Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

mongrana - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Siadaj bierz kartkę i nanieś wszystkie obserwacje z poprzedniego miesiąca. Będziesz o niebo" mądrzejsza" w nast cyklu. Ja zrobiłam wydruk z tego portalu : http://piekielko.info/kalendarzyk/ a potem naniosłam swoje dane - wiesz już kiedy wystąpiła miasiaczka - wiec cofnij sie 14 dni i oznacz owulację, (ja także miałam ją potwierdzoną testami). Potem nanieś dni, kiedy się kochaliście. Ja zrobiłam czerwone kropki i wtedy i jaki wniosek mi wyszedł - ze kochaliśmy sie 3 dni przed owulacją (próbowaliśmy na dziewczynkę :) ), a jednak wynika z tego, ze żołnierzyki mojego męża są za słabe na 3 dni i widocznie nie przetrwały.... Wiec z tym cyklu zmieniliśmy taktykę - na 1 dzień... Poza tym dodałam śluz i lepiej mi określać dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Charlotte27 - niestety stres to nasz największy wróg. ale po dwóch nieudanych cyklach Ty nie trać czasu na stres, tylko działaj. My już tu wiemy, ze nic na silę się nie da... a już na pewno zajść w ciąże :D Wiec głowa do góry i na luzie działaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
witam wszystkich:) u mnie jakos dziwnie od wczoraj mam rozowe plamienia i boli mnie brzuch, @ powinnam dostac 3.03 a tu nic... poczekam jeszcze kilka dni i zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze spokojnie już dzisiaj Ci test pokaże, skoro jest po terminie miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
robilam test 4.03 i wyszla jedna kreska... eh martwi mnie to rozowe plamienie nie mialam nigdy czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki witam nowa morgana uszy do gory, nowy cykl nowe nadzieje nie ma co sie zalamywac 192837465- ja takie plamienia mam w pierszym dniu @ a na drugi powodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Xenia :) Tylko to takie trudne żeby się wyluzować. Myślę i myślę, po nocach mi się śni to wszystko. No ale nic, za tydzień kolejna owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
moze @ sie rozkreci ... obawiam sie ze to moga byc jakies powiklania po hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może powinnaś zapytać lekarza, czy to badanie może namieszać w cyklu i czy w ogóle możliwe sa jakieś powikłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam tabelkę :) Pozwolę się dołączyć :) NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g Charlotte27..........3..............27...........30.03.2011.........Lublin NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22...............3.............22.........25.02.11 ...........Wielkopolska 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...........25............??? ............????.............1............Skarżysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte27 witam i życzę dużo spokoju bo to jest bardzo ważne :) 192837465 co do hsg to faktycznie napisałaś w wielkim skrócie też miała to robione i powiem szczerze że bardzo bolało i dochodziłam po nim do siebie przez tydzień i miałam taki dziwny @ że szok najpierw jakieś plamienie brązowe później @ się rozszalał i znowu plamienie brązowe i znowu @ i tak przez 1,5 tygodnia ale mi lekarz powiedziała że to normalne po takim badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek z po co robilas te badania, jak w tabelce podałaś, ze starasz sie dopiero miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
mnie nie bolalo poczulam moze 2 skurcze jak na @ i na tym koniec:) poczekam jeszcze kilka dni jak dalej tak bedzie to wybiore sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie! Dobrze Was miec :-D Sek w tym, ze ja nie tylko jestem zla na @ ale po prostu mam pietra, ze ze zmna dzieje sie cos nie tak - takie jazdy jak w tym cyklu to mi sie nigdy nie zdarzaly. Zazwyczaj mialam jednej rodzaj boli (taki jak wlasnie w tej chwili :-( ) a do wczoraj to mialam ich cala orkieste, chyba ze 12 rodzai i to jeszcze w odmianach prawa-lewa strona i roznej intensywnosci, czyli dziesiatki kombinacji :-( Mam nadzieje, ze to nic groznego... WItaj Charlotte. 2 cykle to pikus. Moja mama tez panikowala, bo zaszla ze mna "dopiero" w trzecim :-p Ja mysle, ze trzecie podejscie to baaaaardzo szybko ;-) Jak popatrzysz na statystyki (chocby te, ktora podalam wczoraj), to zobaczysz, ze wiekszosc z tych zachodzacych bez problemu zachodzi w pierwszym polroczu. Mierz wiec cykle, trop owu i jak po szesciu "zaseksowanych" owu nie zajdziesz to dopiero wtedy mozesz zaczac myslec o badaniach. Wczesniej to zal nerwow, zdrowia no i kasy. A panikary to my na tym forum chyba wszystkie jestesmy (w wiekszym lub mniejszym stopniu :-p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia pisałam na samym początku że jestem po rozwodzie i właśnie z nim starałam się o dzidzie przez prawie dwa lata. on miał problemy z żołnierzykami ale zanim jego przebadali to zdążyli mi zrobić chyba wszystkie możliwe badania. miałam też robioną inseminację i powiem szczerzę że teraz bardzo się cieszę że się nie udało bo on okazał się zwykłym draniem bo zdradzał mnie na prawo i na lewo teraz jestem już trzy lata po rozwodzie i mam kochającego męża z którym się staram o dzidzię w sumie pierwszy cykl chociaż od stycznia kochamy się bez zabezpieczenia ale nie do końca. przeszłam już wiele i bardzo dobrze wiem co to jest czekanie na dwie kreseczki i co miesiąc robienie milionów testów itp. