Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

moze byc tak widoczniej?? bo moze ta gwiazdeczke z opisem nie kazdy ja skopiuje bo bedzie pod tabelka, a teraz chyba lepiej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - teraz tabelka podoba mi sie rewelacyjnie :-D pechowa - to zalezy... Jezeli sie przetestujesz i okaze sie ze cos bylo ale sie nie zagniezdzilo jak powinno, bedziesz sfrustrowana... Mozesz sobie tego oszczedzic. Ale z drugiej strony, jak bedziesz wiedziala, ze cos nie tak, to mozesz dzialac (medycznie, w przypadku jesli by sie to powtarzalo zbyt czesto). Moze bylo tez tak, ze nie pekl Ci w tym miesiacu pecherzyk (= test negatywny). Moze byc tez jednak tak, ze przez pierwsze miesiace ciazy mozna miec lekkie plamienia. Innymi slowy: zrob tak, zebys sie z tym dobrze czula! Jak spokoj da Ci test - to testuj. Jak bedziesz bardziej wyluzowana bez testu - to nie testuj. Samopoczucie to wazna rzecz w naszej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info:) a nie wiesz moze dlaczego wydluza mi sie cykl? czy to jest normalne? odstawilam tabletki 2 miesiace temu, pierwszy z odstawienia dostalam po 30 dniach, a dzis chyba drugi po 35 dniach, dlaczego nie po 30 ?????????? wkurza mnie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana przewaznie po tabletkach cykle swiruja, ja tak mialam i mam do dzis, tabletki odstawilam wiecej niz pol roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, pechowa, powodow moze byc cale mnostwo: - organizm potrzebuje kilka cykli aby sie w pelni ustabilizowac po tabletkach (wiele dziewczyn tak ma) - czasem cykl sie po rostu przesunie i juz: chociazby przez zmiane pogody, odzywiania, stres i 1000 innych czynnikow - bywaja cykle bezowulacyjne (te sa na ogol dluzsze) Generalnie to nic strasznego, o ile po jakims czasie wroci do normy. A jak nie wroci to tez nie zawsze jest zle: moja znajoma zaciazyla (mimo antykoncepcji :-p ), choc miala nieregularne cykle i jest po 30tce - niech to bedzie dla nas pociecha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze 2 mce to trochę za mało żeby po odstawieniu tabletek okres się wyregulowal. Czasami trwa to rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo zalezy tez od tego, jak dlugo i jakie tabsy bralas. Ja mam znajoma, ktora lyka jej juz od 14 lat i jak tylko zrobi jakas przerwe (np. watrobowa) to ma totalny burdel w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Hej dziewczyny. co do tab. ant. to po roku brania ich odstawilam je i mialm masakre, np mialam @ co 40 dc, a nawet raz 2,5 miesiaca nie mialam @, dopiero po ok roku bylo juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim bralam anty moja @ byla zawsze na czas,po 2 latach anty rozwalilo sie wszystko, raz byla @ raz nie, kiedy chciala wtedy przychodzila i tak przez jakis rok niecaly, bylam u gina i znow zaczelam brac, ale rzucilam bo pomyslalam ze kiedys bede chciala dziecko wiec lepiej niech mi sie wszystko dobrze pouklada zawczasu, do dzis swiruje, zebym wiedziala ze tak bedzie nigdy bym sie nie zdecydowala ich brac, ale jak to mowia polak madry po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam 2 razy po jakies pol roku i syf mialam przez jakies 2-4 cykli. Generalnie piguly znosilam koszmarnie. Jak sie jeszcze naczytalam, ze moga byc bardzo szkodlwie, to wogle jestem do nich nastawiona niezbyt przyjaznie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale anty maja jedna zalete nie obawiasz sie ciazy niechcianej, chociaz mozesz byc jedna na milion i zostaniesz wyrozniona hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, tyle ze mi sie przy anty wcale nie chcialo seksu :-p Libido niemal zerowe, o orgazmie nie wspomne. Bez antykow byl strach ale byla i przyjemnosc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam 3 lata tabletki jeannine, zawsze sie po nich super czulam, wyregulowaly mi przede wszystkim okres, bo przed to nie mialam czasem nawet po 2 miesiace, a tak to jak bralam piguly yo zawsze byla @ po 28 dniach, wyszczuplalam, ogolnie wszystko OK. Odstawilam to tez takie samo samopoczucie, okres