Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

wiecie coś dziwnego... nie mam w ogóle śluzu... zawsze mam, nawet zaraz po @ a tu nic... chyba po tym plamieniu mi się tak zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki :) mam dzis pechowy dzien, glowa mi boli niemilosiernie, a zarazem lekkie mdlosci mialam tak w ciagu dnia kilka razy, na dodatek wracajac z pracy cholerrrrrrrrrrrka zlapalam gume, musialam dzwonic po mojego zeby przyjechal i zmienil mi kolo bo ja to nie mam sily zeby go odkrecic:( dobrze ze mialam zapaskowe hehe, pozniej na warsztat dokupilismy wymienilismy na nowe, i niedawno wrocilam, ach jak pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie pech... współczuję :( ale skoro już wykorzystałaś limit pecha, to teraz może być już tylko lepiej :) mój wczoraj wieczorem też zmieniał oponę, bo jak wracał z zakupów to gdzieś mu się śruba wbiła. Niestety nie naprawiliśmy jeszcze koła, bo dziś musiał jechać do pracy, a potem po mojego kuzyna... może jutro się uda albo w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cholerka najechalam na wkreta heh, , a pech mnie trzyma i bedzie trzymac, tempki moje nie rosna sa z tych nizszych wiec moje plamienia moge uznac za @, teraz musze chyba zaczac sie starac bo nie wiem kiedy owulacja bedzie aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie kiepsko ostatnio :( nie może być ciągle źle... w końcu musi się pech odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, Ja dzisiaj zaszalalam i kupiłam sobie soczewki zmieniające kolor oczu. Naturalnie mam ciemne a kupiłam sobie niebieskie i zielone ;) No i oczywiście mój mąż się popisał, jak to facet. Bo miałam dzisiaj na sobie jeansy i kurtkę skorzana i biała koszule- wiec zalozylam niebieskie soczewki- a on się na mnie patrzy i mówi: jakoś inaczej wygladasz... Nowa bluzka? HEHE.... A efekt jest super :) normalnie niebieskooka byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Ci mężczyźni :) aż dziwne, że nie spytał czy nowa fryzura? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe xenia to normalnie niezła dżaga z ciebie na wiosnę się zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Barbera mój mąż stwierdził ze 3 dni JuZ sobie nic nie kupiłam to jestem chora.... Wiec kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia a w jakiej cenie takie soczewki...??/ pewnie drozsze od zwyklych... ja mam lekka wade wzroku.. jak jade samochodem to lepiej jak mam okulary na nosie... ale strasznie mnie one draznia i jezdze najczesciej bez.. soczewki moze bylyby lepszym rozwiazaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale na chwilke Ja noszę szkła już 10 lat bo mam wadę -7 :-/ kiedyś mierzył barwione i rzeczywiście fajnie to wygląda ale są sporo droższe od zwykłych.. Boli mnie prawy jajnik, szczegolnie jak wstaje i kicham :-( :-( ciekawe czemu bo dość mocno i już długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) ale wczoraj normalnie uselam przed klawiatura, ale juz sie wyspalam i chyba zaczne robic porzadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jezuuu jak ja dzisiaj kicham i jestem taka zasmarkana ze hohoho...wczoraj mój mąż chyba probował ze mną przytulanki,ale ja po 5 minutach wygłupow padłam i on sie aż zdziwił,że tyle energii i szaleństw i po 5 minutach zwloki lol, chyba przez to przeziebienie sily nie mam, a szkoda szkoda, bo przecież żolnierzyki na wagę złota...pewnie jeszcze nie ma owulki,no ale lepiej probować ;)) bo może się gdzieś zachowa jakiś na te lepsze czasy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko... chyba wszystkie dziewczyny poszly szukac wiosny :) w takim razie ja tez sie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzisiaj jestem na wojennej stopie z mojm M mam dosyc juz jego zachowania nic mi nie pomaga, dzisiaj gosci sobie sprasil obiecywal ze pomoze mi w porzadkach a co do czego wypiol sie i poszedl pomagac mojemu wujkowi przy jachcie tylko by nie sprzatac. wkurzylam sie bo kto nie zadzwoni to ten leci i w du*ie mnie ma. Wiec i ja mam go gdzies, zadzwonilam i powiedzialam ze wychodze mam w nosie jego gosci obiadek dla niego i porzadki niech sobie robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja nawet przez okno nie wyglądam, bo u mnie po wiośnie nie ma ani śladu :-( tyyyle śniegu dawno nie było... Mój w pracy więc ja sobie leze pod kocykiem przed kominkiem i czytam. Jajnik dalej mnie pobolewa więc mam zamiar się pobyczyc przez weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety, Ja jeszcze porządki walkuje. ;) Kinga ja te soczewki kupiłam za 60 zł za pare na Allegro, ale zerówki bo nie mam wady. Wiec to chyba nie dużo, nie znam się na cenach szkiel. Nie macie sposobu jak wywabic dlugopis ze skórzanej kanapy? Babcia była i krzyżówki sobie rozwiazywala i uwalila mi skórę długopisem :( Kreyyyzolka dobrze zrobilas bo niekiedy taki kubeł zimnej wody na głowę im nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Uaktualniam, niestety, tabele :((( NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice Dębicy pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem ada111................5..............23............10.04. 11...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9.............29...........14.04.11 ...........wielkopolska NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska zuza22..............rok...........23..........14.03.11. ........Częstochowa anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk Sippelsweg..........5.............28...........???....... ...........świętokrzyskie Pelemele........ ...6..............???...........???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kreyyzolka poczytam. Greczen witaj w klubie czerwonych dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna tuż tuż... już się nie mogę doczekać... najlepszy czas na potomstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! u mnie wiosna wygląda zza chmur :D a dzisiaj mi podali trzy fasolki i chociaż na razie przez dwa tygodnie mogę się poczuć jak w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki charlotte :D byleby nie było za dobrze bo będę rozdawać maluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera życzę Ci trojaczkow. Żeby wszystkie Fasolki się zadomowiły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×