Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość katii82
frycia.1987 tak mi przykro...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii82
Dziś, jutro powinnam mieć @, zrobiłam dziś z rana test taki z Rossmana za 6,90gr czy ktoś go robił może? Po 5 minutach pokazał mi 2 kreskę taką słabiutko różową, o 8:30 otwierają u nas aptekę ale maja tam tylko testy Amil. Jakoś boję się cieszyć bo poźniej okazuje sie że @ i tak przychodzi a jakoś nie wiem jak ten test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frycia 1982 - przykro mi naprawdę. Nie załamuj się - w końcu musi się udać! A mnie bez zapowiedzi w nocy po prostu zalało :( Kurcze - dzisiaj to lepiej nie podchodzić.... nastrój podły jak..... Kati - pomalutku z radością, bo z testami jest różnie. jestem tego przykładem.... spokojnie kup innej firmy i zrób, a najlepiej za parę dni zrób betę!! to jest najpewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam: NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie cocacolagirl.......16............26............7.07.11 ...........Łódź anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska frycia.1987........24..........12.02.2012.......???... .......3........Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właściwie to Gosia Ci zazdroszcze, bo u mnie nic... Teraz.. jak juz wiem, ze nici z tego bo 2 testy ujemne, bo będzie sobie @ pogrywać ze mną :( niech juz przyłazi, bo chce zaczynac nowy cykl i już... mielismy jechac na weekend do Krakowa i chyba odwolam bo wycieczka z ceratą w majtkach mnie nie urządza :p Sorry za opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii, ja tez radzę powtórzyć testy pojutrze i zrobić najlepiej 2 rożnych firm. Lepiej pozniej się nie rozczarować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba tez @ przyjdzie. Tyle stresow wokolo, ze sie nie dziwie. Przed chwila znow poklocilam sie z tesciowa i w srodku cala sie trzese. Nie naleze do osob konfliktowych i przez rok staralam sie lagodzic pewne sytuacje, ale ile mozna. W koncu nie wytrzymalam. Chce sie wyprowadzic, ale moj maz nie chce o tym slyszec... Dziewczyny co ja mam robic? Boje sie, ze to wlasnie jest przyczyna braku dzieciątka. Jak mam zajsc w ciążę w miejscu, w którym ni czuję się jak w domu tylko jak na zesłaniu? Eh... do tyłka z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black - powiem tak... jeśli finansowo nie stanowi to dla Was problemu - to wyprowadzajcie się na swoje i już... Wynajmijcie jakąs kawalerke, nie wiem... Ale ja wolalabym "swoje" 30m2 niz mieszkać z kims (nieważne czy tesciowei czy rodzice) na 100m2. Mlodzi powinni mieć swoj kąt i swoje zycie. To moje zdanie. Nawet z tesciową - aniołem w końcu zaczną się jakies niesnaski. A jeśli Was stac na własny kąt, a mąż nie chce... bo chce byc blisko mamusi... to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! frycia -- wspolczuje:( katii -- lepiej powtorz jotro lub pojutrze test, a najlepiej zrob bete, wtedy bedzieszmiala 100% pewnosci. Black Rossa-- wspolczuje sytuacji w domu.. ja mieszkam niby z babcia, ale zostala spacyfikowana i sie nie wtranzala. cale zycie udawala, ze nie jestem jej wnuczka, to teraz ja nie uznaje jej za babcie, a za lokatorke, ktora mieszka w moim domu, bo dom jest moj:) Xenia-- weekend ma byc chlodniejszy wiec moze nie bedzie zle. ja planowalam na weekend po bozym ciele jakis wypad, ale moj slubny ma szkole i dupa zbita. w ten tez ma szkole wiec bede miala weekend dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stać nas na wynajęcie. Tylko to chyba właśnie problem męża, który się boi przeciwstawić matce. A ja.... przestałam kłaść uszy po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii82