po 30 dniach a teraz chyba po 35 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 3 lata tabletki Mercilon. Nie narzekałam na samopoczucie. Po odstawieniu ich nie odczułam żadnych zmian w organizmie. Nie biorę tabletek już rok. I od samego początku po odstawieniu mam regularne cykle co 28 dni. Staram się o dzidziusia już pół roku i nadal nic. Czekam na okres. powinien pojawić się 11 ale dziś już napuchły mi piersi i strasznie boli podbrzusze, czuję że @ może przyjść lada chwila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki.... pechowa szczesciara o tej godzienie sie tempki nie mierzy bo zawsze jest wyzsza.. najlepiej rano o tej samej porze... no i jak wiadomo stała kontrola jej moze ci cos powiedziec...;0 ja dzisiaj strasznie zmierzla chodze wszystko mnie wkurza... wkoncu sie @ zbliza niestety...przejdzie mi dopiero jak dostane...:) zycze powodzenia jutrzejszyym testujacym oby byly to 2 kreseczki... :) a co do wkrecania sobie na tescie kreseczek to tez cos z tego mam...:) ale u ciebie moze to ciaza:) OBY:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie juz nie logowac,ale jest przerwa w xfactory ;d i nie wytrzymałam,weszłam na te statystyki i jestem zaskoczona,że takie wysokie noty,że się udalo od razu...możemy czuć się wyjątkowo;/ i rzadszą grupa ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers nie chce nic tam psuc w tabelce wiec jakbys mogla to wpisz ze kolejna @ u mnie ma byc 05.04.11 Ale dzisiaj sie wscieklam 3 dni temu zamowilam bylety do multikina co sie okazalo pozmieniali ze nie ma rezerwacji tylko odrazu kupuje sie bilety (platne przelewem) przysylaja je na maila i trza je druknac. Dobra mowie bez roznicy mi i tak bo karta bym placila. Wchodzimy dzisiaj na sale w tam nasze miejsca zajete wkurzylam sie poszlismy do kasy a tam sie okazalo ze nie zaznaczyl system tych miejsc co ja wybralam u nich inni je wykupili i zostalam na lodzie co gorsza nie spojrzalam w domu, a na tym wydruku ze to na wczoraj baba do mnie ze przeoczylam cos i moja strata zrobilam rabanu przyszla kierowniczka i probuje na mnie wine zwalic co do czego dzieki temu ze na biletach bylo napisane ze seans jest na 16 a wczoraj byl o 16.45 przyznali mi racje zaczeli przepraszac popcorn za darmo i cole dali. Ehh ale co mi po tym jak nerwy sobie poszarpalam ( wiecie jak to jest w drugi dzien @ duzo nie trzeba ;p). Zaczal sie film fajnie nawet sie zapowiadal przez ok 40 min moze krocej, a pozniej totalna kicha jakby krecili byle krecic w ogole nie wiedzialam juz o co w nim chodzi. Tak wiec moje kochane nie idzcie na Wojne damsko-meska strata kasy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22...............3.............22.........25.02.11 ...........Wielkopolska 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...........25............??? ............????.............1............Skarżysk juz wpisalam :) i nic bys nie popsula gdybys wpisala :) kazdy ma prawo do tabelki i do zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ;) powiem Waz że ja też miałam takie objawy doszukiwałam się wszystkiego, każdego objawu, też co chwile w łazience byłam mimo że to pierwszy cykl starań był, ja jestem strasznie nerwowa i niecierpliwa ;) może nie bez znaczenia jest fakt że nigdy nie brałam żadnych hormonów czekam na dobre wieści od testujących, oby tabelka się powiększała, ja też chcę być kafe ciocią ;):):) a co u pablinki? założycieli tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fistacja, moze podasz mniej wiecej date porodu to wpiszemy do tabelki :) a pablinki nie widac, byc moze jest strasznie zajeta i nie ma kiedy zajrzec do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zła baba w okresie to jest istna mieszanka wybuchowa hihih, ja stwierdzam,że ogólnie nie ma za bardzo na co do kina chodzić...i tylko oglądamy jak coś uda się sciągnąć w domku....nie ma żalu że siienie małą kasę wydało i hiih moge oszczędzić na testy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dbam o nasz tabelke zebysmy wiedzialy wszystkie co i jak i kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×