Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

kurcze współczuje :( moja kotka umarła na raka i też miała przeżuty ale 14 lat już miała a i tak wyłam po niej jak wół chociaż straszna indywidualista była. Cholera człowiek się tak przyzwyczai i pokocha to później strasznie boli , ale trzymaj się jeszcze nic nie wiadomo może będzie dobrze z resztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) z moich obliczen wychodzi dzis 10dc, zrobilam test owul. i pojawla sie kreska, troche slabsza ale juz jest, zapewne owulacja tuz tuz, tak wiec zaczynam meczyc meza codziennie przez ten tydzien, no a w czwartek mam wizyte u lekarza, wiec napewno wykryje czy owulacja byla czy jest czy bedzie, pogoda piekna, sloneczko swieci,cieplusko jest, az chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przykro mi z powodu waszych kotkow, ja nie mam zwierzaczka wiec nie wiem jakto jest,ale dziewczyny trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg to faktycznie nieciekawie :( badanie krwi wszystko wyjaśni. Mam nadzieje, że jednak się nie zaraziła 🌼 ja jestem do moich taka przyzwyczajona, że nawet sobie tego wyobrazić nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze jezeli nawet sie zarazila, to ze jest na tyle silna, ze zwalczy chorobe, ma na to 33% szans(jest zdrowa, dobrze odzywiona). badanie bedzie miala dzisiaj, nie wiem kiedy wyniki, bo musza wyslac do labolatorium innego, wiec pewnie jutro albo w srode, wiec 2 dni bede chodzila do tylu, do tego w srode mam gina i badanie tworzenia sie pecherzykka bo bedzie 9 dzien cyklu. w takim stresie to ja nie powiem co zrobie a nie zajde w ciaze. na szczescie maz rozumie mojego stresa o kociaki i nie marudzi, ze raz warcze a raz prawie skomle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg ja będę mocno, za mnie trzymać kciuki. Myślę, że jak już będziecie wiedzieć to będzie łatwiej. Nawet jakby wynik był zły to już znacie diagnozę i można podjąć leczenie, więc na pewno wszystko dobrze się ułoży 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice Dębicy pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04. 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem anvers.................4..............26...........9.04.11............Antwerpen ada111................5..............23...........10.04. 11...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO nemi..................sierpień........30........17.03.1 1. ..........śląsk Madzii22........3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............???... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???..... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???....... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej Ja jestem :-D Caluski weekend odpoczywalam bo teraz mam cały tydzień szkoleń z nowego systemu :-/ ale nie ma tego złego... Minie mnie tydzień nocek.. Moja teściowa jak zwykle pokazuje swoją wyższość. Mamy ciocie dentystke która wyraźnie mówiła że przed dzidzią mam do niej przyjechać (250km) wyleczyć zęby. Teściowa miała się umówić bo oczywiście też chciała jechać ale ciągle nie miała czasu...a jak chcieliśmy sami jechać to oczywiście nie. Więc teraz kiedy mogę być w ciąży ona wymyśliła : JEDZIEMY :-( :-( Oczywiście mogę nie być w ciazy ale jeśli jestem..? Ją bez znieczulenia nie wytrzymam ale z drugiej strony dobrze byłoby żeby wyleczyć... A przecież nie powiem teściowej że mogę być w....5 dniu ciąży ;-) zresztą ją to bym jej dopiero dziecko pokazała :-P. Bo już wiem ile się będę musiała dobrych rad nasluchac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wspolczuje nietoperku tesciowej, tez mam kiepskich tesciow, wrecz zacofanych lubiacych sie wtracac i lubiacych rzadzic czy i kim tylko sie da, cale sczescie ze mieszkamy dalekoooooooooooo, najlepiej oddzielnie chocby byli cud malina, to i tak wkoncu kiedys cos sie zdarzy ze bedzie nieciekawie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety my mieszkamy z teściową, szwagrem, szwagierka i ich 3 dzieci 4, 6 i 11 lat, psem, 2 kotami (teraz 4 bo są 2 malutkie) i 2 królikami :-D :-D. Nie wiem czy z tego powodu się śmiać czy płakać.. :-( Dom co prawda duży ale ciągle się wszyscy kłócą, a teściowa szczególnie bo to taka typowa teściowa z kawałka + mocherowy beret w 1... Niestety na razie jesteśmy na to skazani...:-( ale mam już na nich wszystkich swoje sposoby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tym bardziej wspolczuje, ja bym ze swoimi nie wytrzymala jednego dnia, musialabym cos wynajac, masakra z tymi tesciowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mnie dziś odwiedziła @ .A cały weekend nosiłam i przytulałam dzieci moich szwagierek. 