Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

charlotte-- badania droznosci jeszcze nie mialam, po @ umowie sie na to badanie. w sumie wspominal mi gin o tym, ze jak 3 miechy bedziemy probowac i nic to wtedy bedziemy sie badac. mialam wczesniej sprawdzane(jakies 6-7 lat temu), czy wszystko jest ok, bo mialam ogolnie problemy przez tampony, ale bylo idealnie my mamy dom, na razie puki babcia zyje mamy 1 pietro - 100 m2, w jednym pokoju sypialnia w drugim salon a 3 to silownio/pracownia, no ale jakby co to zawsze mozna przerobic silownio pracownie na pokoj dziecka/pracowania, ale na razie nie ma takich przymiarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w ten pochmurny dzień :( U mnie dzisiaj dołączył ból piersi ale test owu pokazał bardzo bladziutką kreseczkę :( teraz to ja już czekam tylko na @ no cóż nowy cykl nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- przyszly cykl to porod juz bylby w styczniu, czyli dziecko bylo by jedno z najstarszych w klasie;) trzeba doszukiwac sie pozytywow we wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - pomyśl, że ma to tez dobre strony - będzeisz rodzić w nowym roku, szybko przyjdzie wiosna i będziesz chodzić w słoneczku na spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- wdalo mi sie jakies paskudne zakarzenie, pozniej zapalenie szyjki macicy, pozniej to zaczynalo juz dalej atakiowac i to wszystko bezobjawowo calkowicie. leczenie trwalo 6 miesiecy co 2 tyg antybiotykoterapi podawanej bezposrednio na szyjke. od gina wychodzilam na czworaka z bolu. bo to 20 minut lezenia z wyciagnieta szyjka... od tamtej pory nie uzywam tamponow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fryziera to ja ide dzisiaj, cos podciac, malowalam w zeszlym miesiacu, wiec na razie nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg i gosiu dziękuję za słowa otuchy tylko że u mnie to zupełnie inaczej jest wszystko :( mój M jest żołnierzem i cały marzec go nie było teraz 1 maja znowu wyjeżdża na miesiąc i jak tu dzidzie robić :( więc jak teraz się nie uda to być może będę musiała czekać aż do czerwca na robienie i żeby się od razu udało jeszcze :( a jak się nie uda to i tak mamy czas tylko do września bo mój M jedzie we wrześniu ma misję :( więc jakby nie patrzeć czasu bardzo nie wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi od razu powiedział gin zeby sie tamponów wystrzegać - no chyba ze naprawdę jest mus. Mowil ze krew ma swobodnie wypływać, ale nie korkować się. Tampon to najgorsze zbiorowisko bakterii po pewnym czasie... potem zapalenia szyjki i upławy. Ja dziękuje za taki luxus. Odkąd nie uzywam, mam spokój z dolegliwościami kobiecymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) Ja leże jeszcze w łóżku i cały czas myślę o wczorajszej wizycie u gina.Powiedzcie mi kiedy na usg widać fasolke? berbera gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg to mnie trochę zmartwiłaś bo ja używam tylko tamponów ale w sumie jeszcze mi nic się nigdy nie stało i jak byłam ostatnio u gina to mówił że wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku to rzeczywiście macie ograniczone starania co powoduje podwójny stres, no ale musisz być dobrej myśli,ze akurat Twój żołnierz wstrzeli się ze swoją armią ;) Xenia, a ja np. bez tamponów nie mogłabym bo ja mam okresy,że mnie zalewają skrzepy i mam zawsze powódź, wiem,że to niezdrowe, no ale w codziennym funkcjonowaniu nie możliwe by nie używać, bo jak mam @ i jak siedzę a potem się podnoszę to jest to jakiś wodospad;/ jedyne rozwiązanie to zmieniać co godzinkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- kup sobie i jemu ziola klimuszki podobno zwiekszaja plodnosc o 100%, moj dzisiaj kupuje dla