Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

vixowoman gratulacje, ale fajnie ze tyle dobrych wieści czekam do czwartku aby potwierdzila lekarka...nie chce sie za bardzo podniecac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile nie zagladalam (postanowilam, ze musze troche przystopowac, bo za bardzo latam po scianach :-o a nasze forum jednak mnie mocno podkreca :-( ) a tu tyle dobrych wiadomosci!!!!!!!!! Gratuluje dziewczyny, zwlaszcza cocacolagirl, bo ona z Waszej trojki najdluzej czekala :-D Spokojnych ciaz i zdrowych bobaskow zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana dziękuje mam nadzieję, że się w końcu doczekałam, narazie to do mnie nie dociera niem oge w to uwierzyc i puki lekarka nie postawi ostatecznej diagnozy ciaża to ja sie nie chce nakręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie BlackRosssa..........8...........27............07.07.11.. . .......Rzeszów Xenia33.............6............33............ 9.07.11..........Wrocław Tygrysek333.......4............26............10.07.11.... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen Mloda Mama2010...4...........26...........12.07.11...........UK NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO cocacolagirl.......16............26............7.06.11 ...........Łódź Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1.................. 27........25.01.12..........???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska Panterka1981......29............???............???.. ...........5....... ...małopolska vixwoman.........25............???............???........ .......1................śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję :) bardzo się cieszę że dolna tabelka się tak szybko powiększa :) super dzięki dobrym wiadomością jest mi lepiej bo wiem że i mi się uda :) w takim razie nie opuszczajcie nas i życzę bardzo nudnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, obudzilam się i wiem że musze isc do pracy.... chciałabym się już cieszyć, ale póki nie zobczę czegoś na monitorze usg to narazie są to tylko liczby, które może należą do kogoś innego bo się machneli w labolatorium... no ale fakt jest faktem ,że dziś jest 39dc i nadal nie mam okresu ;)) dziewczyny, które juz kiedyś byłyście w ciąży powiedzcie proszę, czy taki ból nawet nie podbrzusza a niżej to taki normallne jest...to nawet już nie ból a takie tępe nieprzyjemne uczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, ale super sie zaczał dzien, jak się czyta takie wiadomości... :D Cocacolagirl, Vix, Katii, Panterka GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!11 Ada za Ciebie trzymam kciuki, ale jak jest taki wysyp... to bedziesz następna :D Katii nic się nie martw, jak jak pisały dziewczyny, beta wcale nie musi byc 1000 - zalezy to od momentu zagniezdzenia. Cocacola - ja przez tydzien mialam takie uczucie... i caly tydzien przeleżałam ładnie w łozku, zeby tam fasolka dobrze sie mnie "uczepiła" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia najchętniej też bym leżała, ale mam koniec roku w piątek i sobote, który przygotowuję i niestety nie mogę sobie na to pozwolić ;-(( bo sama to wszystko prowadzę...w ogole mysle jak to bedzie jak ja pojde na wolne bo kiedyś pojde...kto sietym wszystkim tu zajmie, wiem, że nie ma ludzi niezastąpionych...no ale.. wiec w pracy robię wszystko by jak nikt nie widzi przyjmowac na fotelu pozycję leząco siedzącą ;) generalnie teraz sie troche zmartwilam bo uświuadomialam sobie ze 4 czerwca piłam drinki z martini, 5 czerwca piwa 2 redsy i w piątek wypiłam małe piwo...kurka normalnie alkoholu nie pije a tu sie trafiły takie imprezki no i nie było wyjscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia najchętniej też bym leżała, ale mam koniec roku w piątek i sobote, który przygotowuję i niestety nie mogę sobie na to pozwolić ;-(( bo sama to wszystko prowadzę...w ogole mysle jak to bedzie jak ja pojde na wolne bo kiedyś pojde...kto sietym wszystkim tu zajmie, wiem, że nie ma ludzi niezastąpionych...no ale.. wiec w pracy robię wszystko by jak nikt nie widzi przyjmowac na fotelu pozycję leząco siedzącą ;) generalnie teraz sie troche zmartwilam bo uświuadomialam sobie ze 4 czerwca piłam drinki z martini, 5 czerwca piwa 2 redsy i w piątek wypiłam małe piwo...kurka normalnie alkoholu nie pije a tu sie trafiły takie imprezki no i nie było wyjscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha w ogole nie mam apetytu, dzis wmusiłam w siebie kanapke z rana by moc przyjąć duphaston, ja zawsze mega głodna chodze z rana a tu niechęć do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie