Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

i nie wiem czy glukoza po godzinie jest dobra i czy Prolaktyna po MCPtez jest dobra bo nie ma norm, czy normy maja być te same co normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne po mpc masz dobra, bo nie powinna wzrosnac wiecej niz 5 razy. Na glukozie sie nie znam. Letnia pogoda z aoknem a ja mam mysli samobojcze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) monia - gratuluje :) jak juz twoja ciaza sie potwierdzi to od razu wpiszemy cie do dolnej tabeli ale bedziesz musiala coraz do nas napisac :D barbera - smutno mi sie zrobilo jak napisalas ze tylko jeden sie zostal, ale dobrze ze chociaz ten jeden jest i zycze ci zeby rozrabial za to za dwoch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) dziewczyny : te ktore pisza to nie zostana usuniete z tabeli, usuwamy tylko te ktore wogole sie nie odzywaja od ponad miesiaca do kilku nawet, ale gdy wroca i beda dalej pisaly zawsze mozna sie dopisac, wiec prosze sie nie przejmowac wiosennymi porzadkami :D NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO BlackRossa..........6...........27............19.05.11... ......Rzeszów Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22.............5.05.11..........st-g czerwonag.........1............27.............5.05.11. ........warszawa 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . .....śląsk madzia..............1............21............27.04.11 .........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK Cherry22...........2............24...........6/7.0411 ..........wielkopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................??? ...........???...........???............6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana nie skacz, za gorąco dzisiaj na skakanie z okna :) a tak serio to może poszukaj lekarza gdzieś w pobliżu? raz czy dwa razy w miesiącu dasz radę dojechać przecież. czerwonag ja się nie znam, wiem że za wysoki testosteron i nieregularne cykle mogą świadczyć o PCO, ale to dopiero ginekolog może stwierdzić. barbera przykro mi, że został tylko jeden maluszek :( dobrze, że jest ten jeden :) Teraz to już na pewno możesz szukać pojedynczego wózka :) Już pewnie masz rozeznanie i w bliźniaczych i w pojedynczych :) U mnie dziś sprzątanie i piekielny ból głowy. Eh, wszystko się powtarza jak w poprzednim cyklu i ból głowy i jajników i wszystko... więc nic z tego nie będzie... może chociaż @ jakimś cudem sama przyjdzie 🌼 nasz start w nowe życie 23.07.2011 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - ja na chwilkę, zajrzę jak sie uda to wieczorkiem. dzisiaj staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam chyba jakis dziwny skok hormonalny: pol dnia przeryczalam, mialam bole jajnikow i glowy a potem (odpukac) po obiedzie (ktory dzis wyjatkowo zrobil moj maz, bo ja bylam do niczego) odzylam jakby nigdy nic. Co to za zapasc hormonalna? Mam nadzieje, ze to tak jednorazowo, bo ja dziekuje za takie jazdy :-o A z okna to ja sobie moge skakac w te i we wte... bo mieszkamy na pierwzszym pietrze ;-) Co najwyzej bym noge w kostce skrecila, gdybym miala pecha :-p Ale sprawdzac i tak nie zamierzam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana a to skacz na zdrowie :) hehe :) dobrze, że już się lepiej czujesz :) ja standardowo jestem mega nerwowa... bez kija nie podchodź :( dzisiaj pół dnia krzyczałam na mojego, że źle meble przestawia :( jak mnie to wkurza... jaki to ma sens się męczyć z tymi skokami hormonów, skoro i tak nie mogę w ciąże zajść :( mam ochotę się poryczeć, ale się boje, że jak zacznę to nie skończę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny potrzebuje pocieszenia:( Zbliża się powoli termin porodu ciąży, którą straciliśmy i jestem znowu w dołku:( Myślałam, że to minęło ale ciągle gdzieś to we mnie tkwi. Staram się nie myśleć, ale tak się po prostu nie da! Wiem, że muszę się wziąć w garść, ale to wszystko wraca jak bumerang. Do tego zbliżamy się do miesiąca, w którym chcemy zacząć się starać i dochodzą obawy, że znowu coś pójdzie nie tak:( Czas leczy rany największa ściema że czas leczy rany!