Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

dzięki tygrysek :) czyli pani na naukach przedmałżeńskich nie do końca miała rację mówiąc, że najważniejszy dzień to ten z największym śluzem, a jak na drugi jest mniejszy, to znaczy, że już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia dzięki trochę mnie uspokoiłaś :) jakoś by się to wszystko łanie u mnie poskładało , że w sumie mam tak jak Ty napisałaś :) zobaczymy co to będzie w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dlatego przez moje zeby przelozylismy starania o dzidziusia o caly ROK :-( A zeby nadal niewyleczone... :-( Wiec machnelismy reka (gin kazala), bo wszak "zwiekszenie" ryzyka to nie to samo co "gwarancja ryzyka" i z dwojga zlego w naszym przypadku wiekszym ryzykiem jest odkladanie dziecka (wiek!) niz niedoleczone kanalowki :-o Wszystko pieknie - a jaki jest sluz ciezarnej? Bo ten przeciez kazda z nas marzy tu predzej czy pozniej zobaczyc... :-D Podobno ma byc go duuuuuuuuzo (czy jak niektore opisuja "mokrooooo" ;-) ) a poza tym to jaki ma on byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte27 z tego co pamiętam to panie na naukach przedmałżeńskich to dużo mówią ale w niczym się to nie zgadza w rzeczywistości. Z mojego doświadczenia i tego czego dowiaduję się dzięki dziewczyną z forum to powiem szczerze że nie ma lepszego informatora niż koleżanki z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piekie tam musicie miec! - ogladalam fotki z Sesimbry w necie :-D A do tego jeszcze ogrodek - mmmmm :-D My niestety mamy balkon zamurowany i nasza co najwyzej jak stanie na tylnych lapach moze ogladac podworko z gory a wiadomo, ze dlugo tak nie postoi :-o Na poprzednim balkonie (metalowym) lubila lezec calymi (cieplejszymi) dniami i wypatrywac koty :-D Ale ngdy na balkon nie piszczy (wogole ona nie piszczy, czasem tylko jodluje :-D ). Ale gdyby miala tam tyle spraw do zalatwienia, co Wasza, to by tam pewnie urzedowla non stop :-D Tyle tylko ze to uciekinierka (wspina sie na 3-metrowe ploty i robi podkopy :-p ), wiec nie da sie jej spuscic z oka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te nauki to w ogóle nie wiem po co są tylko chyba żeby kasę zebrać i tyle my jak chodziliśmy to nikt tej kobiety nawet nie słuchał. A ksiądz mojemu bratu powiedział że wystarczy jak raz będą i potem powiedzą że praca im ie pozwala i będą mieli zaliczone więc po co w ogóle organizować taki kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
u mnie wreszcie @ sie rozkreca moze to i dobrze bo sie nie bede zamartwiala ;) mozna zaczac planowac nastepny cykl;) bede musiala sie zaopatrzyc w testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety - to miał byc tydzień 2 kresek , a nie jakiejś małpy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ani 2 kresek ani @ bo dopiero 16dc za to 1 dzień z duphastonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobieteki, witajcie nowe kolezanki :) ktoras zgubila tzw naglowek nick...cykl staran.....itd. juz wkleilam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin mongrana.............1..............32.........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03.11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11...........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22...............3.............22.........25.02.11 ...........Wielkopolska 192837465...........10.............26..........3.03.11... ........śląsk anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............???... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90..............lipiec...........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............???................Gdańśk ada111.................4..............23..............???..... ..........SZCZECIN NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...........25............??? ............????.............1............Skarżysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taki spokoj, zadnego wpisu przez poltorej godzinki czy mi znowu kafe nawala i za godzine odblokuje sie z 5000 stron ;-) ? A moze wszystkie poszly na obiad? Ja dzis zrobilam zebacza z fenkulem - mmmm :-D Zebacza nauczylam sie jesc na ostatnim weekendowym wypadzie nad Baltyk (wybrzeze niemieckie) - wczesniej go nie znalam. Czy w PL tez jest do kupienia, bo ja sie az do ostatniego lata nigdy na niego nie natknelam czy to tylko ze mnie byla taka rybia