Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

aaaaa :) hihi to spróbuję :) muszę tylko pamiętać by nie prosić o "zabranie komarów" bo ostatnia para, która tego tak usilnie pragnęła otrzymała ich brak za pomocą ulewnego deszczu przed dwa dnia wesela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje buty wystawilam w grudniu, czyli staly jakies 4 miesiace, w sumie to je tram postawilam jak sie przeprowadzalismy i tam je znalazlam jak jechalam do przymiarki sukni na 2-3 tygodnie przed slubem, a poznie to juz tam mialy miejscowke do samego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailin jak masz daleko na Krzycka, to Ty gdzieś na Psim Polu mieszkasz? Ja w czasie ciąży chodziłam Na Groblę - tak wszyscy z Brochowa przyjmują (bo rodziłam na Brochowie), ale tam za wizytę ok 200zł placilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mama 2010
Hej hej! Ajlin ja też mam urodziny w dniu Twojego ślubu :) Też pomyslę o Tobie :) Kinga 1988 nie boje się mieć drugiego dzidziusia, razem się odchowają jak bliźniaki. Poza tym mój mąż nie jest juz taki młody (44 lata), więc nie chcę żeby był dziadkiem, jak będziemy mieć drugie dziecko - o pierwsz staraliśmy się prawie rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie prawie w centrum. Wolałabym gdzieś bliżej bo stąd się gdzieś wyrwać w popołudniowe korki to nieporozumienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak... ale tam mam kiepski dojazd mimo wszystko :( zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co? szlag mnie trafia, bo szukam połączeń lotniczych Wrocław-Warszawa i kurde taniej jest dolecieć do Barcelony, Paryża, Londynu i innych europejskich miast, niż do Warszawy :( A mamy wstępnie zarezerwowane wczasy i wylot jest tylko z Okęcia, a nie mam zamiaru z dzieckiem sie tłuc pociągiem 6 godzin + opóźnienia znając PKP :o Samochodu tez nie chce zostawiać 2 tyg na parkingu. Lokalne połączenia u nas pozostawiają jeszcze wiele do życzenia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest w naszym kraju wszystko do góry nogami :D A gdzie lecicie na wakacje? opowiadaj bo my w tym roku odpuszczamy, ale posłuchać lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
witam , ja dzisiaj już mam dosyć padam na twarz zryta jestem jak koń po westernie pól dnia spędziłam z córką na dworku wyganiała się wyszalała aż sama już pada . potem przy garnkach obiad itp dopiero usiadłam bo jeszcze sprzątałam w domu za to jutro nic nie robię to ja dzisiaj jeszcze zaczynam starania Xenia33 pisała że pęcherzyk pęka przy ok 24mm a ja wczoraj miałam 22mm to możliwe że już pękł i śluz też jest całkiem całkiem. i jajnik już tak nie boli tylko nie wiem czy mój mężulek da radę bo zmęczony dzisiaj będzie potwornie jeszcze go nie ma w domu bo pracuje mamy mały domek na wsi i sami zaopatrujemy się w opał i dzisiaj cały dzień spędził w lesie zwożąc drzewo na opał ciężka robota będę musiała go ładnie zachęcić :)) anvers taki mi przykro że ci szansa przepadła może jeszcze nie wszystko stracone, spróbuj jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo gratuluję Pablinka i Karrla:) U mnie mówili, że jak trochę pokropi w dniu ślubu to para będzie szczęśliwa i jak narazie się sprawdza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje, ja wieczorem normalnie wymiękam, wczoraj byłam u kosmetyczki, później z Młodym u dentysty i padłam, nawet z przytulania nic nie było :( Barbera oboje z mezem kochamy Hiszpanie, wiec tam sie wybieramy. Mlody tez czuje sie tam jak w domu, nawet dużo juz umie powiedziec po hiszpańsku :) Np sam w hotelu prosi o klucze mowi nr pokoju itd :) Ale tym razem wybralismy się na Costa de Almeria, czyli na sam dół koło Malagi i nie daleko od Gibraltaru :) Jeśli tam nie bylaś to polecam Ci też Majorkę - piękna wyspa, cudowne zatoki, szmaragdowa woda, ale tez wysokie góry, jeśli ktos nie chce