Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIAST ewuś90..............3...........21...........24.09.11 ..........Żory anvers..............7...........26............25.09.11... .......Antwerpen Greczen...........17...........29...........28.09.11..... .....wielkopolska ania29.............17...........29............29.09.11... .......Rzeszów Sippelsweg.........7............29.............6.10.11... ........świętokrzyskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO cocacolagirl.......15...........26...........19.09.11.... .......Łódź AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34.............7...........34............ 7.09.11..........O-E Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 .........Warszawa Tygrysek333.......6...........26.............4.09.11.... .....Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33.............9.08.11....... ...Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. ........UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... ......śląsk Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11..........UK BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.... ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???......... .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.........???... .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.........???... .......5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ....5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11....dziewczynka. ..długo.....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11.....chłopczyk... ....2........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11.........???.... .......7........małopolska Karolka8512..........25........18.12.11........???....... ......3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11.........???........ ...4........gdańsk Ira1....................27........25.01.12.........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12.......synek...... ....1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12.......synek.... .......3.........okolice Łodzi vixwoman.............25.........9.02.12....dziewczynka... ..1........śląsk ChceByćMamą.......27............???..............???... ........???........UK klara1984.............27............???.............???.. .........10........lubelskie ada111...... .........23........21.03.12..........???............7....... .zachodnie Maria.D83............27.........7.04.12..........???..... .......6........Koszalin Katii82................29............???..............??? ............4........Pomorskie Kreyyzolka ..........22.............???..............??? ............3?..........st-g Ewelina............27...............???..............???. ...........7...dolnyśląsk Kiedyś Kreyzolka pisała że zaczyna się starać od lipca więc chyba po trzecim się udało..?? najwyżej skorygujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIAST ewuś90..............3...........21...........24.09.11 ..........Żory anvers..............7...........26............25.09.11... .......Antwerpen Greczen...........17...........29...........28.09.11..... .....wielkopolska ania29.............17...........29............29.09.11... .......Rzeszów Sippelsweg.........7............29.............6.10.11... ........świętokrzyskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO cocacolagirl.......15...........26...........19.09.11.... .......Łódź AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34.............7...........34............ 7.09.11..........O-E Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 .........Warszawa Tygrysek333.......6...........26.............4.09.11.... .....Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33.............9.08.11....... ...Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. ........UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... ......śląsk Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11..........UK BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.... ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???......... .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.........???... .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.........???... .......5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ....5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11....dziewczynka. ..długo.....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11.....chłopczyk... ....2........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11.........???.... .......7........małopolska Karolka8512..........25........18.12.11........???....... ......3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11.........???........ ...4........gdańsk Ira1....................27........25.01.12.........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12.......synek...... ....1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12.......synek.... .......3.........okolice Łodzi vixwoman.............25.........9.02.12....dziewczynka... ..1........śląsk ChceByćMamą.......27............???..............???... ........???........UK klara1984.............27............???.............???.. .........10........lubelskie ada111...... .........23........21.03.12..........???............7....... .zachodnie Maria.D83............27.........7.04.12..........???..... .......6........Koszalin Katii82................29............???..............??? ............4........Pomorskie Kreyyzolka ..........22.............???..............??? ............1...........st-g Ewelina............27...............???..............???. ...........7...dolnyśląsk o dziekuje kochana :D a no musze poprawic bo w lipcu czasu nie bylo ta ze staranka zaczelismy dopiero teraz tak ze to 1 cykl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina - gratuluje:D a z ta owu to nie wiem, bede mierzyc dalej zobaczymy, ale dzisiaj mnie znowu zemdlilo, i podbrzusze pobolewa znowu, czy tomaga byc objawy owu?? bo na ciaze to watpie bo na mdlosci za wczesnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj anvers ciekawe te twoje objawy mnie tez mulilo przed terminem @ w szczegolnosci wieczorem i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mdlosci nie mialam, a bol brzucha wystepowal dzien lub kilka godzin wczesniej przed @, ja sie chyba juz nakrecam heh i czuje sie jakas taka nieobecna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiez ze jak wczorajmnie zemdlilo na smak jogurtu, gdzie zawsze mi smakowal to tez wieczorem i dzis tez juz wieczorem hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, spokojnie... Pamietam jak w ktoryms cyklu widzialas zylki na swoich piersiach, choc te pojawiaja sie zazwyczaj okolo 9tc, czyli w 3 miesiacu ;-) Bardzo wrazliwie reagujesz na zmiany w swoim organizmie i jeszcze wnikliwiej je obserwujesz ale to Cie tylko nakreca. Jak zajdziesz w ciaze (czego Ci zycze oczywiscie jak najpredzej, najlepiej od razu :-D ) to NA PEWNO tego nie przegapisz. Nie spiesz sie zreszta zbytnio do objawow ciazy, bo, wierz mi, nie sa one przyjemne. Zwlaszcza jak jest ich duzo i sa intensywne. One nie przechodza ot tak tylko ciagna sie dniami i tygodniami... Takie mdlosci na przyklad moga zdezorganizowac zycie :-o A po kilku tygodniach mdlosci na prawde mozna byc wykonczonym - fizycznie i psychicznie. Co do jogurtow: ja tez mialam w ktoryms tam cyklu wstret na ulubiony jogurt i ciaza to to nie byla. W ciazy wsuwalam jogurty zupelnie normalnie. Takze wyluzuj. Ciaza ma to do siebie, ze lubi zaskakiwac. Jak bedziesz jej za bardzo wypatrywac, mozesz ja sploszyc a ona moze na prawde jest tuz tuz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:)ja już na końcówce @ :)i zaczynamy staranka:)aha mongrana z tymi żyłkami na piersiach w ciąży to nie bardzo sie z Tobą zgodzę że pojawiają sie w 9 tc.....ja w tej ciąży którą poroniłam:(miałam je już w 5tc od zapłodnienia...no ale każda ciąża jest inna i u jednej kobiety pojawią sie prędzej u innej później...ja np przed każdą @ mam je bardziej widoczne....a jak tam u Was pierwszy dzień jesieni???ja już tęsknie za latem....ale każda pora roku ma swoje uroki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mongrana-- dowcipnie ja aplikuje, tez jak juz zaaplikuje to jestem anty wszystko. ide w kimono i nie reaguje na nic. a biore rano i wieczorem po 1, tak mi zalecil lekarz z lublina, wczesniej bralam 2 na noc. anvers-- ja miewalam rozne objawy ciazowe nie bedac w ciazy, a bedac w ciazy zauwazylam, ze nei smakowala mi ulubiona pizza, a tak poza tym to zadnych obiawow, a no i piersi mialam nabrzmiale, ale tak inaczej, skora przypominala troche skore napompowanego balona. ewelina-- gratulacje 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu a co to znaczy 5tc od zaplodnienia? 