4 tyg i 6 tyg:) Ja narazie też pasuje... Będę Was odwiedzać oczywiście i życzę aby w końcu się posypały te 2 kreseczki:) A odnośnie tych biednych zwierzaczków to przykro mi. Ja mam 2 pieski w domu i jeden z nich właśnie leży ze mna na łóżki i na samą myśl, że mogło by ich nie być ściska mnie w gardle... Powodzenia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie w ten piekny sloneczny dzionek. wczoraj u weta spedzilam chyba 1.5 godziny, bo 2 nasze koty i 2 koty rodzicow. krewka pobrana, probki wyslane do niemiec na badanie, wyniki w przyszlym tygodniu. ale wet powiedzial, ze wszystjkie wygladaja dobrze. wiec staram sie byc pozytywnej mysli. szczeniaczki juz wstaja, chociaz nadal nic nie widza, sa przesmieszne. nowa kotka jest diablem wcielonym z zaawansowanym adhd, wczoraj tak szalala, ze prawie sie posikalam ze smiechu. jutro ide do gina, jakos mi sie nie chce, do tego jestem przeziebiona i mam katarzysko straszne:( nietoperek-- wspolczuje tesciowej. ja mieszkam w tej samej miescinie co moi rodzice i tesciowe, ale na szczescie nie pod jednym dachem. pod jednym dachem mam babcie, ale ona jest nieszkodliwa. cale zycie nie uznawala mnie za wnuczke, wiec teraz jak ja św. Piotr zaprasza do siebie to stara sie nadrobic. tesciow mam bardzo dobrych. nie wpieprzaja sie, staraja sie pomagac, jak powiedzialam, ze jestem nieplodna i musze sie leczyc to tesciowa podtrzymywala mnie na duchu no i uciszyla wszystkich pytajacych kiedy nam sie dzidzius pojawi. rodzice bardziej sie wcinaja, ale z nimi to mam uklad, ze jak mi cos nie pasuje to im mowie, ze teraz to my zyjemy swoim zyciem i ze kazdy ma prawo popelniac bledy i wtedy tez jest koniec doradzania:) my zaczynamy sie od jutra przytulac, wtedy powinnam miec owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny,ja kolejny dni na zwolnieniu lekarskim. Troche sie nieciekawie zrobilo w weekend bo mnie zaczely bolec zatoki. Zaczęlma brac bioparox na wlasna reke i chyba pomoglo. Lekarz kazal siedziec w domu jeszcze 2 tyg., to go wysmialam ze ja nie moge tyle siedziec, musze do pracy. Zostane do czwartku, troche sie podkuruje. Ja jestem milosnikiem zwierzat futerkowych:) (musza miec sierc, zeby je mozna bylo glskac i tulic-rybki odpadaja), choc jestem alergikiem. Poprzedniego moją ukochaną kotke moj mąż zaraz po ślubie wywalil z domu (tez jest alergikiem), bo ma astme i ona go dusi. Ciekawe ze dopiero po slubie. To byl dla mnie bardzo trudny okres, mialam do niego ogromny zal i nie wytrzymalam tej pustki i natycmiast postanowilam kupic psa. Teraz od 2 lat mamy Harrego rasy shih tzu, cudowny pies, smiejemy sie ze to dogoterapeuta:). Polecam ta rase. Harry wypelnia moj instynkt macierzynski. Zawsze jak jade na urlop to strasznie za nim tesknie. Jak bylam na stazu 2 tyg. w Toruniu to bardziej tesknilam za Harrym niz za męzemm:) Ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, rzadziej się teraz udzielam, ale czytam Was regularnie. Jeśli chodzi o kotki, to u mnie odpada ta opcja, bo właśnie Mlodemu wyszła na testach alergia na kota. Piesek - może w przyszłości, ale teraz powiem szczerze bardziej chce dzidziusia niż pieska :) Dzisiaj idę na 18.00 do gina i wypytam go dokładnie o mój cykl, zrobię cytologię, i zapytam, kiedy czas zacząć sie martwic :) W sumie to mój piąty cykl starań, ale dwa pierwsze były na wakacjach tamtego roku, a teraz trzy. Ciekawe ile da mi jeszcze czasu na " nie martwienie się" :) Oczywiście wieczorem sie zamelduję - może będę miała jakieś wskazówki dla staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Okazało się ze do cioci-dentystki wybieramy się za 3 tygodnie więc jakby co to będę już wiedzieć...;-) A propo...:-D :-D. Dziś 24dc a ja rano zobaczyłam troszke różowo zabarwionego sluzu i lekkawe bóle podbrzusza.. Więc może plamienie impl.. Testowanie miało być 31 ale chyba niewytrzymam ;-) Od razu proszę nie trzymać kciukow, bo wiadomo jak się to tu kończy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . .........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Ko sz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem anvers.................4..............26...........9.04.1 1............Antwerpen ada111................5..............23...........10.04. 11...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska beata127......3..........22..........ok 20.04.11..........okolice Dębicy NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO nemi..................sierpień........30........17.03.1 1. ..........śląsk Madzii22........3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???.... ... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............??? No poprawka bo wczoraj @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia21
