Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Madzia-mi ja miałam owulację w 15dc przy okresach po 28-29 dni a wczoraj robiłaś test???? co Ci wyszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
właśnie wczoraj nie robiłam bo nie miałam czasu go kupić niestety:( podjade dziś do rossmana i może kupie te testy i sprawdze:)choc zastanawiam sie czy te plemniki z 9 .04 mogłyby przetrwać do owulacji np z dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg ja ciążowego jak na razie nie będę robiła bo boję się zobaczyć jedną kreskę :( na tym teście owulacyjnym widać że są dwie kreseczki ale ta druga jest bladziutka bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia-mi-- ja przy cyklach 29 dniowych owu mam w 16-17. potwierdzone przez monitoring usg tygrysek-- ja testowy zrobie najwczesniej 13-14.04 wczesniej nie bede sie nakrecala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
sippelsweg- oki to ja lece po te testy haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- Czy test owulacyjny wykrywa ciążę? To pytanie pojawia się tak często, a inwencja twórcza testujących nie zna granic zatem słowa wyjaśnienia. Test owulacyjny wykrywa ciążę Dlaczego? to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji. A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt aminokwasowych Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia) Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale UWAGA TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY ale POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie robiłam ten test owulacyjny teraz będę za dużo myślała:(. i tak się przyglądam temu testowi z boku z góry z lewej i z prawej strony i jest tam, na pewno druga kreska i to z każdej strony ją widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
tygrysek to moze skocz po test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... jak dzisiaj lekarz coś wymyśli na ten mój brak @ to zaczne używać testy owulacyjne - wreszcie zobaczę jakieś dwie kreski :P lepsze takie niż wiecznie te negatywne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODCZYTUJEMY WYNIKI Sprawdzamy wynik po 5 minutach. Czasami jeżeli mocz jest rozcieńczony reakcja trwa dłużej, dlatego jeżeli po 5 minutach wynik jest negatywny, patrzymy jeszcze po 15 minutach. Nie sprawdzać po 30 minutach !!! Wyniki NEGATYWNY Nie ma skoku LH Pojawiają się dwie kreski kontrolna i testowa. Jednak kreska testowa jest jaśniejsza o wiele niż kontrolna albo nie ma jej wcale. Potwierdzamy wynik negatywny po 15 minutach i przeprowadzamy test następnego dnia. POZYTYWNY Jest skok LH Pojawiają się dwie kreski kontrolna i testowa. Kreska testowa jest taka sama jak kontrolna lub ciemniejsza (czasami różnica jest bardzo niewielka w nasyceniu, np. kreska testowa jest leciutko jaśniejsza od kontrolnej wtedy również przyjmujemy, że wynik testu jest pozytywny). Zaczęła się faza owulacyjna, nie trzeba wykonywać więcej testów. Należy rozpocząć starania po upłynięciu 12 godzin. Owulacja nastąpi za około 24-36 godzin. Za około 12-20 godzin powinien pojawić się śluz płodny przejrzysty i rozciągliwy. BŁĘDNY Coś poszło nie tak. Nie pojawia się kreska kontrolna. Musisz spróbować jeszcze raz, napisz do nas i opisz sytuację, produkt zawsze możesz zareklamować i wymienić na nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to, ze 2 kreski na owu znacza raz ze pozytywny a raz ze negatywny,. a w odniesieniu do ciazy to ch.g.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg... pięknie to opisałaś :) dziękuję i jeszcze bardziej się napaliłam :P i to znowu przez Ciebie :P Koniecznie napisz wieczorem co Tobie wyszło:) I oto macie przykład kobiety która mówi co innego a robi co innego :D Rano pisałam do sippelsweg że bez sensu robić testy owulacyjne a teraz siedzę z takim właśnie testem w ręce i się w niego gapię jak głupia bo widzę dwie kreski. No dwie kreski jakby nie patrzeć to są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witajcie dziewuszki:)))))))))))) Gratulacje karolka dla ciebie!!!!!!! Xenia i Milenkaaa trzymam kciuki za Was. Aż przyjemniej sie robi na duszy jak coraz wiecej z nas jest zafasolkowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi-mi mam nawet dwa testy ciążowe ale na razie nie chcę robić wystarczy mi radość z tych dwóch z testu owulacyjnego :) jutro też zrobię jeszcze owulacyjny a jak mi znowu wyjdą dwie kreski to w środę rano zrobię ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
haha ja już się wkreciłam własnie sie ubrałam i jade bueehehehe:D:D nawet sie nie umalowalam:D bede za ok godzine:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- dam znac. a co do robienia testow owu, to w sumie po dzisiejszej literaturze to wiem mniej niz przed nia:D ale wiadomo, ze 2 kreski to nie jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY A JA PRZEPROWADZIŁAM SLEDZTWO !!!! POSZUKAŁAM STARYCH KALENDARZY Z LAT KIEDY DOWIEDZIAŁAM SIE ZE JESTEM W CIĄŻY ( MAM SYNKA I RAZ PORONILAM) . ALE TYCH DNI NIGDY NIE ZAPOMNĘ KIEDY WYSZŁY MI 2 KRESKI. I SPRAWDZILAM DOKLADNIE: W OBU PRZYPADKACH ZROBIŁAM TEST W 30 DNIU CYKLU I DOPIERO MIAŁAM LEDWIE WIDAAACZNA DRUGA KRESKĘ. CZYLI Z TEGO WNIOSEK, ZE MÓJ ORGANIZM NIE JEST TAKI CHĘTNY DO UJAWNIANIA CIĄŻY. I ZA WCZEŚNIE ZROBIŁAM TEST. TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI - DOPIERO JUTRO 30 DZIEŃ CYKLU, WIEC JESZCZE CHYBA MAM SZANSE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Xenia trzymam kciukasy baaardzo mocno:))))) Już niebawem żadnej z nas nie bedzie w tabelce 1 czy 2 tylko wszystkie bedziemy na końcu:))))) Czekamy na wieści od barbery ile tam ma fasolek w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- mowilam, ze za wczesnie sie poddalas z tym testowaniem. masz organizm niechetny do okazywania ze cos sie zmienia. ja siedze w pracy i jest mi tak niesamowicie niedobrze, ze masakra. do tego wybielamy z mezem zabki, a w sumie to ja sobie dobielam a mezus wybiela, bo od kawy mu strasznie sciemnialy, i mam mega wrazliwe zeby:( musze pojechac kupic paste do wrazliwych zebow, coby troche zmniejszyc te odczucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
xeniea- ja za ciebie też strasznie mocno trzymam kciuki za tą drugą kreseczkę u mnie spokojnie brzuch czasem zakuję sutek prawie dotknąć nie mogę takie bolesne, właśnie wstałam bo spanie mnie zmuliło o 12 no i mam sporo śluzu mleczno białego od stycznia brałam kwas foliowy w tym cyklu około 10 tabletek bromergonu a dziś zaczęłam brać witaminy dla kobiet w ciąży xenia- powiem ci że ja w sumie nie wiem już kiedy miałam owulację bo w 13 dc byłam u gina i mówił że pęcherzyk miał 22mm i na dniach pęknie przytulanko było w 13,14,15 ,16dc gin tak zalecił ale po tych dniach dalej czułam silny ból jajnika i nie było skoku tempki w 18 dc tak mi dawał popalić że nie dawałam rady i też w tym dniu dla zwiększenia szans było przytulanko w 19dc jajnik już tylko ćmił a w 20dc już nic nie czułam i był skok temperatury no i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×