leżeć plackiem na plaży. No i ważne jest jednak to ,że jesteś nad Morzem Śródziemnym, gdzie mimo wszystko woda jest cieplejsza, niz w oceanie (jak np Gran Canaria). Ja Mlodego nie moge wyciągnąć z wody przez cały dzień, wiec to dla mnie dodatkowy plus, gdy woda jest cieplutka :) Wolę Europę, niż kraje arabskie, jak Egipty, Maroka i inne. Nawet zrezygnowaliśmy w tym roku z Dominikany (maż juz tam był i teraz mnie ciągnie :) ) na wypadek jakbym miała brzuszek to bezpieczniej mi jest jednak w bardziej cywilizowanych krajach - tym bardziej, że będę miała te zastrzyki. A tam dodatkowo powinno sie szczepić na te choróbska tropikalne - a ja niekoniecznie chciałabym przechodzić w ciąży malarię, albo dur brzuszny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wczorajszy gin poszedl nawet sprawnie i prawie bezbolesnie. mam 2 pecherzyki jeden 14 cm drugi 15 cm. w poniedzialek mam pojsc zeby zobaczyc ktory pekl. oczywiscie do poniedzialku mamy sie przytulac, jak to okreslil moj gin, mamy miec regularne stosunki, aby zwiekszyc szanse na zaplodnienie, jesli pekna. chcial mi zapisac jakies czopki, ale po moich doswiadczeniach z nimi powiedzialam, ze nie ma sensu mi przepisywac b nie bede ich stosowac. dzisiaj ide do kosmetyczki na uzupelnianie pazurkow, 3 godziny w plecy, ale pozniej miesiac nic nie musze robic, wiec gra jest warta swieczki. zwierzyna w domu zaczyna siac zniszczenie. w nocy o 3:30 potlukla sitko do kubka zrzucajac je na butelki... huk byl taki, ze myslalam, ze cos sie ktorejs stalo. oczywiscie winna schowala sie, wiec nawet nie wysililam sie na dowcip szukania. a po kilku minutach jakby nic sie nie stalo przyszla do mnie spac... my tez zastanawialismy sie w tym roku nad hiszpania, ale jeszcze zobaczymy. mnie sie marzy podroz koleja transsyberyjska, ale to jest dluzsza impreza i musimy znajopmych namowic, a na razie jeszcze sie nei przekonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg ja juz sama nie wiem, czy lepszy efekt daje codziennie przytulanie, czy co 2 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi powiedzial gin, to mozna i kilka razy dziennie, mit ze co drugi dzien jest lepiej zostal obalony. wczesniej mowili, ze plemniki mlodsze wybijaja starsze, pozniej, ze codziennie to sie je oslabia, a teraz mowia, ze lepiej czesciej, bo wtedy sa silniejsze, chociaz jest ich mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg mi gin właśnie powiedział to samo, mamy robić tyle, ile nam się chce, nawet kilka razy dziennie, a że co dwa dni, to ta teoria już dawno obalona. Zatem my też zapodawaliśmy przez pięć dni, od soboty do środy, a w środę pękł pęcherzyk. Tylko że w środę @ ma być albo nie być, ale brzuch mnie pobolewa więc pewnie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia to super wycieczka, my też wolimy Europę i do tej pory wybieraliśmy raczej Grecję albo Chorwację :D ale w tym roku planowaliśmy Lazurowe Wybrzeże, ale jednak zdecydowaliśmy się na in vitro i jeżeli wyjdzie teraz to też wrócimy do tematu, a jeżeli nie to znowu kaska potrzebna :( ale Hiszpania i Portugalia mi się też marzy w kolejności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 jeśli chodzi o Dominikanę to nie trzeba się szczepić. Jak gdzieś do afryki to tak, ale to są wyspy koło meksyku i tam nie ma żadnego sufu. Ja byłam dwa razy i chętnie pojechałabym jeszcze ze dwa :) piękne miejsce - te plaże są nie do porównania. Co prawda lot długo trwa, ale naprawdę warto. Jest to jeden z niewielu krajów z którego nikt z mojej rodziny żadnej choroby ani infekcji nie przywiózł. Niestety tam jest całkiem inna flora bakteryjna i najlepszym lekarstwem na ekscesy żołądkowe jest alkohol :) więc nie polecam w ciąży - lot długi, inna flora bakteryjna, upały... zdecydowanie nie na ciążę, ale polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin, ja po tym poronieniu to jestem taką