Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

anvers - zal Ci kasy na ciazowe a te owulacyjne robisz maniakalnie :-p Dreczysz nas tu wszystkie... Skad wiesz, ze @ ma byc za 6 dni jak Ty masz wszystko nieregularnie i praktycznie od 2 msc brak @? Jak nie dla siebie, to dla NAS zrob ten WLACIWY test :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to, ze powinnaś ciążowe robić, a nie te owulacyjne :) A tak na poważnie, to testy owulacyjne robi się tylko do pierwszego z 2ma kreskami, potem to już nie ma sensu. szkoda testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie zal, jeden tescik czeka na mnie w lazience w szafce, a owulacyjnych zakupialm 20 hehehe, wlasnie nie wiemkiedy powinna byc @, ale mja @ jak przychodzila to szybciutkorozkrecala sie, a od rana mam takie lekkie rozowe plamienia, pomyslalam ze zarode sie zagniezdza, nie chce jeszcze robic testu zebym znow sie nie wkurzyla, takze dziewczyny cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy owul. zaczelam dopiero robic pierwszy raz, i chce zobaczyc jak one na mnie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka niestety tylko spokoj moze nas uratowac :) WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe staraczki i przyszle mamusie:) Karola oby okazalo sie ze ta druga kreseczka to ciaza zycze Ci tego:) Anvers ja juz nie moge czytac tych twoich postow bo ciagle mysle a moze ona jest w ciazy...;d musisz nas tak dreczyc...:D ciotki tez chca wiedziec wkoncu co i jak.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje plamienie juz znika, prawie nic juz nie ma, i co ja mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie bylo mnie troszkuu a wy znowu tak sie rozpisalyscie hehe ;p witam nowe kolezanki gratuluje ciezaroweczka naszym ;* u mnie juz po okresie, za to mam inne zmartwienie moj misiek oszalal chodzi za mna i tylko slysze dzidzia dzidzia dzidzia juz mi sie nie dobrze zrobi i chyba przeniose sie do maja do rodzicow ;p Nie potrafie mu odmawiac bo serce mi krwawi ale nie chce narazac mojego dziecka na ten stres ktory teraz mi towarzyszy ehh no i chce miec kiecke ktora mi sie podoba a nie w ktora wleze ;p. nie mam pojecia co mu mowic i co myslec anvers moze dzidzius sie wlasnie zadomowil ? ;] mam nadzieje i zycze ci tego z calego serca moze tyddzien nie zakonczy sie takim fiaskiem xenia dasz rade wierze ze te 5 dni wytrzymasz trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed chwila mnie zemdlilo, na dodatek kregoslup boli, ach smieszne to bo na objawy za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam , co z Milenkaaa się stało? Miala testować i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dlugo mnie nie bylo, ostatnio cos nie mam czasu tutaj wchodzic :( dzis mam urodzinki :D:D:D Witam rowniez nowe staraczki :) anvers wiesz co, dopoki nie zrobisz testu niczego sie nie dowiesz.. dla przykladu: ja tez mialam plamienia caly dzien.. raz byly raz nie.. na drugi dzien rano mnie zalalo, ale tez nie trwalo to dlugo.. pozniej koniec :/ wczoraj znowu zaczynalo sie u mnie lekkie krwawienie i mysle ze dzisiaj to juz koncowka bo prawie nic nie mam tak wiec okres mialam 3 dniowy z przerwami najlepsze jest to ze tempka spadla mi dopiero dzisiaj :/ przez caly czas felernego okresu byla lekko powyzej lini czyt.2kreski wyzej we wtorek ide do gina, zobacze co mi powie.. boje sie ze przez endomendrium ktore chyba nie dokonca sie zluszczylo znowu bede czekac... z pewnoscia jest zbyt grube :/ szyjka macicy w czasie okresu nie otwarla sie tak jak powinna byla praktycznie bardziej zamknieta niz otwarta.. wszystko jest takie skomplikowane... nie wierze ze uda mi sie w tym cyklu.. mysle ze nic z tego.. mam nadzieje jednak ze gin znajdzie mi ta przyczyne tych nie powodzen.. wtedy chyba bede spokojniejsza, bo bede wiedziala na czym