Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witaj Moniczka.. zycze duzo wytrwałosci.. :) a moze tylko kilka miesiecy wystarczy.. :) pozdrawiam i zycze powodzenia Swiezynka co do progesteronu to nie wiem kiedy nalezy pobrac krew.. ale na tarczyce badania mozesz sobie zrobic kiedy chcesz.. :) Ja pomimo tarczycy nie mialam nigdy problemow ze skorą ...wiec nie wiem czy to jakis ma wpływ...choc co kobieta to rozne objawy wiec lepiej zbadac a sie nie zadreczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana haha no z tymi bocianami to dobre :) moja koleżanka jak zaszła w ciąże (wpadka) to bociany jak nigdy spacerowały jej po podwórku - nigdy wcześniej i nigdy później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
cocacola, a jak długie (a raczej jak krótkie) miałaś cykle przed duphastonem? mi się zawsze wydawało, że właśnie 25-26 dni to dobrze, ale właśnie te brązowe plamienia mnie zaalarmowały a potem poczytałam i tym krótkim w miarę cyklem się zaniepokoiłam... no bo niby 26 dni to standard, ale ostatni miałam 23 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mialam standardowo 33-35dniowe, potem nagle 26,potem 23 no co raz krótsze, ostatnio miałam po dawce duphastonu 34 dc ;)) wiec chyba pomoglo dlatego mam cicha nadzieje ze a noz sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)z rana:)ja już w pracy:)zaraz zaczynam:)mam dziś doła:(niewiem czemu.....może latego że to urzadzenie wyglada całkiem inaczej niz sobie wyobrazałam...no ale moze bedzie ok:)dzis chyba spróbujemy:)a będzie okres:)bo już mnie boli brzuch i mam plamienie jak zawsze przed:)a i miałam fajny sen:)snił mi sie dzis bobas:)ze był ze mna w pracy:)i że mi troche przeszkadzał:)i miał z tego taka radoche:)i jeszcze mówił że jutro to tacie będzie psikusy robił:)hi hi:)ale ja chce takiego skarba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! dziewczyny powinnam testowac jutro, ale ze zaboboniara jestem to stwierdzilam, ze w piatek zly poczatek no i jak wyjdzie pozytywny to od piatku bedzie poczatek, wiec zrobilam test dzisiaj... wyszly 2 kreski z czego jedna bladziutenka. stalam nad testem jak zamroczona i wpatrywalam sie w niego. jutro ide na bete. mam nadzieje, ze potwierdzi. jedynym objawem ciazy jaki mam to ciagle wzdecie i gazy. zero bolu piersi, zero mdlosci, no ale jeszcze wszystko przede mna moze byc... swiezynka-- ja tez mialam za niski progesteron i biore luteine 2x50 mg na noc. progesteron badalam w 21 dc, a tarczyce albo w 7 albo w 3,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do snow, to mnie sie dzisiaj piekny bocian w locie snil. tak majestatycznie sunal po niebie ze wpatrywalam sie w niego jak urzeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp gratulacje :* oby beta potwierdzila kreseczki, zresztą jak już bocian Cię nawiedził to nie ma innej opcji...;) ja czekam na wtorek, narazie zero objawow tylko skurcze podbrzusza,ale takie nie jak na okres... zaraz mykam do pracy sipp super, zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg ja również gratuluje:)napewno beta potwierdzi Twój błogosławiony stan:)i mam nadzieje że niedługo i ja dołącze do tego szczęśliwego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to sama boje sie cieszyc, chce poczekac na bete i mies potwierdzenie. ale nei dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp ale niespodzianka :) Supeer.. Gratulacje !!!! Kurde moja pierwsza mysl to zeby tez testować ... Moze tez by mi cos wyszło, jak mialysmy razem date na 8.06.. Ale na szczescie musialam wczesniej wyjsc do pracy i nie zdazylam.... :D Moze wytrzymam do tego wtorku chociaz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z rana tepm spadla mi o jedna kreske, sadzilam ze @ tuz tuz bo brzuch mnie bolal wlasnie tak, a dzis temp wzrosla o 2 kreski, objawy jakby ustepuja, sluzu czasem troszke ale czesciej susza, i kawa jakby miala troszeczke inny smak ale to moze se wmawiam heh, bo zawsze se parze ta sama, chociaz kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 30dc no nie wiem czy za wczesnie, byc moze,bo wczesniej cykle byly nieregularne i to bardzo,za kilka dni zrobnie