Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Siedzę w pracy, byłam już się przebrać ... a do końca dnia jeszcze tyle czasu... NIe wiem czy ciuchów mi starczy :( :( tak się leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anwers przykro mi.... Xenia - jak nie teraz to następnym razem się uda...:( ale mi przykro jest , smutno i ogólnie źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyzolka - nie wiem co to, ale nigdy tak nie miałam i na dodatek jakieś skrzepy:( /normalnie tez tego niegdy nie miałam.../?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyzolka - to też w lipcu bierzesz ślub???? fajny miesiąc :) Ma byc gorąco podobno....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 11 lipca mamy rocznicę. A żeby bylo śmieszniej to braliśmy ślub 11.7. o godzinie 11.11!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie to samo mialam a lalo sie tak ze co 30 min musialam do toalety leciec w ciagu 2 dni wiecej podpasek zuzylam niz przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- ja mialam tak w zeszlym miesiacu, tez przez pierwsze 2 dni to co 30-60 minut bylam w lazience z podpaska maxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co tu chodzi - hormony wariują czy co innego? Gdybym się nie przytulała to byłabym względnie spokojna, a tak boję się żeby to nie było znowu wczesne poronienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze to cos z pogoda ze tak z nas sie leje. tą @co teraz mialam to ok... alee w styczniu to dojsc od mojej mamy do domu nie moglam na tamponie tak sie ze mnie lało.. a mama przez droge mieszka... :/ ale mialam tylko 2 dni... pozniej jak bylam u gina to powiedzial mi ze to jest normalne.. ze jak jest 2 dni @ to logiczne ze tak sie leje...bo im dluzsza @ tym mniejsze krawawienie...wedlug niego to normalne ale ja tak nigdy nie mialam.. ze w pracy to prawie zemdlalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, ze mamy w tym miesiacu czerwona serie... Wiem jak sie czlowiek po tym parszywie czuje, u mnie @ wlasnie sie konczy. Skrzepy to nic nadzwyczajnego - endometrium sie zluszcza, mam to za kazdym razem od kilkunastu lat. Wy przynajmniej mozecie dalej probowac a my mamy przerwe na dwa miechy :-( (m mi sie w tym miesiacu czuje zle a w kwietniowa owu bedziemy oddaleni o ponad 600km od siebie :-o ) witaj sippelsweg, a co to za germanski nick? Jak chcesz mozesz sie podac do naszej tabelki. O wiekiu i ilosci staran sie juz pisalas, zostaje miejsce zamieszkania i planowy termin nastepnej malpy anvers - no przykro... Test nie daje jednak zadnej pewnosci. Idz do lekarza, niech on wreszcie wynajdzie, co sie z Toba dzieje, zanim sie zadreczysz. Moze byloby lepiej jednak isc do pracy, zeby nie myslec o tym wszystkim? W domu mozna kicia dostac. barbera - trzymam kciuki! Obys pieknie zafasolkowala. Po tylu latach i trudach nalezy Ci sie, abys to wlasnie Ty zaczela u nas dobra passe!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia znam ten ból :( ja to przezywałam w niedziele. Tez myslałam ze z drugim będzie hop siup, jak przy pierwszej ciąży. Niestety - wiek tez ma dużo do powiedzenia :) Ja poproszę lekarza o badania hormonów, a potem zrobimy badanie nasienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- wiosna, zmiana pogody, popaprane zmiany cisnien i temperatur to cialo jakos stara sie walczyc, a ze walczy tak, ze my nie kumamy o co chodzi to juz inna bajka:( ja teraz niby mam okres, ale chyba sie chowa, bo prawie wcale ze mnie nie leci. a do tego wode mi zakrecili w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia widze że znasz ten temat z autopsji. Ja normalnie czuję że zaraz odlecę. Pytałam czy ktoś w robocie nie ma rutinoscorbinu, ale jakoś okazało się że nie. Szkoda bo wzięłabym z 5 i może lałoby się trochę mniej. Kurczę teraz jeszcze zaczyna mnie mulić brzuchol.... :( A niech się leje i szybko kończy! w piątek jedziemy Rodzinką nad morze!!!! muszę być w formie! Przynajmniej trochę oderwę się od tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- nick germanski, bo na kafe weszlam jak studiowalam w de. teraz mieszkam w swietokrzyskiem, cykl staran to 5, a @ to mam od dzisiaj, nastepna to ciezko wyczuc biorac pod uwage, ze mialam cykle krotsze niz 25 i dluzsze niz 42. teraz jestem na prochach pierwszy miesiac wiec nie wiem jak to bedzie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- zazdroszcze wypadu nad morze. ja zmienilam prace od 1 i teraz musze troche na urlop popracowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie doczekasz się