masz sie czym martwić... te drinki na pewno nie zaszkodziły - gorzej by było z lekami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacola, ja też piłam alkohol zanim dowiedziałam się o ciąży. Dowiedziałam się w 25 dc. a 2 dni wcześniej wypiłam. Ale to raczej znaczenia nie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, właśnie byłam na badaniach na bete i po 17 mam dzwonić co i jak bo lekarka z powodu moich długich cykli nie jest w stanie ustalić który to tydzień dokładnie bo według @ wyszedł jej 6 ale ja testowałam w 30 i 34 dc i był test negatywny, a dopiero w 39-40 dniu cyklu test był pozytywny:) brzuch bolał mnie jak nie wiem, teraz tylko pobolewa ale gin powiedziała że to normalne, teraz tylko czekać mi pozostało:):) z mioch obliczeń wstępnie wynika że termin bym miała na ok 16 luty a ja 17 luego mam urodzinki:):) mój M powiedział że juz nie musi myślec nad prezentem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl gratulacje na pewno jesteś w ciąży i proponuję powtórzyć betę bo to pokaże czy dobrze się rozwija , a i Twoja lekarka bardzo mądra bo masz niski progesteron a duphaston jest najlepszy . Bóle to normalka mnie na początku bolało gorzej jak na okres weź nospę nawet 3 x1 to nie ma żadnego wpływu na dziecko a nie można dopuścić do skurczy bo organizm walczy z obcym ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Barbera ma rację. Bóle w podbrzuszu to rzecz normalna, niekoniecznie niebezpieczna - ale rzeczywiście organizm w ten sposób może walczyć z "ciążą", bo początkowo może zareagować na nią jak na chorobę:) Więc w razie czego nospa. Ja podczas kilku pierwszych tygodni zażayłam ją dosłownie parę razy. BÓle minęły ok. 6/7 tyg. Luteiny/duphastonu nie brałam, bo nie było wskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz biorę 3 dziennie i wszyscy lekarze mnie zapewniają, że nie ma wpływu a teraz muszę brać bo ciągle mam bóle a przy tym schizę, że zaraz mi coś poleci i całą noc dzisiaj nie spałam i co chwila w kibelku sprawdzam :( chyba zeświruję do końca ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacola gratulacje wielkie:)))))))tak sie ciesze razem z tobą bo ty najdłużej z tabeli sie starałaś. Uważaj teraz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ❤️ jak miło, że do nas zajrzałaś :) dawno Cię nie było :) mam nadzieje, że z maluszkiem będzie dobrze i nie będziesz musiała leżeć całą ciążę 🌼 ja mam podły nastrój. Mam ostatnio trochę problemów i muszę wziąć dziekankę :( w dodatku z tych nerwów nie byłam w stanie się uczyć i będę musiała powtórzyć kilka kursów :( czuje się głupia i niepotrzebna :( ale mój mówi, że jak zajmę się sobą i wszystko ogarnę to dobrze mi zrobi... dobrze, że mam jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin cały czas jestem sercem z Wami :) a faceci czasami mają rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) tak, to prawda :) Jak przygotują takie wspaniałe rzeczy albo kupują słodkości, to aż żal nie spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Barbera dzisiaj mialam wizyte w polmedzie, ale odwolalam. Bo moj dopiero niecaly miesiac te leki bierze, no i rzucił palenie calkowicie. Nie ma popalania po 1-2 papieroski.. :p Wiec narazie nie bedzie jeszcze efektów, dopiero po 2-3 miesiącach te podduszone plemniki wymrą i pojawia sie zdrowsze (mam nadzieje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Xenia trzeba trzymać krótko jak ma być efekt :) a powiem ci, że mojemu to się na prawdę mocno poprawiły parametry jak rzucił palenie no niestety nie aż tak żeby naturalnie, ale nawet wariaty się znalazły przy zabiegu :) więc trzymam dalej kciuki żebyście nie musieli korzystać z usług żadnych klinik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięi dziewczynki, teraz w pracy to ja sie nie moge skupic i tylko odliczma godziny generanie czuje sie zle jest mi slabo i ciagl hodze do wc sprawdzać czy cos złego mi nie leci;/ mam no spe w pracy i chyba ja sobie zażyję, na betę pójdę sobie jutro by zobaczyć co i jak generalnie boje sie ze od mojej siedzącej pracy coś może mi się tam stać;/ nie wrzucajcie mnie do tabelki dopóki nie będę miała info od lekarki ogólnie fajna kobieta bo można do niej dzwonić i ona doradzi... ja ze swoich wyliczeń to mam że poród jeżeli jestem...byłby około 10 lutego ;) ale to sie okaże wszystko ;) w czwartek Xenia to trzeba pogratulować Twojemu mężowi wytrwałości, pewnie dzięki Twojemu dobremu wpływowi;) Barbera fajnie, że nas odwiedziłaś i Olcik też, oby się Wam wszystko układało w ciążach i bobaski pięknie sie rozwijały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×