nastepny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sipp gratuluję. U mnie dzisiaj 36 dc. @ brak. Jajniki mnie czasami bolą. Nie wiem co myśleć. Test robiłam 34 ale negatywny. Ale nie tracę nadziei tylko boję się że to może znowu torbiel. A bocian siedzi u mnie na łące może coś wywróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Sipp, Gratuluję! I trzymam kciuki za jutrzejszą betę, mam nadzieję, że to tylko formalność :) To ja jeszcze podpytam o ten progesteron, jak długo "pracowałaś" na jego podwyższenie? Bo ja wczoraj się zaczęłam wkręcać, że to już koniec, że to oznacza, że w ogóle dzieci nie będę miała, bo już 30-tka na karku i w ogóle... a Ty też miałaś ten niski progesteron i teraz masz dwie kreseczki :) I czy myślicie, że internista w medicoverze może przepisać badanie progesteronu i tarczycy, czy musi to być gin? bo do gina mam termin dopiero na 21 czerwca, wcześniej nie było, mimo że prywatnie... Cocacola, ja cykle takiej długości - 25-26 mam właściwie od zawsze i zawsze bardzo regularne... kiedyś kiedyś miałam badane hormony, jakieś 7-8 lat temu i wtedy było wszystko ok, a cykle tej samej długości, więc może też niepotrzebnie się już załamuję... no nic, okaże się jak zrobię badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Moniczka22........7.............23............3.06.11.... ........Mielec vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- dzisiaj mam 24 dc. powinnam testowac jutro bo wtedy bedzie 10 dni brania luteiny, no ale ze piatek to sobie darowalam:) swiezynka-- ja jestem pierwszy cykl na luteinie(podwyzszenie progesteronu), ale 3 na norprolaku - na prolaktyne, 4 z clo, 4-5 cykl z femibionem 800 (0,8 kwasu foliowego + inne witaminy) 2 na salfazinie. moj maz 2 cykl na salfazinie, 1 na kwasie foliowym. wczoraj stwierdzilam, ze musze odstawic luteine bo chyba od niej mam takie wzdecia, a teraz chyba jednaknie ona jest winna i mam ja brac az gin stwierdzi, ze moj organizm da sobie rade utrzymac ciaze... a dzisiaj w nocy mialam takie bole brzucha, ze myslalam, ze umre, ale wzielam apap i przeszlo, wiec luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Zaktualizowałam swój termin porodu bo wg USG będzie chyba szybciej. Moja dzidzi ma już ponad 7 cm. Przezierność karkowa wyszła ok, wszytskie wymiary w normie:) Wszystko jest na swoim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dzisiaj 24dc i jestem w szoku, ze tak szybko Ci wyszedł test - ale musiałaś miec owu wcześniej, tzn ok. 14dc i chyba nasze cykle są teraz roznej długości - bo ja mialam owu dopiero w 18dc. wiec w zyciu by mi chyba test dodatni nie wyszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- normalnie mialam owu 16 dc, ale w tym sluz plodny mialam 14 dc, a pozniej juz nie mialam, wiec owu musiala wystapic 14 najpozniej. dobrze ze w tym cyklu poszlismy na zywiol i bylo czesto przytulanki przed teoretycznymi dniami plodnymi, bo tak moglaby byc lipa. cykle mialam normalnie 29 dni, ale ostatni mialam 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Femibion 800 to to samo co Femibion Natal? Ja to się teraz już z naszych starań z mężem śmieję... bo nie dość, że w poniedziałek wyjeżdżam, to na dodatek rozpoczynamy tynkowanie elewacji domu i od wczoraj grasuje nam po domu 6 robotników i pan majster, śpią co prawda w komórce, ale mają klucz do domu, żeby z łazienki móc korzystać, więc sobiw wchodzą kiedy chcą ;) więc poszaleć nie możemy bo na dodatek nie śpimy w naszej sypialni tylko na materacu w salonie ;) ale naprawdę wyluzowałam, bo też sobie pomyślałam, że może lepiej, jak jeszcze przez jakieś 2-3 miesiące nie zajdę w ciążę, bo podczas remontu to i malowanie będzie i lakierowanie podłogi i klejenie podłogi a w ciąży nie powinno się wdychać tych różnych oparów... więc teraz na spokojnie porobię wszystkie badania i co będzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiezynka-- tak to jest teraz femibion natal 1, dla kobiet starajacych sie i do 3 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp a jak mąż zareagował, czy jeszcze nie wie i szykujesz dla niego niespodzianke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×