Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

cześć dziewczyny:) Barbera gratulacje mam nadzieje ze ci sie uda:) pani biedronkowa kurcze wez mnie nie denerwuj ze masz @ i natychmiast wskakuj do ostatniej tabeli!! MariaD- to z tymi niedoskonalymi jajeczkami w ciągu 3 cykli moze tkwic jakas prawda wkoncu powiedzial, mi to facet ktory zjadl juz zeby na badaniu nieplodniści! jesli chodzi o testy owulkowe to macie racje najlepsze sa elektroniczne ja osobiscie polecam Clearblue sa dosc drogie niestety bo 7 sztuk okolo 80zl kosztuje i wtedy dokladnie wiedomo czy owulka jst czy jej nie ma! Maria a jesli chodzi o twoje przytulanko ja bym ci proponowala na wieczor w sobote i rano w pniedzialek wogole to najlepiej rano sie kochac poniewaz wtedy faceci maja najbardziej chlodne jajeczka ktore lepiej pracuja i nie sa przegrzane przez dzien i scisniete w spodniach! a sa zrelaxowane po nocy takze moja propozycja jest taka:) a ja wlasnie mialam takie badanie na zawartosc plemnikow w mojej szyjce macicy i po stosunku przed dzien bylo ich mnostwo doktor patrzal moja probke pod mikroskopem i powiedzial ze jest ich tyle ze spokojnie powinny zaplodnic kmorke o ile sie pjawi. ale nie ma roznicy czy robisz dzien przerwy czy nie plemniki sa tak samo wartosciowe to nie ulega watpliwosci! tylko przerwa 4 dniowa jest zbyt dluga poniewaz jest wiecej niezywych zolnierzykow niz takich co powinny zaplodnic komorke takze nie widze nic zlego nawet w codziennym stosunku jesli tyko macie na siebie ochote to rubcie to kiedy chcecie i ile chcecie powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) AniaMyszula tak sie zastanawilam na ta opcja,ale nie wiem czy w poniedzialek damy rade bo mamy oboje do pracy.Nie wiem musze pogadac z męzem jak on to widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to juz musicie sami decyzje podjac tylko maria sie nie stresuj i na hama tego nie robcie bo to najgorsze co mze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powiem tak, seks rano przed praca u nas nie wystepuje, wiec to byloby cos niespotykanego, zobacze co bedzie w niedziele wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziesz miala nawet owulke w poniedzialek czy we wtorek to i tak plemniczki doleca do komorki bo przeciez zyją do 5 dni w naszej szyjce:)3 mam kciuki Maria ja juz po staranka powiem ze barrrrdzo intensywnych:)teraz daje mojemu Mezusiowi spokoj przynajmniej na 4 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charllotte27
ja z moją owulką dzień później niż miałam w planach testuję z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jak zwykle mam pelno nadrabiania.. :) Co do tarczycy to ja choruje/chorowałam od 10 roku zycia... mialam tak przechlapane bo ciagle mi skakała raz nadczynnosc raz niedoczynnosc... wyladowałam w szpitalu na miesiac... nie umieli mi wyregulowac jej.. :/ pozniej mialam biopsje robiona... do tego scyntygrafie czy jakos tak moze zle to nazywam bo juz nie pamietam ... pozniej mialam podana dawke jodu radioaktywnego... obylo sie bez operacji jak na razie.. po slubie jak reka odjał od poltorej roku nie jem zadnych tabletek...samo przeszło.... co nie oznacza ze moze nie wrocic... jestem pod stala kontrola lekarza i robie co 3 msc badania wiec narazie odpukac jest ok... Anvers musze cie zmartwic ale tarczyca moze pojawic sie wkazdym wieku wiec warto tez na to robic co jakis czas badania...Ale pewnie jestes zdrowa... :) :) Bardzo rozsmieszyło mnie stwierdzenie Ani Myszuli jajka nie sa przegrzane przez dzien i scisniete w spodniach HAha... :) :P Według kalendarzyka mam miec owu 20 aleod 2 dni juz sie przytulamy bo jakos dziwne mam przeczucia... moj maz juz wie ze do 21 a nawet 22 nie dam mu spokoju.... :) :) Nie wiem czemu strasznie mniekuje prawy jajnik.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przypuszczalnie tez.. ale kurcze wrozka nie jestem i nie wiem kiedy mam a kiedy nie.... nie wiem tylko skad ten bol jajnika.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie... musze zaczac ale dopiero moze za 2 msc bo za miesiac ide na usg tv i lekarz sam mi powie czy mam owu...bo mam przyjsc w 10 -12 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przy owu was tez tak bola jajniki... bo mzoe to owulacja jest.. hmm choc sluz nie wyglada zbyt kozystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charllotte27
mnie bolą, a śluz mam zawsze beznadziejny, a wczoraj lekarz powiedział, że śluz jest idealny, bo on musi być na szyjcie, niekoniecznie musi wypływać w wielkich ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zbiera się ekipa przytulanek :-D. Ja odpoczywam z kieliszkiem czerwonego winka ;-) gdzieś tu wyczytalam że jajeczko lepiej się zagniezdza.. Tylko teraz 2 tygodnie czekania, jak zwykle każda będzie doszukiwać się kolejnych objawów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w poprzednim cykly bolaly w poniedzialek, a z tego co rozumiem to owulacje mialam w niedziele (@ dostałam w poniedzialek po 14 dniach) ale podobno moga bolec przed, w trakcie i po owualcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja to juz nie wiem jak i kiedy mam sie przytulac.... wziasc w ryzy meza i nie dawac mu spokoju chyba... jeszcze tego nie probowalam bo zawsze myslalam ze slabe beda jajeczka i dawalam mu 2 dni spokoju albo nawet i 3... wtedy moglam nie trafiac na owu... a co do winka to ja pije na anemie ostatnio dziennie(od miesiaca) rano 50 ml... moze to mi tez cos pomoze ?P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) właśnie do was zaglądam i czytam zaległości :) brzuch mnie boli i dalej plamię... jejku jak ja bym chciała żeby to było na fasolkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... mam tak nieregularne cykle, że miałam zamiar dopiero koło 40dc... ale chyba nie wytrzymam i może za tydzień? nie wiem sama, czy ta fasolka jest możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie zadreczac.. choc ja juz teraz wiem ze ciezko mi bedzie wytrzymac do 3 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zamiar czekać do 4 kwietnia... ale teraz to nie wiem... eh... boje się, że to tylko jakieś przypadkowe krwawienie, a ja sobie robię nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :-) Mnie teraz boli 2 jajnik... Aż poszłam się pobadac :-P. I tak jak wczoraj miałam mnóstwo sluzu tak teraz mam rozpulchnioną szyjke i ta jakby otwartą..więc może teraz mam owulacje. Na wszelki wypadek zachowam jeszcze metodę ;-) i dorwe mezulka jutro, chyba że dziś go też najdzie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męcz go ile się da :) Jeżeli szyjka jest rozpulchniona to najlepiej jeszcze dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×