nas obojga. u mnie owu wypadnie 29 kwietnia gdzies, wiec moze u Ciebei podobnie, wiec to nadal przed majem, i jest 2 tygodnie na zadzialanie ziolek, wiec moze sie uda. najwazniejsze to widziec swiatelko w tunelu. bo jak sie chodzi w mroku to to male swiatelko zawsze daje nadzieje. ktos kiedys powiedzial, ze nie nalezy rezygnowac tylko dlatego ze osiagniecie celu wymaga czasu, czas i tak uplynie. no i chociaz nadzieja jest matka glupich to glupi maja wiecej szczescia niz rozumu. a co najlepsze to imie mojej mamy tlumaczy sie na pl Nadzieja:D wiec ja mam zawsze nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl no ja mam tak samo z @ bez tamponów bym nie dała rady iść do pracy nie ma takiej możliwości nie zawsze mogłabym co godzinę lecieć do kibelka na podmiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a najgorzej przeciez w nocy....jak zakładam podpaskę to mam powódź i pranie ;((więc zakładam tampony,a wiadomo w nocy co godzinę się nie wstaje ;/ to można sobie wyobrazić jaka bakterioza sie tam szerzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka widać na usg dopiero gdy HCG wynosi ok. 1500-2000. Wiem bo sama tak miałam. Najciekawsze jest to, że jednego dnia nic nie było widać, a następnego piękną kropeczkę :) Dlatego nie denerwuj się!!!! Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka w 6 tyg od 1 dnia ostatniej miesiączki. Ja bylam w piatym tyg to bylo widac tylko pecherzyk ciążowy i taka kropeczke. W 6 tyg widac juz serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacolagirl - tampony w nocy to samobójstwo. Moja koleżanka skonczyla ostatnio z III st na cytologii i pobraniem wycinka z szyjki. I w klinice powiedzieli jej ze na noc ABSOLUTNIE.... bez tamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez tak chodzilam caly czas w tamponach. teraz kupuje wieksze na noc, w pracy nie ma ze boli i jak musze isc to ide. zreszta ja teraz siusiu chodze 2-3 razy na godzine, przy tym jak ziolka pije (nagietek + sok z owocow czarnego bzu) szef sie ze mnie czasami smieje, ze zachowuje sie jak kobieta w ciazy, bo latam jak najeta do wc i przyglada sie na brzuch czy moze nie jest to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi tamponami to też mam takie zdanie - że jeśli nie trzeba to lepiej nie nadużywać tego dobrodziejstwa.... też miałam problemy, więc teraz jestem z dala od tego. Xenia ja też w 6 tygodniu widziałam serduszko u synka i córeczki. Milenka, może ciąża jest młodsza. Nie zawsze dochodzi do zapłodnienia od razu po stosunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Czytam Was codziennie, nie piszę, bo mój malutki znowu chory - tym razem zapalenie oskrzeli! Co tydzień lądujemy u lekarza z nową przypadłościąm, jak 6 miesięcy wcale nie chorował, to teraz bez przerwy, tak Wam piszę, bo to wszystko przed Wami:) Oczywiście życzę Wam zdrowiutkich dzieci, ale wiadomo jak to jest. Barbera gratuluję, uważaj na siebie. Sippelsweg, już ci się zaczęła @? Może to tylko plamienie? Gosia kiedy testujesz? Tygrysek i Xenia, na pewno Wam się wkońcu uda, trzymam kciuki. Ja nadal nic, oprócz tego, że temperatura utrzymuje się wysoko, dziś osiągnęła 37, więc mam cichą nadzieję, testy nic nie wykazują, w czwartek jadę do Polski i w piątek idę na Betę. Już się nie mogę doczekać. Wiele z Was będzie testować w czwartek, więc trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia sorry ze tak pytam, ale Ty jestes po 3 poronieniach - czy zdiagnozowali Ci konkretny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda mama-- mam plamienie takie brunatne, a raczej mialam rano, bo teraz bylam w lazience i nie wystapilo. juz sama nie wiem co to moze znaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×