Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Barbera gratulacjeee i trzymam kciuki :-) a dwie czy trzy to już nie zrobi różnicy :-P. :-P Ja odespalam cały tydzień, oprócz 9h w nocy jeszcze 4h teraz :-D. :-D. Ale porządek w domku mam więc luuz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja bym chyba umarła ze szczęścia jakbym się dowiedziała ze jestem w ciąży mnogiej ;) A mąż powiedział: a ja bym umarł ze strachu :) a jakby miały być 2 dziewczynki, to by mnie takie 3 "wredne" babki zameczyly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no barbera super bedzie jak wszystkie beda dobre, ale bedziesz miala roboty w domu ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście wszystkie dziadki już na emeryturze to się każdemu po jednym da i się będą później wymieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ty bedziesz potrzebowala 3 lozeczek, a ubrania musisz hurtowo po 3 hihi:) ile butelek bedzie w domu a smoczkow hehe i 3 wozki, kurcze jak ty na zakupy sie wybirzesz ze swoja zaloga heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę mi tu tak nie wybiegać w przyszłość :D mam nadzieję, że chociaż jedno się przyjmie po tylu staraniach bo więcej nam nie zostało do podania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tylu staraniach nalezy sie 3, i koniec, ja ci to mowie, zaklinam zeby wszystkie 3 sie udaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ale ty bedziesz miala 3 razy wiecej sprzatania, jak zaczna rozrabiac i trzech naraz to dopiero bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co z tym sprzątaniem to raczej za jednym zamachem po trzech załatwie :D jakiś kojec albo puszory się im założy to nie będą się rozchodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę cię nie zazdrość dopóki nic się nie wyjaśni bo wiesz jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ja w tym miesiacu chyba luzuje... po pierwsze maz ma na pienku u mnie a po drugie korzonki mnie chyba wziely albo rwa nie wiem...;/ nie umiem sie ruszyc taki okropny bol i ciagnie do prawej łydki....:( eh zawsze cos nie taak:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbera ogromne gratulacje i zycze ci aby wszystkie pieknie sie uchowaly... zaslugujecie z mezem na to...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera zycze ci zeby sie udalo. Ja tez mam ten cykl staran jakis nie pewny. Od wczoraj doszly mi zatoki. Owulacji dalej nie ma, wierze i mam nadzieje ze przesuwa sie z powodu choroby. Boje sie ze sie skonczy na antybiotykach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po krotkim wypadzie do Westfalli, snieg i kominek, matko, jak to brzmi w drugiej polowie marca ;-) My ogladalismy dzisiaj w sklepie ogrodniczym drabinke dla winorosli i pnacej rozy a tu co niektorzy w zaspach :-o :-D Barbera - gratuluje i trzymam kciuki. Czyli z tym invitro, o ile wszystko przebiega bez komplikacji, to tzw. poczecie trwa 2 miesiace, jak dobrze sledze Twoje losy? A potem normalne 9 miesiecy tzw. stanu blogoslawionego :-p Jestem u Ciebie dobrej mysli, bo wszystko dobrze znosilas. Ja sie naczytalam, ze te cale hormony i punkcje to u wielu przebiega makabracznie :-o Troche szkoda, ze nie bylo czego zamrazac ale mam nadzieje, ze nie bedzie koniecznosci powtorki :-D ! Ach, ja bym chciala trojaczki - na domieszke trzyjajowe! Nie bedziesz musiala wiececj w zyciu przechodzic invitro a bedziesz miala swietna druzyne :-D A po co 3 wozki? 1 wystarczy. Sa na blizniniaki, to i pewnie na trojaczki tez (choc pewnie na specjalne zamowienie) Ja soczewek nie nosze, bo nie moglabym sobie wsadzic palca do oka ;-) Przyzwyczailam sie juz do okularow. Oczy mam niebieskie i koloru nigdy zmieniac nie chcialam (moj maz tez niebieskooki :-) ) Ale mysle, ze jak ktos chce i sie nie brzydzi (z tym palcem do oka), to moze to byc fajna zabawa :-D U mnie nic nowego. Zab znowu nawala jak 100 piorunow, marnie sie oboje czujemy, wiec w tym miesiacu pas, trzeba sie leczyc by byc w formie i potem poleciec na calego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana same hormony to ok gorzej z jajnikami po nich bo na końcu już chodzić nie mogłam bo każdy krok to był straszny ból i do teraz jeszcze mnie bolą . A jak się maluchy zagnieżdżą to będą jeszcze bardziej na początku boleć :D i tak cała procedura trwa dwa miesiące z czego jeden jest na antykach ale wypad super miałaś, ja też bym gdzieś wyjechała, ale na razie muszę się oszczędzać. Ładną pogodę zapowiadają a mamy domek nad jeziorem tylko dojechać teraz nie można bo całą drogę zalało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi super... 4 godziny autostrada, troche zwiedzania starowek i zamkow oraz herbatka u babci (mojej). Ale domek nad jeziorem - oooooooo, to to bysmy chcieli z mezem oboje, marzenie!!!! I za 3 fasolki w macicy tez bysmy sie nie pogniewali :-p Dbaj o siebie i badz w dobrej kondycji psychicznej - tego Ci teraz, przepraszam - Wam - potrzeba! :-D Bol jajnikow, przykra sprawa... Mialam przedsmak w tym miesiacu, wiec wiem, ze moga dac do wiwatu a u Ciebie bylo pewnie duzo gorzej... Pociesza mnie to, ze to w miare szybko trwa - 2 miesiace (z czego jeden intensywnych dzialan) to nie tak zle. Ja sie balam, ze to jakies wielomiesieczne kuracje , rozstrojony caly organizm... Ale jaka bedzie radosc (i jak wszystko pojdzie w zapomnienie), jak sie uda! Jeszcze, jeszcze raz trzymam kciuki!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ciesze sie ze juz jestes po tylko teraz zaciskac łapiątka aby wam sie udalo ale jestem pewna ze sie uda!!!podziwiam cie ale ty jestes zdeterminowana i walczysz o swoją ciąze!!!! tylko poklony bić:) trzymam mocno kciuki i mam nadzieje ze niedlugo wylądujesz w dolnej tabelce jako ogromna CIEżarówa mając pod serduszkiem trojaczki tego ci serdecznie zycze;) dbaj o siebie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy Wam z całego serca dziewczyny :D super że jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć dziewczyny pomóżcie bo oszaleje, co o tym myślicie, odkąd dostałam@ boli mnie po dziś dzień lewy jajnik dziś wypada 10 dc ostanio miałam cykl 28 dni poprzedni 30 temperaturę wczoraj rano maiłam 36,4 przed wczoraj 26,4 a dzisiaj 36,7 i o co tu chodzi śluz wczoraj był biało przezroczyst i rozciągliwy dzisiaj rano papkowaty biały, czy to możliwe żeby tak szybko wystąpiła owulacja, masakra im więcej się obserwuje to tym bardziej już nic nie rozumiem . we wtorek ide do gin i jak powie że owulka już była to kolejny miesiąc do tyłu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a ja witam z brzegu polskiego morza!!!! Jestesmy tutaj od piątku :) mimo, ze zimno to jest pięknie!!! Będziemy do przyszłej niedzieli.Buziaki dla wszystkich!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Ty się lepiej nie zastanawiaj tylko maszeruj grzecznie do lekarza. naprawdę nie mam pojęcia co u Ciebie się dzieje....:( Mam nadzijeę, że nic poważnego, tylko może jakiś wahania hormonów przejściowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×