Dzięki Kochane Dziewczyny! :* Zrobię jutro 2 testy z różnych firm albo pójdę od razu zrobić tę bete. Zobaczymy co wyjdzie... Ale jeśli okaże się, że TAK :) to napiszę wam jakie miałam objawy (była ich cała masa-aż niesamowite) bo teraz gdy jeszcze nie jestem pewna nie będę pisać bo jeśli się okaże,że NIE to niezłe schizy miałam,mam..... U nas nad morzem zepsuła się dzisiaj pogódka, szaro buro wietrznie, może i lepiej można chwilę odpocząć od tych ostatnich opałów ;-) Nie wiem jak ja dzisiaj przeżyję ten dzień -Nie Myśląc... do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mamusia nie pozwala mu sie wyprowadzić z domu?? ? nie rozumiem :) Przeciez dorosły facet, zonaty... nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Xenia ja też tego nie ogarniam. Chyba założę osobny wątek na tę okoliczność, bo tu ma być komfort do zachodzenia w ciążę, a nie użerania się :) Ale... lepiej mi jak to z siebie wyrzucilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia - a ja zadroszczę Tobie , że nie masz :)_ He he ale tak życzliwie zazdroszczę - oczywiście :) Z teściowymi niestety tak bywa. Powiem Wam tak - takiego koszmaru jak ja to chyba nigdy nie miałyście. Na szczęście już lepiej ale dopiero po.... latach. teraz jesteśmy z M na etapie starań... o domek :) i oczywiście - wonty, że po co nam to , daleko, kto będzie odśnieżał (mój mąż to jedynak :)) i w ogóle masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baleckrossa - dla informacji - mieszkamy w moim mieszkanku jeszcze (i całe szczęście) ale chcemy zamienic na domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) starajcie się o domek :) U nas byłoby na odwrót - chcę uciec z wielkiego bliźniaka na rzecz czegokolwiek. Tyle, że dla mnie nie liczy się metraż i komfort, a święty spokój :) I tak już zostawiłam ponad 300 km stąd całą swoją rodzinę, przyjaciół, dwie pracę i chyba swoją duszę. A przecież nie o to chodzi w małżeństwie, żeby jedna osoba się zatraciła na rzecz drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyfrunęłam z domu z wieku 19 lat i nigdy juz potem nie mieszkałam ani z rodzicami ani z teściami :) Nie wyobrażam sobie tego, a szczególnie podziału w kuchni.... :) uff, dziekuję Bogu, ze nikt mi nie zaglada do garów i mówi, ze w łazience leży włos, który mi wypadł i którego nie posprzątałam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej kobitki.. dziś "ten" dzień, o 16. mam wizytę u lekarza, stresuję się bardzo, ale dzis się wszystkiego dowiem. na szczęście nie kłuje mnie już brzusio, ale dzis zauważyłam, że ta linia od pępka robi się ciemniejsza.. jestem dobrej myśli, że dzidziuś będzie zdrowy..ale oczywiście po wizycie zdam relację :) Co do mieszkania z rodzicami..my po pół roku spotykania zamieszkaliśmy razem, rodzice mało zawału na początku nie dostali, a teść to wkurzony był, że wynajmujemy mieszkanie..a u nich wielki dom, ale nawet nam przez głowę nie przeszło, żeby pakować się do kogoś..a teraz już mamy swoje mieszkanie..myslimy również o budowie, ale to za kilka lat, na razie wystarczy nam, najważniejsze że jesteśmy razem i nikt nam się nie wtrąca. tak dla zdrowia psychicznego lepiej miec własny kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie cocacolagirl.......16............26............7.07.11 ...........Łódź anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska frycia.1987........24..........12.02.2012.......???... .......3........Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozza-- my po 3 miesiacach zamieszkalismy razem. wynajmowalismy mieszkanko 6 miesiecy a pozniej sie przeprowadzilismy do domu, ktory dostalam od rodzicow jakos prezent slubny. rodzice i tescie nic nie mowili, bo oboje juz pracowalismy i zarabialismy na siebie, wiec nie bardzo mogli sie wcinac,. zreszta ja juz wtedy mieszklam w wynajmowanym mieszkaniu. moghlam mieszkac w domu rodzinnym, ale po powrocie z niemiec mieszkalam z nimi 5 miesiecy i doszlismy do wniosku, ze prawdopodobienstwo pozabijania sie jest za duze. wlasnie ta szklanka po herbacie ktora dopiero co wypilam, recznik ktorym sie wycieralam i nie zdazylam wywiesic, ogolnei mieszkanie z rodzicami czy tesciami to jest dla mnie masakra. babcia zajmuje jedno pietro w domu i wie, ze wcinanie sie w nasze mieszkanie moze zakonczyc sie ogromna awantura, albo utrudnieniami w jej zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mni enadal nic jak nie ma @ tak nie ma .. brzuch czasem boli czsem nie ciąża na pewno to nie jest, dlatego tylko czekac mi pozostało.. frycia strasznie Ci współczuje ale doskonale wiem co czujesz, ja tez straciłam maleństwo ale w 34 tyg..ciągle boli jak cholera... ale musisz być silna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozza - to trzymam kciuki za wizytę :) Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie. :) Wracam do pozytywnego myślenia. Na szczęście ciągle mam 37,1. Do @ zostało 4-5 dni. Oby nie nadeszla i dzidzio na przekór wszystkiemu się pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
czyli zgadzamy się wszystkie- że grunt to mieć własne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vix ja wlasnie dołączyłam do Ciebie... :) pozostaje mi tylko czekanie.. wkurza mnie to i chce jak najszybciej dostać... trochę mi sie poprzesuwała @ i naprawdę mi ten termin nie leży --->bede miała pierwszy tydzień urlopu spieprzony... użeranie się z tamponami , ceratami, na sloncu tez nie za bardzo, bo jeszcze krwotoku dostane... ehhhh... A tam gdzie lecimy, raczej mnie aura nie oszczedzi z upałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- moze nie bedziesz sie uzerala z tamponami i ceratami a z mdlosciami. wszystko jest mozliwe. moja tesciowa mnie zaskoczyla ostatnio, poprosila jakas tam nawiedzona ciotke coby postawila jej tarota. no i wyszlo, ze w ciaze zajde w lipcu sierpniu. tylko nie wiadomo ktorego roku, hahaha umowilam sie na badanie w szpitalu. bardzo mila pani, jutro na 8, szef tez nie ma nic przeciw temu, ze bede 1,5-2 godz pozniej w pracy niz normalnie. ogolnie dobrego mam tego szefa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Frycia brdzo Ci współczuję. U mnie wszystko tak samo jak co miesiąc. Zaczęły bolec piersi jak co miesiąc, wyskoczyły mi pryszcze jak zawsze przed @ tylko brzuch nie boli tylko od czasu do czasu ukłuje. Więc najprawdopodobniej zostanę znowu w pierwszej tabelce :( i ogólnie jakiś dół mnie dopadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, dziekuję także za mdłości :).. Juz dwa razy bylam w kibelku, bo myslalam ze zaczela sie zabawa, ....wiec pogodziłam się z Krwawą Mary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Tygrysku witaj w klubie...nie dość że cykl stracony:(to sie jeszcze z chłopakiem pokłóciałam:(wszystko jest do d... w tym miesiacu:(niech już sie kończy:)aha kochane:)możecie mi dokładnie napisać jak powinien wyglądać śluz płodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia musimy się uzbroić w cierpliwość:):) sip co do tarot to ja mam taka tarocistkę która wróży z numerologii, wywróżyła mi, że widzi u mojego boku dwie małe dziewczynki ale to nie bliźniaczki:)czyli jesli dobrze rozumiem bo oby dwie mają być ze mną do roku:)a wiec ciąża po ciąży, życzyła bym sobie:)a kilka lat temu jakaś inna wróżka wywróżyła mojej mamie że będzie miała troje wnucząt:) ja jestem jedynaczką, a moja mama uważa, że skoro ona nie mogła mieć więcej dzieci to ja muszę mieć przynajmniej trojkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×