stoje nie mam zamiaru sie zalamywac, czas leczy rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci wiec wszystkiego Naj naj naj... no i dzidziusia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Portug. wszystkiego co najlepsze, dużo słońca w życiu i tego upragnionego dzidziusia ;*******************8 a ja dziś po tym stresującym dniu nałapałam się konkretnych bóli i w toalecie na wkładce zobaczyłam taki gęsty beżowy śluz,a dziś mam 14 dni po ostatnim przytulaniu....pewnie to na okres ;/który powinien być we wtorek,a nawet na upartego w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
dziewczyno portugalczyka najserdeczniejsze życzenia z okazji kolejnej wiosenki niech ci spełnią wszystkie marzenia i to najbardziej upragnione o dzięciątku ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) cocoa,to kochaliśmy się ze swoimi mężczyznami w tym samym dniu bo też mam dzisiaj 14 dzień po przytulankach. A noi rozbroiło mnie twoje roztargnienie na tronie hahahah dziewcz.portug wszystkiego najlepszego Wczoraj mąż przyjechał z pracy,zobaczyl test i zdziwionym głosem zapytal:robiłaś test? Ja:tak o n: i co? A ja nic mąz-no bo przecież i tak robiłaś przeterminowanym testem. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam niedawno do domu,we łbie mi się coś kręci,czy co.Wypiłam kawe,ale ja tylko capucinko pijam :) Przechodziłam obok aptek,drogeri i nawet nie krcilo mnie by wejśc ikupić kolejny świeży :D test :D Poczekam jeszcze,jutro kupie na niedziele,bo w niedziele przypada mi termin miesiączki. Noi tak sobie obliczałam,że mniej więcej do 19 marca powinnam dostać okres.Brzuch mnie pobolewa okresowo od czasu do czasu,to samo jajniki klują. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na moje nieregulrne @,tak obliczyłam jak by co noi dumnajestem z siebie,że nie korciło mnie by kupić test.I dobrze,bo jakbym miała go w domu to korciło by mnie by zrobić.A tak,nie mam i musze czekać aż kupie hehe Sadyzm hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyzolka,to się masz ze swoimi mężczyzną ktory pragnie dzidziusia :D A co masz mu mówić,ano prawde i tylko prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChcebyćMamą - mamy termin @ w tym samym dniu ...:) MOże nie przyjdzie jednak... Anwers - nie stresaj się tylko zrób właściwy teścik :) Powiem Ci że zarówno ja jak i kiedyś moja koleżanka robiłyśmy owulacyjne będąc w ciąży i wychodziły nam pozytywne!!!! Podobno wykrywają hormon występujący podczas owulacji podobny do ciążowego hcg, tak więc tym bardziej są pozytywne jak jest się w ciąży!!!!..... więc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno portugalczyka - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiosennie ale wieje. Dzisiaj nie czuję się najlepiej - boli mnie brzuchol jak na @ ale już mniej (?) termin @ 13-tego..... zobaczymy. Cycuchy mnie też bolą.... Nie chcę się nakręcać, aby potem nie było przykro.... Chociaż pewnie i tak będzie jak nic nie wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno portugalczyka- wszystkiego najlepszego a najbardziej togo upragnionego zyczonka :) tak wiem ze niczego nie dowiem sie z testu, ale mysle ze na test jest jeszcze za wczesnie, a co do plamien nigdy takich nie mialam, zawsze normalnie mialam okres, wiec dziwne troche, no ale wszystko mozliwe a codo testow owulacyjnych to kreski powinne byc caly czas do okresu czy tylko jedna powinna byc, oczywiscie po owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzziewczyno portugalczyka... wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i tych upragnionych 2 kreseczek w koncu:):) pozdrawiam:) Ale ciocia Kinga siej uz nie cierpliwI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno p. wszystkiego naj i najgrubszych dwóch krech w Twoim życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×