panikarą, ze nawet jakbym nie musiała, to poszczepiłabym sie na wszystko, na co by się dało :) Długi lot mnie nie przeraża, tylko fakt, ze w razie czego to brak porządnego szpitala. Musze chuchać na zimne. Dominikana leży na jednej wyspie z Haiti, wiec także dodatkowe atrakcje mogą byc, jak trzęsienie ziemi i tsunami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj zaczne przytulania, maz ma chcice 24/24 wiec nie mam problemu z rozochoceniem go:) a ze chce "zaskoczyc" cobym mogla przestac sie truc prochami to jest gotowy na kazde wezwanie. tak czytajac to doslownie zabrzmialo jakbym miala niewolnika sexualnego;) mnie lekarz powiedzial, ze najlepiej regularnie i ile nam sie podoba i wcale nie przestawac jak peknie, tylko nadal sie przytulac, bo podczas przytulania, a zwlaszcza orgazmu u kobiety cos tam sie dzieje ze latwiejsze jest zagniezdzenie sie jajeczka. wiec trzeba sie przytulac. a moja mama stwierdzila, ze ja i moj brat to powstalismy z sexu w skrajnym stresie, bo brat jak moi rodzice zalatwiali papiery do slubu, a ze mam anie jest polka i zalatwiali to w ZSRR to byla jazda na maxa. a ja podobno tez bylam wypadkiem przy pracy jak sie dostala do pracy nowej. widac najlepiej zaangazowac sie w cos na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 eheheh :) wiesz te kurorty są w miejscach gdzie nie zdarzają się takie rzeczy :) tam na naprawdę jest bezpiecznie i przyjemnie... ale wiesz jak człowiek nie chce to wymówek wiele znajdzie :) wybierzcie się kiedyś z dziećmi (spodoba im się) w takim terminie, żeby nie martwić się o ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, a ja postanowiłam robić testy owulacyjne 2 razy w ciagu dnia, bo stwierdziłam ze robiąc tylko wieczorem może mi uciec 12 h zycia komórki jajowej. I chyba mam teraz taka sytuację. Bo wczoraj test o 18 godz pokazal 1 kreskę, a teraz o 11.00 pokazał juz dwie. A jak bym robiła o 18 dzisiaj to zobaczcie - 7 godzin by mi uciekło. Gin powiedział, ze dopiero ok niedzieli owulacja, ale może sie tak zdarzyć, ze pęcherzyk bardzo szybko urósł i pęknie juz jutro? Ile w końcu godzin mija od dodatniego testu do owulacji ? Barbera Ty jesteś specjalistka od tego :) może mi pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana aż taką specjalistka nie jestem :D ale najlepiej poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera a Ty jak się czujesz? wszystkie trzymamy kciuki za Twoje trojaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) U mnie dzis niby slonecznie ale ten wiatr to glowe moze urwac... :P Mi rowniez marzy sie jakas dalsza podroz ale na pewno nie w tym roku.. poniewaz jedziemy nad morze, zreszta musimy troche zaoszczedzic bo chcemy remont zrobic mieszkania (rok temu dopiero sie wprowadzilismy) :) Ja tez juz czekam nieublaganie na tą @ wredna ale wiem na pewno ze w tym miesiacu przyjdzie bo zadko kiedy mielismy okazje sie przytulac i watpie ze akurat trafilismy w te dni... :) Poza tym strasznie boli mnie kosc ogonowa i promieniuje do prawej nogi.. nie wiem z czego mi sie to wzielo ale od tygodnia nie umiem sobie z tym poradzic... moze ktoras z was juz miala cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam, ale jak spadłam z konia :) może to na @? mnie miednica czasami boli, ale tak bardziej z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nigdy tak nie mialam na @ wiec dlatego mnie to dziwi... a co do upadku to tez sie nie zdarzył :( dlatego nie znam przyczyny... wzielabym jakis voltaren zel ale troche sie jednak boje bo jesli bylaby mozliwosc ciazy to szkoda zeby to jakos moglo zaszkodzic... a te zele wnikaja pod skore wiec lepiej nie ryzkowac.. trudno przemecze sie jakos... :)moze samo przejdzie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużo Ci jeszcze zostało do @ ? może jednak się udało :) często jest wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×