sippelsweg pomalutku...:) O ile dobrze pamiętam to ja na pierwszy urlop po zmianie roboty musiałam czekać aż 1,5 roku, bo to najpierw nie można było, potem niby miałam zastępować osoby, potem niby potrzeby pracodawcy i tak jakoś zeszło.... Ale to było dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja sie z toba wybieram.. dobrze mi zrobiloby oderwanie od codziennosci...:P ty w czerwcu pojedziesz ze mna;P na 7 dni..:D hehe... a gdzie dokladnie sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, widzisz sippelsweg, ja tez konczylam studia w DE, z ta jedynie roznica, ze wrocilam po nich na niemiecka ziemie i nawet dalam sie tu uwiazac takiemu jednemu germanowi na dobre :-p (a tak wogole to jestem z warminsko-mazurskiego) Zaraz Cie dopiszemy do tabelki. No my zaraz wyskoczymy na 2 dni ale nie nad morze a w lasy teutonskie ale dobre chociaz to - nawet krotka wycieczka dobrze robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uporzadkowalam :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO zuza22..............rok.............23..........14.03.11. ...........Częstochowa nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata.....22..........01.04.11.... .......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Pelemele........ ......6..............???..............???...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska ChceByćMamą....początki.....27..........13.03.11.. . ......UK anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk ada111..............4..............23..........??? ..... ...........SZCZECIN Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk Panterka1981......4.............30...........???......... ........małopolska Sippelsweg..........5.............28...........???..................świętokrzyskie NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz poprawka :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata.....22..........01.04.11.... .......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Pelemele........ ......6..............???..............???...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska ChceByćMamą....początki.....27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok...........23..........14.03.11. ........Częstochowa anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk ada111..............4..............23..........??? ..... ...........SZCZECIN Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk Panterka1981......4.............30...........???......... ........małopolska Sippelsweg..........5.............28...........???....... ...........świętokrzyskie NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- ja wrocilam sie obronic do polski i tu poznalam takiego co mnie usidlil:) chcialam wrocic do de, ale moj wybranek stawial opor, poza tym udalo nam sie dosc dobrze ulokowac z praca no i mamy dom psa (suke ktora bedzie sie szczenila za kilka dni, za co myslalam, ze ja zabije, ze ona raz sie puscila i zaskoczyla a my sie meczymy) i 2 koty. wiec teraz przeniesienie sie bylo by juz wieksza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipplesweg - ja po studiach wrocilam do Polski na podyplomowe, troche popracowalam (wykanczal mnie jednak calkowity brak stabilizacji) ale ze mnie nic nie trzymalo, wiec wrocilam do BRD i tu sie juz taki znalazl, ktory zatrzymal :-p My tez mamy suke, ktora tylko co przestala miec cieczke ale nam sie udalo jej dopilnowac :-D Lajza uwielbia z nami jezdzic i jedna przeprowadzke juz przezyla, wiec ona by oporow nie stawiala. Moj maz jednak po polsku ani me ani be (choc, trzeba mu przyznac, staral sie). Kotow trzymac nie mozemy, bo by nasza maniaczka polowan zezarla je juz pierwszego dnia :-( A u Was wiadomo, kto sunke zamamusiowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiadomo, jakis jelen nie zamknal furtki i poszla sie lansowac. pol godziny jej szukalismy, no ale widac wystarczylo jej 30 minut na skuteczne puszczenie sie:( wiec zostawimy jej 2 zeby mleko z niej wyzssaly a resdzte bedziemy musieli uspic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio dziewczyny tabelka się nam rozrasta ;) Barbera trzymam mocno kciuki, należy Ci się to dzieciątko :) Gosiu z tego co ostatnio dziewczyny tu piszą to albo miały @ bardzo skąpą albo masakrycznie się z nich lało.. Ja akurat to drugie ale u mnie niestety poronienie w 2,5 tygodniu :( Nie ma reguły ale rzeczywiście chyba jakies przesilenie mocne jest, a to może tylko oznaczać że wiosna zbliża się wielkimi krokami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×