Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

maz dzisiaj w delegacji i zadzwonil zapytac rano czy wyramolilam sie z lozka, a ze nie moglam sensownego zdania sklecic to sie wystraszyl, ze cos sie stalo bo w nocy jeczalam z bolu. no to mu powiedzialam, ze zrobilam test i wyszla 2 blada kreska. ale zabronilam mowic komukolwiek dopuki nie bedzie wynikow bety. dzisiaj bylam u mamy i korcilo mnie, zeby powiedziec, ale udalo mi sie powstrzymac, wiec jutro bede mogla z czystym sumieniem powiedziec, ze albo sie udalo albo nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sipp ogromne gratulacje, zycze by beta wyszla wysoka :) trzymam kciuki za ciebie! Witam tez nowe staraczki:) u mnie dzis po owu, skok temp wystapil, wiec teraz ta najgorsza czesc 12 dni czekania. Starania byly tak jak w zeszlym miesiacu, ale mysle, ze trafilismy w lepszy czas, dziwny w ogole ten cykl, dni plodne testy wykazaly dopiero w 19dc, choc wczesniej byla wyrazna druga kreseczka, aczkolwiek slabsza od kontrolnej. Teraz czekam u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) A propos wczorajszych bocianów. Wracaliśmy z mężem do domu po weekendowych podróżach i on nagle krzyczy: Patrz, widzisz, bocian ląduje... Ja go tam nie widziałam :) Ale dziwnym jest to, że zawsze to ja widuję bociany, a on nigdy, a teraz prosze ... :) Mimo wyjazdu było parę przytulanek: 8, 10,13 i 15 dc, więc trzymajcie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam taką kartkę z wielkim serduchem.. a tam napis : Wiadomosc prosto z serca.. :) Tam mu wloze kiedys test z 2 kreskami :) Tylko lezy ta kartka juz od stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia... wiesz, że pismo w urzędzie musi swoje odleżeć, aby nabrać mocy. Myślę więc, że może Twoja kartka nabiera mocy i życzę aby wkrótce jej nabrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie powiadomień. Widziałam niedawno w EMPIKU świetną sprawę. Mała maskotka (z tej empikowej serii) z tabliczką. Bardzo mi się podobała, ale nie kupowałam. Mam nadzieje niebawem kupić :) W koncu dzidzia mogłaby się zdecydować i nieco pospieszyć, bo mi wykupią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- fajny pomysl. moj najczesciej wisi przed lazienka jak robie test. do pracy mamy na ta sama godzine, wiec nie ma jak zrobic po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - a jaki tam napis jest? Sipp - my razem pracujemy i razem jezdzimy, ale mam juz patent :) Sikam szybko do pojemniczka takiego małego z apteki i chowam a później jak on juz wychodzi do samochodu to ja mowie zeby szedł a ja tylko wezmę sobie cos tam ..... (zmyslam.. pomadke, jabłko do pracy... coś tam) i szybko robie.. a on czeka w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:):) strasznie sie rozpisałyuscie:):) witam nowe Staraczki:):) a u nie sajgon jak to po przeprowadzce, ale kontakt ze światem odnowiony internet jest:):) testowałam dzisiaj ale negatywny:(może dlatego że @ mam mieć dopiero 5-6 czerwca, ale ja jestem taka niecierpliwa... gratulacje sip oby beta wyszła tak samo dobrze:) a ten pomysł z ta karteczka i napisem prosto od serca to super sprawa:)mam nadzieję, ze też taką napisze mojemu M ... jak najszybciej oczywiście:) za miesiąc wracam do pracy i mam stres jak cholera:(te wypytywanie a co się stało a dlaczego a nic nie dało się zrobić mnie zabija chyba, ale grunt to nie panikować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. no sipp, super, super! Oby teraz wszystko szlo jak po masle :-D U mnie niestety nici z ciazy - robilam tsh i przy okazji machnelam bete i juz wiem, ze jest negatywna :-( @ jeszcze nie ma ale to kwestia godzin w takim ukladzie. Szkoda, szkoda, szkoda... :-( TSH mi sie poprawilo ale nadal jest za wysokie :-( Czyli ze zbijam je z predkoscia 0,9 na miesiac. To dobry wynik? Teraz mam 2,3 a powinnam miec max. 1,5. Zaczynalam przed miesiacem od 3,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vix - ja tez byłam miesiąc po poronieniu na zwolnieniu i bałam sie powrotu do pracy. Ale na szczescei ludzie staneli na wysokosci zadania i nikt mnie nie pytał, co się stało.... Tylko szef - wredna swinia zapytał mnie..... "to kiedy następne?"... myslałam ze dam mu w pysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum
hej A wiec mam pytanie czy wiesz moze,czy jest mozliwe zeby owulacja pojawila sie kolo 9-10dnia cyklu i zebym mogla wtedy zajsc w ciaze?mam bardzo duze bole podczas owulacji dlatego przypuszczam ze wtedy byla,tyle ze od tamtej pory ciagle boli mnie podbrzusze jakbym miala natychmiast dostac @.1 dziencyklu to 16maj, od dwoch dni moje sutki zaczely byc bardzo czule i bolace, a w poniedzialek mialam dziwne kucie w podbrzuszu trwajace 2h okolo,no i nadal bol jak na miesiaczke, mam nieregularne cykle 28,26,27dni a aostatnio 35dni(ale moze to byc zwiazane z duza iloscia srodka znieczulajacego przy zabiegach chirurgicznych wycinanie znamion podejrzanych)zastanawiam sie czy te objawy moga wskazywac na ciaze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia, dokładnie nie pamiętam tekstu, ale to było coś w stylu: będziesz tatusiem :) Słodkie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa na forum Powiem Ci, że wszystko możliwe. Ja byłam święcie przekonana, że mam owul ok 14-15 dnia (przy cyklach 27-28 dniowych), a zrobilam dwa m-ce pod rząd testy i wyszlo mi, że owul to wypada na 12-13 dzien. Więc myślę, że ten 9 dzień (a tak na prawde może wypaść 10) jest całkiem prawdopodobny. A znieczulenia... też wpływają. Choć myślę, że nawet stres związany z tymi zabiegami może wpłynąć na zmiany w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Gratuluje, przyszłym mamom :) Mam pytanie do tych co juz maja dzieci, czy brałyście w ciąży furaginum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa :)a powiedz nam gdzie można kupic taka kartke??:)moje kochanie to by sie ucieszyło gdybym miała dla niego taka wspaniała wiadomość w jego urodziny :)a to już niedługo bo w lipcu:)tylko czy nam sie uda:)oby:)vixwoman i xeniu:)a ja nie miałam wogóle zwolnienia po poronieniu....na 3 dzień po zabiegu oczyszczania byłam już w pracy...właśnie:(4 czerwca będzie już 2 lata jak straciłam mojego aniołka:(i do tego sa urodziny jednego z moich braci w tym dniu:(i jeszcze impreza firmowa w tym roku tak trafiła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- ja bym na pewno odwarknela. no co za cham i prostak! jeszcze 2 godziny w pracy a ja bym najchetniej zwinela sie pod kolderka i poszla w kime:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, ja ta kartke kupiłam też w Empiku :) Pznterka ja bralam furagin - tylko jeszcze wtedy nie wiedzilam, ze bylam w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp teraz na pewno tak - tylko wtedy jak sprawa byla tak swieza to jedyna moja reakcja to byly łzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:)no to kurde lipka...bo w mojej mieścinie nie ma empiku.....ale to nic:)może sama coś ładnego sama wymyśle jak już sie uda:)a jak narazie to sie musze skupić na tym żeby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich palantow to sie powinno ciezkimi robotami karac. no sukinsynow bym potopila z przyjemnoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego od tamtej pory traktuje go jak powietrze... odpowiadam tylko " TAK i NIE", jak muszę... I staram się go nie widywać... NIe ma osoby , ktora by go lubiła...Sam porzucil zone zeby sie z panienkami zabawiac - a jest wstrętny i chyba tylko na kase jakies głupie dupy łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z za niskim progesteronem: jakie mialyscie wyniki i czy badania byly robione raz czy wiecej? ja mialam 4,56 ng/ml (a norma ponoc od 5,2 do 21,3) i bylo to w 26dc przy cyklach 28-30. No i co? Teraz tez mam lykac tabletki? Ja jakiegos kota dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg to gratuluję :) Super, jeszcze tylko beta i będziesz mogła się cieszyć na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- progesterion robi sie 7-8 dni po owulacji, wtedy powinien byc tzw pik, gdzie progesteron jest najwyzszy. ja mialam 5,87 przy normie od 1,7 do 27. tab nie lykam tylko dowcipnie je aplikuje, omijam tym samym watrobe i mniej sie truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jeszcze nie skacze z radosci bo wlasnie chce beta potwierdzic. zastanawiam sioe czy rano zrobic jeszcze raz test i pewnei w konsekwecji go zrobie. a po 15 bede miala pewnosc, czy testy swiruja czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×