Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

moniczka - a jak ma to funkcjonowac? Troche jak pompka odsysajaca, czy jak? Czego to ludzie nie wymysla... Grunt, zeby zadzialalo jak trzeba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak:)maja wyjść tak szybko żeby nie zdążyły skręcic do pęcherza:)niektórzy nazywaja to męskim wibratorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milej zabawy :-D Moze bedzie jeszcze plus dodatkowy, ze zwiekszy doznania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie...bo chłopak co nam to łatwił już ma dzidzie dzięki temu urządzeniu i właśnie podobno w użyciu nie jest przyjemne...:(ale warto:)skoro szanse są zwiększone:)a poza tym każdy inaczej reaguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie mam nadzieje, ze to orgazmu nie utrudni... Ale skoro to "wyciaga" sperme, to moze choc doznania srednie to chociaz wytrysk gwarantowany w kazdych okolcznosciach... Przekonacie sie niebawem juz sami. Miejmy nadzieje, ze nie taki diabel straszny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie powinno utrudnić:)zobaczymy :)może dziś wyprubujemy:)troche mam stracha:)a trzeba:)tylko niech już będzie ten okres:)potem jajeczko i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka a to jest sprzet medyczny, czy ze się tak wyrażę "komercyjny"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka-- poczytalam o tym wibratorze, o lekach o elektroejakulacji i musze przyznac, ze w zyciu bym pewnie nie poczytala o tym gdybys nie napisala, ze cos takiego istnieje, dobrze ze medycyna dziala w tym kierunku. powodzenia zycze i duzo wytrwalosci. dzisiaj u nas mialy byc burze a na razie jest ciezko i masakryczni goraco, wiec pewnie wieczorem bedzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu z tego co wiem medyczny:)bo np gdybyśmy zgłosili sie do kliniki żeby przeprowadzić insemninacje jak kiedyś chcieliśmy to jednym ze sposobów pozyskania nasienia byłoby właśnie to urządzenie:)dlatego zdecydowaliśmy sie na zakup i jednorazowy wydatek:)bo z inseminacja nigdy nie wiadomo za którym razem by sie udało...no fajnie mongrana że sobie poczytałaś:)teraz medycyna idzie tak do przodu:)że kto wie czy np.za kilka lat mój chłopak nie stanie na nogi:)chociaż na dzień dzisiejszy nie daja mu na to szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu z tego co wiem medyczny bo np gdybyśmy zgłosili sie do kliniki żeby przeprowadzić insemninacje jak kiedyś chcieliśmy to jednym ze sposobów pozyskania nasienia byłoby właśnie to urządzenie dlatego zdecydowaliśmy sie na zakup i jednorazowy wydatek bo z inseminacja nigdy nie wiadomo za którym razem by sie udało...no fajnie sippelsweg że sobie poczytałaś teraz medycyna idzie tak do przodu że kto wie czy np.za kilka lat mój chłopak nie stanie na nogi chociaż na dzień dzisiejszy nie daja mu na to szans...poprawka bo pomyliłam nicki forumowiczek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi, ja sobie w miedzyczasie tez poczatalam (korzystajac z linki spipp) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli medyczny to korzystajcie spokojnie i trzymam kciuki za rychłe pozytywne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą to powinnyśmy przygotować parę klapsów dla anvers.. :) Dlaczego trzyma nas tak długo w niepewności ??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kciuki sie przydadza:)ale myśle że ta zła passa wkońcu kiedyś sie musi skończyć...:)i wkońcu będziemy szczęśliwi:)a do tego brakuje nam tylko maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz uciekam do domku, rodzice i tescie stwierdzxili, ze skoro nadal nie mamy dzieci to my jako "nadal" dzieci bedziemy nadal iobdarowywani. a jak sie dorobimy maluszka, to wtedy beda rozpieszczac nasze potomstwo. nie powiem ,ale uklad mi pasuje:D hehe tak wiec dziewczynki milego dnia dziecka, bo w sumie tez jestesmy dziecmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.9????????????????? Nie, nie, my tu w DDR, u nas 1.6, jak sie nalezy :-D С праздником! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezerwuje wlasnie bilety i wiecie ze przelot z Wroclawia do warszawy dla naszej trójki to prawie 2 koła????? MASAKRA... a z Wro do barcelony czy innych miast europejskich 99zł... ehhh...to jakies nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczynki! Trochę mnie nie było, ale was regularnie podczytuję :) Gratuluję nowym mamom, teraz to ta nasza dolna tabelka ruuuuuszy! :) Anvers, nadal czekamy na Twój wynik z zaciśniętymi mocno kciukami! :) A ka już naprawdę, trochę mimowolnie, ale wyluzowałam... na początku się przejęłam trochę tym, że ten jeden cykl stracony bo w okolicy dni płodnych będę na szkoleniu i nici ze starań... potem w ślad tego postanowiłam, że w tym miesiącu nie będę robiła testów owu... a potem jakoś w ogóle przestałam nawet liczyć, który dzień cyklu, czy już się zacząć przytulać, czy nie... idziemy na żywioł, mając nadzieję, że się w końcu kiedyś uda :) nie w tym cyklu to może w następnym albo jeszcze następnym... Co prawda muszę chyba sobie zrobić jakieś badania, bo po pierwsze kosmetyczka mi powiedziała, że mam strasznie przesuszoną skórę, co przy wypijanych przeze mnie 2-3 litrach wody dziennie jest dziwne, dlatego powinnam sprawdzić tarczycę... Do tego zauważyłam, że zaraz przed i bezpośrednio po @ mam takie brązowe plamienia, do tej pory uznawałam to za normalne, ale jak sobie poczytałam to zastanawiam się, czy to nie oznacza niskiego progesteronu... dlatego może lepiej sprawdzić... Możecie mi mniej więcej napisać, kiedy należy badać hormony tarczycy i progesteron, w którym dniu cyklu? i czy skierowanie może wystawić zwykły lekarz, czy musi ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
właśnie się doczytałam, że objawem niskiego progesteronu mogą być też krótkie cykle, oznaczające skróconą III fazę... to by się u mnie zgadzało, ponieważ ja mam 25-25 a owu w 14-15 z reguły, więc ok. 10 dni ostatniej fazy :( kurczę, zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżynka ja baalam progesteron w 21dc, i teraz jestem na kuracji progesteronowej i przyjmuje duphaston, u mnie był za krótkie cykle 3 faza dokładnie tak jak piszesz, zobaczymy jak to się wszystko potoczy, chcialabym bardzo już mieć dziecko,ale narazie cisza, może teraz się udalo,ale kto tam wie , za 5 dni się przekonam co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem z progesteronem mam własnie za niski tez badałam w 21 dc,tylko ze u mnie jest odwrotnie ja mialam bardzo bardzo długie cykle i tez biore buphaston i teraz mam dokładnie 28 dniowe cykle.Mi ginka powiedziala ze przy niskim progesteronie nie dochodzi do owulacji przynajmniej w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopa, ja nigdy nie bede w ciazy, bo moj pies przegania wszystkie bociany :-( Dzsiaj tez jednego pogonila :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo sorki ze tak dluuugo ale nie moglam wczesniej, test negatywny, @ brak,objawy sie utrzymuja,czekam dalej na rozwój wydarzen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Moniczka22........7.............23............3.06.11.... ........Mielec vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest niski progesteron to może dochodzić do owulacji i ja tak mam, dopiero 3 faza moze być zła i moja jest za krotka i nie ma szans na zagnieżdzenie, tzn. mam nadzieje ze juz będzie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×