej :/ albo w terminie raz tylko mi sie opoznila 8 dni, ale i tak wiedzialam ze nic z tego bo chorowalam caly czas.. i owu mi sie przesunela wiec u mnie spoznienie miesiaczki w tym cyklu bedzie zbawieniem :D:D fakt ze mnie korci na test, ale mam zasade ze im pozniej tym lepiej, zobaczymy :) zaraz ide do wyrka poprzytulac sie do mojego :) moze mnie jakos ogrzeje :D:D trzymajcie kciuki za moja tempke, od niej zalezy czy czas sie zalamac czy moze cieszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziew portugalczyka 3 mam kciuki co by @ nie bylo lec sie yulic bo jak bedziesz miala fasolke to ie bedziesz miala ochoty przynajmniej w 1 trymestrze;] chce byc mamą a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, szczescia,milosci,pieniedzy, aby to o czym marzysz jak najszybciej ci sie spelnilo 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany Julek, bylam dzis caly dzien na miescie i teraz przez godzine musialam nadrabiac czytanie... Mam nadzieje, ze nic nie pominelam: - Milenkaaa - gratuluje pracy - Aniu: wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzin, czyli oczywiscie przede wszystkim dzieciaczka jak najszybciej :-D -witam Cie Gosiu :-D - zuza: my tez mielismy slub w sierpniu 2009 i GENIALNA pogode :-D - dz. portugalczyka: my po slubie w Niemczech (byla tylko najblisza rodzina z tych samych wzgledow co u Was) robilismy poprawiny (2 tygodnie po slubie) w Polsce - i tak upieklismy dwie pieczenie na jednym ogniu :-D - ja mam jeszcze swoja suknie do sprzedania jakby co :-p Zapomnilam zupelnie, ze chce ja obchnac... Musze sie zmotywowac, bo zajmuje sporo miejsca w szafie :-p - my mielismy na slubie bardzo malo gosci ale za to takie bajery jak wesele na zamku, przedwojenny samochod, kareta, golebie (polecam golebie! efekt na prawde super!) - wszystko po to, zebym goscie zajeli sie ogladaniem tego wszystkiego a nie zebym musiala byc tlumaczem na wlasnym slubie :-p - My z kolei mielismy tak, ze nasze rodziny nam NIC nie pomagaly i NIC nie placily. 90% bylo na mojej glowie, a 10% na wspolnej - tj. mojej i R. Przygotowania to byl horror, praca na pelen etat (ale efekt super!) Pieniadze w formie nieoczekiwanego prezentu dala potem tylko moja rodzina (sfinansowali ponad polowe wesela) a od calej rodziny meza, trzymajcie sie... niecale 300 euro. Bez komentarza. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jeszcze na mnie kolej.. AniaMyszula... Spełnienia marzeń... :) Widzę że sporo młodych żon, ja też do nich należe.. ślub 01.05.2010 :) ostatni dzień pięknej pogody przed powodziami i ulewami.. Zorganizowane w równiutko 3 miesiące :D wszyscy oczywiście myśleli że w ciąży jestem :P My za calutkie wesele płaciliśmy sami, żeby właśnie uniknąć sytuacji wtrącania się, w moim przypadku ukochanej :P teściowej. Wesele na 90 osób, koszt ok 35tyś i dalej to odczuwamy :/ ale nie żałowaliśmy sobie na orkiestrę, restaurację, fotografa, smyczki i na prawdę wspominamy cudownie... Na temat rzeczonej teściowej mogłabym ksiązke napisać :( to co ta baba (ciiii) wyprawia przechodzi wszelkie wyobrażenia a niestety musimy z nią mieszkać.. Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja już jestem weteranką bo ślub czerwiec 2005 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski. Dzisiaj nadrabiam czytanie. Teraz lecę sprzątać. Pogoda sliczna u mnie, aż żyć się chce. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula wszystkiego naj naj naj zdrowka i upragnionej fasolki ;* No to moje przeczucia byly prawdziwe test sobie zakpil @ sie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza22Witan
Dzień dobry dziewczynki:) Aniu wszystkiego naj i oby kolejny cykl starań był bardziej owocny:) U mnie słoneczko świeci ale troche wiaterek jest ale ogólniedość przyyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za śliczne życzonka:) miłego dnia wam życze a u mnie taka beznadziejna pogoda:( kiedy ta wiosna bedziee !!!!! tak sobie marze ja z brzyszkiem i moim M za reke chodzimy po parku ptaszki śpiewają rzeczka szumi ahhh:) miło aż sie robi ;] do póżnieej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety u mnie śliczna pogoda. Ania wszystkiego naj i wyczekiwanej fasolki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula, wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zafasolkowania i spokoju życiowego dziś dziewczyny jestem jakaś na nie, ale to przez pogode, wczoraj się przytulaliśmy, bo sobie pomyślałam,że te plamienia to może owulacja mi się przesunęła, ale nigdy nie występowały owe, wiec jeżeli to nie owulacja była to na bank implantacja, a dziś już czysto i trwało to tylko dwa dni... czy Wy co cykl też macie inne sytuacje, ja odkrywam zawsze coś nowego i u świadamiam jjak jeszcze sama siebie dobrze nie znam... jakie plany na weekend? ja dziś tylko odkurzyłam bo sprzątałam w czwartek i jest względnie, skupie się tylko na sobie i np. na czytaniu książek no chyba,że wyciągnę swojego na zkaupy bo musimy zrealizować zakupy spożywcze,lista już powstała teraz tyl;ko trzeba wyjść z domu...;/ witam wszystkie dziewczyny, z którymi jeszcze nie miałam okazji kafeteriować ;) udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Wszystkiego Najlepszego, duzo zdrowka, usmiechu na twarzy, spelnienia marzen i 2 kreseczek na tescie ciazowym :*:*:*:* tempka poszla jeszcze troche w gore dzis 36,9 :) plany na weekend, hmm bawie sie na calego :D:D:D dzis zaczyna sie karnawal i trwa do poniedzuialku znaczy sie cos takiego jak w Rio :D:D bede ogladac gole tanczace pupy :D Samba jeee :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna p. ;) może sama się rzucisz w wir tańca karnawałowego;D, osobiście uwielbiam czas karnawału,tydzień temu byliśmy na balu było dosyć interesująco,ale marzy mi się impreza taka przebierana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja, teraz na zakupy,potem pranie też i wieczorem znajomi , pozdrawiam ps.strasznie zaczęło mdlić...i sie czuje jak rozlazła kwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - z okazji urodzinek - wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszyskich marzeń, a szczególnie tego jednego.... :) Dziękuję MMongrana :) Ja pomalutku kończę sprzątanie, przez cały tydzień nazbieralo się sporo do roboty.... Jeszcze tylko stos prasowannia, potem oczzywiście podoskonalę swoje umiejętności swoim!!!! autkiem (mam je juz tydzień!).... Na razie jeżdżę jak pirat, ale z czasem mam nadzieję będzie lepiej....:) Buziaki dla Wszystkich Staających!!! Do wieczora. PS. własnnie robię obiadek - pyszne pyzy z truskawkami -mniam mniam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
wszystkiego naj AniaMyszula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze AniuMyszulo:D Przede wszystkim tego by jak najszybciej spełniło się pragnienie zostania mamusią:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam do życzeń. Aniu spełniania marzeń i pokaznego brzuszka wkrótce ;) ja już posprzatalam, byłam na zzakupach i u fryzjera z Młodym, a teraz obiadek. Kreyyyzolka ale się zmartwilam tym Twoim @, ale może dzidzius chce zaczekać do ślubu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×