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morgana przesilenie wiosenne moze, ja tez masakre mialam najpierw ten test pozniej mdlosci bol brzucha jak bym skurcze porodowe miala;p zawroty glowy plamienie no i okres w dodatku bardzoo bolesny wczoraj lalo sie jak z kranu a dzisiaj gdyby nie bol brzucha to bym nawet nie wiedziala ze okres mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Tygrysek, nie doczytałam widocznie... Zyczę Ci szczęścia z drugim związku i oczywiście 2 kresek wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez zwalam na wiosne, bo co mi pozostaje? A teraz tak z innej beczki: czy Wy macie tez takiego swira, ze myslicie, jaki znak zodiaku mialoby Wasze dziecko...? Najsmieszniejsze jest to, ze ja nie czytam horoskopow, nie chodze do wrozek i nie wierze w tego typu zabawy ale przy dziecku to mysle sobie bzdury w rodzaju "byle nie lew" (tzn. jakby mial byl chlopiec, mam bowiem wyjatkowo parszywe doswiadczenie z lwami-mezczyznami, dziewczynki sa o.k.) Te, ktore zaciaza/zaciazyly teraz beda mialy skorpiona lub strzelca. Kombinujecie tak? Macie jakies preferencje w tym wzgledzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze przestrzegano przez Bliźniętami - a mam w domu 2 bliźniaków - małego i dużego. I czasami faktycznie z nimi nie wytrzymuje- bo maja 2 natury zupełnie rożne: dobra i zła - i jeden i drugi jest dokładnie taki sam - jednego dnia do rany przyłóż, a drugiego diabeł wcielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i te nowe i te "stare" u mnie dzisiaj dobrze pewnie znowu wieczorem pojawi się ból głowy ale póki co jest dobrze. Dzisiaj 16dc ciekawe czy moja @ pojawi się wreszcie normalnie czy dalej spóźniona. Morgana kolejne starania przed wami i życzę żeby były udane. A za wszystkie starające się trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ja dopiero teraz bo pierogi robiłam dla meza.... :) u mnie jak wiadomo @ nie okłamała mnie tylko przyszła 2 dni wczesniej czyli dzisiaj... :) czekam teraz na owulacje, mysle ze jesli u mnie nastepuje tto tak od 16 marca gdzies.. :) Oby wkoncu sie udało... ilez mozna czekac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem blizniakiem i za dziecko blizniaka bym sie nie pogniewala: ach te truskawki na urodziny! :-D Wiekszosc dziewczyn chce miec dzieciaczka na wiosne i ma to dobre uzasadnienie: poczatek ciazy przypada latem, kiedy jestesmy wyluzowane i zdrowe. Zaawansowana ciaza zima, kiedy i tak sie nie chce ruszac za bardzo - mozna ten czas przespac. Na wiosne dzidzius jest na swiecie i mozna z nim juz chodzic na spacerki. A teraz tak: najwazniejszy, pierwszy trymsetr na wiosne (marzec-maj), kiedy czepiaja sie rozne chorobska. Drugi trymestr w dzikich upalach (wiadomo - nic przyjemnego) a ja tak kocham plazowanie (a tu trzeba uwazac na infekcje :-o ) Porod pozna jesienia (zagrozenie depresja poporodowa wzrasta) a na spacerki z wozkiem w gorach sniegu... :-o Tak sie glupio pocieszam ale i tak bym chciala JUUUUUUUUUZ :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam :) Myślę, że dzięki forum uda mi się wyluzować :) Tak czuję :) I ja też rozmyślam o znaku zodiaku. Jak by się w lutym udało to byłby Skorpion, tak jak ja, i tym bardziej mi zależało. Teraz trzy głębokie wdechy i czekam na początek przyszłego tygodnia na owu. Wymyślę jakiś romantyczny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g Charlotte27..........3..............27...........30.03.20 11.........Lublin NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22...............3.............22.........25.02.11 ...........Wielkopolska 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...........25............??? ............????.............1............Skarżysk POPAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia nic się nie stało :) w tym miesiącu już nici ze starań bo dzisiaj piękne dwie kreseczki na owulacyjnym tyle że mój misiak ma poligon i nie wraca już do domku dopiero pod koniec marca więc od kwietnia starania pójdą pełną parą :) co do znaków zodiaku to nie myślałam o tym w sumie dla mnie to wszystko jedno byle by bobo było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga widzę, ze jesteś w dobrym humorze.. Tak trzymaj, pewnie to pomoże Ci szybciej zobaczyć 2 krechy. Uzupełnij nowe dane w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×