ignorantka? ;-) Dziewczynki, znalazlam swietna strone: http://www.cosmeticsdatabase.com/ Mozecie wpisac jakis z uzywanych przez Was kosmetyk i dowiedziec sie, czy w jego skladzie sa jakies rakotworcze, POWODUJACE BEZPLODNOSC (!!!!!), alergiczne czy innego rodzaju szkodliwe skladniki. Baaaaaaaaardzo ciekawa lektura! (co prawda po angielsku ale tyle angielskiego ile potrzeba do zrozumienia, to powinno sie w naszym pokoleniu znalezc bez wiekszych trudnosci, wiec sie nie zrazajcie :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis minelo 5 dni od mojej przypuszczalnej owulacji, dzis temp spadla mi o 3 kreski gdzie codziennie rosla, czy to mozliwe ze moglo dojsc do zaplodnienia dzis? dodam ze dzis nienajlepiej sie czulam brzuch mnie bolal i klulo naprzemian na jajnikach, i myslalam ze bede wymiotowac, teraz sie uspokoilo i czuje se lepiej troszke jeszcze pobolewa mnie podbrzusze, ale jeszcze jedno na tescie owulacyjnym jest jeszcze kreska, co prawda slabsza od kontrolnej ale jeszcze dzis jest, zobaczymy jaka bedzie jutrzejsza temp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie wiem.. z tego co mi wiadomo teperatura moze spasc przy implantacji, obserwuj cykl dalej jednodniowy spadek nic nie znaczy, kazdemu sie zdaza :) a moze faktycznie jajeczko zostalo zaplodnione :) musisz cierpliwie czekac na rozwoj sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyli jak dochodzi dozaplodnienia temp spada,ale na ile dni spadnie?? jeden czy wiecej, czy jak doszlo do zaplodnienia to juro juz powinna wrastac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu - negatywny? Oj, no to mi przykro... Bardzo... Przytulam... Miejmy nadzieje, ze to ostatni raz i nastepny bedzie pozytywny. Anvers - no ja watpie, zeby dalo sie "wyczuc" zaplodnienie... Ja wiem, my tu wszystkie jestesmy niecierpliwe i wszystkie nas bola jajniki ale dopiero jak lekarz powie "TAK, CIAZA" to wiemy, ze zaskoczylo. A cala reszta to nasze domysly - mniej lub bardziej trafione. A moze z okazji dnia kobiet testniemy sie jutro wszystkie? I moze niektore z nas beda mialy okazje do podskokow a inne - znajda pocieszenie u reszty? Ja wiem, to glupi pomysl ale pomyslcie jakby bylo zabawnie, gdybysmy wszystkie 30 na raz nasiusialy na nasze paseczki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jestes miedzy morzem a zamkiem! W takiej romantycznej scenerii plodzenie potomka to sama frajda :-D A jak z temperatura wody - przez ile miesiecy w roku mozna sie kapac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem wiem, tak tylko se wyszukuje cokolwiek, ehno ja nie bede testowac najwyzej co owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze się nie nadaje do testowania :( W Portugalii nie byłam , ale Hiszpanie kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zaczynaja :P:P ale taki typowy okres wakacyjny zaczyna sie od maja i konczy sie we wrzesniu woda jest dosyc zimna, ale moze dlatego ze jak sie wylegujesz na 40stooniowym upale i wchodzisz do oceanu to odczuwasz znaczna roznice temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temperatura spadla na 2 dni ale to 6 dni po stosunku. No i mierze ja dopiero od tygodnia, wiec guzik, guzik mi to da, nie mam zadnego odniesienia... Zreszta @ sie juz zapowiedziala :-o Niby fajne rzeczy mozna z tego mierzenia wywnioskowac ale tak sie zastanawiam, czy to nie taka wspolczesna moda typu wrozenie z fusow? Tak strasznie wszystko chcemy wiedziec patrzec w termometr, frustrujemy sie i mamy nadzieje... ale tempke plata figle i w koncu wiadomo, ze nic nie wiadomo :-o W kazdym razie ja tez sie mierze, bo te "wrozby" jednak wciagaja :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby przy patelni na piasku jeszcze woda byla goraca to by juz nigdzie nie bylo ochlody, wiec troche jej nie zaszkodzi :-) (choc ja z tych, ktore lubi aciepelko :-) ) Ja tez nie bylam jeszcze w Portugalii ani Hiszpanii (ale to jeszcze nic straconego!), za to jako-tako mam opanowane Morze Srodziemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny brzuch mnie pobolewa już 2 dzień jak na okres, czasami skurcze są bardzo silne, piersi mam jakby miały wybuchnąć a do przyjścia @ jeszcze 4 dni. Myślicie że to może być oznaka ciąży? nigdy aż tak wcześnie i długo mnie nie bolało podbrzusze. Pewnie jutro nie wytrzymam i zrobię test. Wiem że może być niewiarygodny. Kurcze takie wkręcanie się jest koszmarne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×