Hej dziewczyny, fajnie ze zaczelyscie temat. Razem razniej :-) My tez sie staramy. Od miesiaca...Mam nadzieje ze niedlugo sie uda. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria ja też mam shih tzu 2 suczki u nas i piesek na dole u babci:) I mam dokładnie to samo co Ty:) Czasami jak sobie pomyślę, że ktoś patrzy na mnie z boku to pewnie myśli, że jestem jakaś zbzikowana:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam swira na punkcie tych psow. Jak widze jakiegos na ulicy to sie mu zawsze przygladam. One sa po prostu rozkoszne. Nasz ma wade serca, przerost komory i przez ta podniesiona tchawice wiec jeszcze dodatkowa mocniej chrumka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pit bulla co wygląda jak panda i ma na imię Gucio i też jest rozkoszny a pewnie na mnie to dopiero ludzie patrzą jak na spacerze wołam do niego moja kruszynko i chodź do mamusi :D ale shitzu też uwielbiam bo jak są takie ogolone to wyglądają jak te miśki z gwiezdnych wojen, słodziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze dzis o pieskach :-) My, jak juz kiedys pisalam, mamy mieszanca husky. DEMON a nie pies ;-) Mnie wszyscy przechodnie wspolczuja, jak musimy miec zdemolowane mieszkanie, widzac, jak ona szaleje na dworzu :-D Poza tym co jakis czas musze prosic obcych ludzi o pomoc w lapaniu jej :-o W domu to jednak najspokojniejszy pies na swiecie. Ale to jednak nie typ przytulanki - mizianie - max. 5 minut. Husky to takie mentalne skrzyzowanie wilka z kotem ;-) Z shi tzu, obawiam sie, na ile ja znam, zrobilaby sobie zywa zabawke :-o Ale za to z pit bullami bardzo chetnie sie bawi :-D Podobnie z rottweilerami i mastifami. Gorzej z owczarkami niemieckimi - te, choc dwa razy od niej wieksze, po prostu mobbinguje tak dlugo, az calkowicie jej sie podoporzadkuja ;-) A labradorom uwielbia krasc zabawki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mama 2010
Hej dziewczyny! Postanowiłam się przyłączyć do Was, bo chcę postarać się o drugiego dzidzisia. Jestem mamą prawie 7 miesięcznego chłopczyka i chcę mieć drugie dziecko. Więc może będę pomocna w niektórych rzeczach, bo mam już wiedzę i doświadczenie i chętnie odpowiem na pytania. O pierwsze dziecko staraliśmy się prawie rok, ale to przez to, że jak zaczęliśmy się starać, to jak na złość rozlegulował mi się okres i prawie wcale nie miałam. Potem po 9 miesiącach wyluzowałam, zachowywałam się tak jakbym już była w ciąży (jadłam za dwoje i byłam szczęśliwa). Dostałam okres na początku listopada, a potem pod koniec - sprawdziłam wszystko z ginekologiem i wiedziałam, że to musi być ten cykl. Codziennie robiłam testy owulacyjne - i nic nie pokazały. Choć słuz płodny był obecny przez tydzień (2 razy wtedy próbowaliśmy). W dniu spodziewanej @ zrobiłam test i był negatywny. Załamałam się, ale to były święta, więc o tym nie myślałam. Postanowiłam, że zaczniemy od nowa po świętach. Od ginekologa miałam luteinę, żeby uregulować okres i chciałam wziąć. 27 grudnia, przygotowałam tabletki - na ulotce pisze, żeby wykonać test, więc wykonałam niczego nie oczekując - i były dwie kreski! Cała się trzęsłam ze szczęścia. Teraz moja fasolka już duża i kochana:) A ja chcę siostrzyczkę dla niego. No więc zaczynam od nowa i choć przez to przechodziłam już raz, znowu mam wątpliwości. Otóżzakończyłam karmienie piersią (wcześniej mały już jadał dodatkowe rzeczy), tydzień później miałam wyraźny śluz płodny, ale testy owulacyjne jak zwykle negatywne. Szyjka macicy wyraźnie otwarta. No i nie wiem co o tym myśleć, czy mogły to być dni płodne? Wczoraj piersi mi nabrzmiały (minął tydzień od stosunku) choć pokarmu już nie miałam i nie wiem, nakręcam się, że może się udało, ale muszę jeszcze z 10 dni poczekać do testu, a to jest najgorszy czas wyczekiwania... Co wy o tym myślicie? Czy miałyście tak może? Pozdrawiam (chętnie odpowiem na wasze pytania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwile do psa, no wlasnie moj Harry mi tez przypomina te miski z gwiezdnych wojen. Chcialam znalesc gdzies ich nazwe ale nie bylo. Ja od dzisiaj jestem w oczekiwaniu na nie przyjscie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co polecam się na przyszłość :D a i chociaż chwilę moja uwaga została skupiona na czymś innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki :) uaktualniam :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Katie84.................5.............27..........25/26.03.11........Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . ........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Ko sz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem anvers.................4..............26...........9.04.11............Antwerpen ada111................5..............23...........10.04.11...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.11 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska beata127.............3..............22..........ok 20.04.11..........okolice Dębicy NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO pablinka...............3.............27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA pani_biedronkowa...3.............24..........20.03.11.. .. .....gdańsk nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???.... ... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×