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej wszystkim jak sie dzisia czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki. Anvers byłam u gina. i d**a powiedział,że chyba widzi słaby zarys zarodka ale też jest powiększony prawy jajnik i może być ciąża pozamaciczna w piątek następna wizyta, mówił że może owulacja sie przesuneła ale wątpie w to jak będzie źle to sie załamie nie mam sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dziś mój 25 dc. Robiłam test i negatywny. wiem że za wcześnie i do tego jeszcze test 2 miesiące po terminie ważności. Więc się nie przejęłam. Z następnym poczekam do 26 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) U mnie 27 dc ,testowac raczej nie bede bo nie ma sensu jednak,@ pewnie pojawi sie jutro tak jak jest w planie niestety.Brzuch boli mnie juz tak specyficznie,piersi tez sa troszke wrazliwe juz,no i te okropne humorki moje,pozatym temp. mi opadła. życze miłej niedzieli dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira źle mnie zrozumiałaś nie mam teraz plamien. poprzednia @ tak mi sie zaczęła (zresztą jak zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus - czas leczy rana ale musi go duzo uplynac. Podobno nawet dwa lata. U Was minelo pol roku, to wczesnie. Twoje obawy sa calkowicie naturalne. Niestety, to taki okres, ktory trzeba przejsc, nie da sie go przeskoczyc. Zycze Ci wiele sily! Monia - no nie brzmi to dobrze ale jeszcze zbyt wczesnie by cos wyrokowac. Beta nic Ci nie powie, czy to ciaza zdrowa czy pozamaciczna, to moze ocenic tylko gin na usg a i to dopiero na jakims etapie ciazy (nie pamietam dokladnie ktory tc). Trzymam kciuki za dobre nowiny. Marne wiesci jak na niedziele... Dobrze chociaz, ze mamy piekne sloneczko - trzeba wyjsc z domu, moze ono da wszystkim troche energii na poprawe nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) monia - moze wybierz sie na bete napewno cos ci wykaze juz u mnie 19dc od kilku dni mnie kluje w jajnikach sluz plodny chyba owulacja wystapila troche pozniej niz sie spodziewalam w takim raie moze testowac tez bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. pozostaje mi czekać do piatku,odezwe sie wtedy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja też trzymam kciuki za testowanie! Monia - może troszkę za wcześnie byłaś u gina. spokojnie poczekaj do piątku. Albo lepiej idź na betę. i powtórz po 2 dniach. Wyniki pokaż ginowi, będzie wiedział dokładnie co i jak. trzymaj się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
czesc dziewczyny ja przy kawusi, a gdzie sa te co maja testowac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja będę testować w czwartek. Może mi jeszcze nie pokazać ciąży. Dziś znów robiłam owul i 2 grube krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny. u mnie weekend minal dosc burzliwie, z mezem mamy aktualnie kose na maxa, a ja mam dni plodne. chodze dlatego podwojnie wkurwiona, bo sluz mam taki ze w zyciu jeszcze takiego nie mialam. do tego uciekla nam suka rodzicow i przez 24 godziny gdzies sie szlajala, wrocila wyglodniala na maxa, podpielismy pastucha elektrycznego coby do glowy jej nie przyszlo drugi raz uciekac i chyba zrozumiala, ze bedzie kopalo pradem mocno jak sie zblizy, bo siedzi w budzie. kocice rodzicow inne koty pogryzly bo ma ruje i teraz musze ja smarowac masciami coby jej sie to nie babralo i szybciej goilo. co do zaburzen psychicznych to ja wiem, ze takowe mam, w przeszlosci bylo kilka sytuacji ktore tak a nie inaczej skrzywily moja psychike. w sobote po przytulaniu udalo mi sie wytlumaczyc, ze mam polezec i to tak skutecznie ze usnelam:) wiec moze uda mi sie popracowac nad soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczyny! Pechowa, a kiedy ty w końcu będziesz testować kochana?kurczę, my tu jesteśmy niecierpliwe a ty nie chcesz wiedzieć? Mi za to migrena rozrywa głowę... ale mimo tego, że nie sądzę abym była w ciąży to wolę nie brać mojego lekarstwa na migrenę, tak na wszelki wypadek... a więc czeka mnie dzień cierpienia... słuchajcie, byłam wczoraj połazić po sklepach budowlanych i meblowych pozamawiać różne rzeczy do remontu, typu praktiker, leroy, ikea... i na samym dziale ogrodowym leroy, wielkości może 100 m2 5 kobiet w ciąży... później normalnie co krok kobieta w ciąży, miałam wrażenie, że mnie otaczają ;) było ich mnóstwoooo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Sipp to tak samo jak u mnie - dni płodne prawie sie kończą - a ja zamiast w łóżku to cały weekend w kuchni nad garami spędziłam bo mielismy gości. A wczoraj jak padnięta sie położyłam to chcialam sie poprzytulać, a moj ze juz spi i ze jutro - a ja powiedziałam ze jutro to będzie futro i dziekuje, jutro nie chce. No i wkurw mam i jest kosa, bo on powiedział ze nie jest maszynką. Potem cos tam mnie niby budził w nocy a ja miałam juz to gdzies. A dzisiaj rano mi bezczelnie powiedzial, ze znowu cykl w plecy, bo jak mnie wczoraj zaczepiał, to ja spałam. No myslalm ze go rozszarpie.... No i jak tu można zajsc w ciaze??? Testowałabym w tego urodziny i mozeby miala niespodziankę. A tak bedzie miał wielkie g...... a nie prezent :( Powiedziałam mu niech sp..... bo nie dość ze ma wyniki do d..... to moze jeszcze będzie sobie wybierał kiedy ja mam płodne dni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×