7tc od OM (ostatniej @)? Ja wyczytalam, ze zylki pojawiaja sie ok. 9tc, choc kazda kobieta jest inna. Ja nie mialam w ciazy zadnych objawow poza bolami brzucha, wzdeciami (a raczej jednym wzdeciem ciaglym) i bolem (obrzmialych) piersi. Ja tam do objawow wcale nie tesknie - kolezanki, ktore mialy ciaze bezobjawowe rodzily zdrowe dzieci. A te objawowe byly niezle wymeczone: mdlosci, depresje, lekarze, szpitale. Nie ma czego zazdroscic. Zreszta, mysle, im mniej objawow, tym lepsze samopoczucie a to tez wazne. Objawy nie pozwalaja wyluzowac, zapomniec na chwile o wszystkim - ciagle jest sie tylko opetanym mysla o ciazy a to, sadze, niezdrowe. Jedyny przyjemny objaw to bijace serduszko na USG :-D No wiec ja mam tak samo Sipp jak Ty: 2x1 50mg. I nie wiem, czy to nie za malo... Czy nie lepiej 2x2. No i mam je brac tylko do 12tc, choc na opakowaniu pisza, ze w przypadku zagrozen poronieniem powinno sie brac do 18-20 tc. Co gorsza nie mam tego z kim tu skonsultowac. W razie problemow jestem totalnie sama, bo Niemcy ruszaja swoje barbardzynskie tylko dopiero po trzecim poronieniu... Bezlitosny, nieludzki system (podobno w Anglii maja to samo, wszak tez Germanie - brr). A do Polski nie zawsze sie da podjechac. Poza tym nie mam dobrego gina na granicy. Jednak na prowincji ciezko o dobrych lekarzy. A jechac do swojego rodzinnego miasta nie mam jak, wszak to 600km. Fakt, ze nie mam komu zaufac tez dobrze na mnie nie wplywa :-( Dzis maialm koszmary, ze nosze w sobie martwe dziecko - obudzilam sie zlana potem :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie Mongrana:) 5 tydzień od zapłodnienia a 7 od ost. @ mnie lekarka wtedy liczyła ciąże od zapłodnienia.no kazda kobieta i każda ciąża inna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgosia
Witam!!! Mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie do swojego grona. Otoz od tego miesiaca starymy sie o baby. 14 wrzesnia wieczoerm bylo przytulanko,a w piatek wieczorem test owulacyjny pozytywny. Na efekty czemam.Moze jutro rano zatestuje (termin @). Jakos mam obawy,ze nici z tego,bo brzuch pobolewa jak na @ Pozdrwaiam was,zycze milego dnia i trzymam kciuki za starajace sie i za te co sa w ciazy - zeby maluszki zdrowo w brzuszku rosly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgoska
pierwszy miesiac ale ten brzuch ciagnie jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz czekać cierpliwie czy @ przyjdzie...:)bo niestety pierwsze objawy ciąży są bardzo podobne do tych przed okresem..także nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) witam nowa nksgosia:) dziewczyny wiem wiem, niepotrzebnie sie nakrecam, no i wrazliwa jestem dlatego tak reaguje na wszystko co zaobserwuje, nie taka prosta sprawa wyluzowac same dobrze wiecie, ale postaram sie nie myslec juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile wpisów podczas mojej nieobecności, niestety pracując nawet nie mam chwili czasu żeby zasiąść przed monitorem i cieszyć się waszych udanych prób i wspierać te, które się starają. Mi kończy się już @ więc pewnie od pojutrza będziemy się starać liczę na to że nam się uda. Już doczekać się nie mogę kiedy spojrzę na test i ujrzę 2 piękne krechy. Pewnie jeszcze w ten sam dzień polecę do gin. Ale do tego czasu to daleko najpierw trzeba zacząć robić coś w tym kierunku... Mam nadzieję że znajde chwilkę wolniejszego czasu i prześledzę wasze poczynania. Jeśli chcecie mogę wszystko na bieżąco opisywać... 3majcie kciuki... Ja odwdzięczę się tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie niestety duzo dystansu (i sceptycyzmu) nauczylo poronienie :-( - nie zycze nikomu takiej lekcji. Choc fakt faktem - przestalam swirowac, a tym bardziej marzyc o objawach. Luska - a po co Ty chcesz kochana pedzic do gina po zobaczeniu dwoch kresek? Gin niewiele pomoze. Do gina jest sens isc po 6tc, czyli 7-8 tc, kiedy mozna juz obejrzec serce. Wczesniej to co najwyzej do labu na betke - raz czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Juz troche ochlonełam po tym moim tescie :) Od niedawna jestem z Wami ale to forum jest takie sympatyczne, że zaglądałam tu już dużo wcześniej. Moja historia zachodzenia w ciąże była bardzo długa. Juz po ślubie przestalismy sie zabezpieczać ale nie mieliśmy takiego parcia na dzidzie. Przed ślubem byliśmy ze soba 7 lat i czasami zastanawiałm sie jak to jest, że tyle bylo niebezpiecznych sytuacji a mimo to nie zaszlam w ciążę. Rok po ślubie bylo mi juz smutno jak dostawalam okres wiec kupilam testy owulacyjne i na ich podstawie starałam sie trafiac w dni płodne. Nie pomagało nic. Ani wyjazdy, ani mile wieczory przy lampce wina. Miesiac za miesiacem @ przychodziła. Zaczełam czytać o przyczynach bezpłodności. Trafilam na pą polaktyne. Żaden lekarz o tym mi nie powiedzial. A przeciez w dzisiajszych czasach stres towarzyszy na kazdego dnia. I pisalam juz wczesniej ze mialam onad 40. Na wizyte czekalam miesiac bo poszlam na NFZ bo juz mam dosyc tych zdziercow i dostalam recepte. Bralam bromergon. jeden miesiąc wystarczyl. Mialam nadzieje na tę ciąże ale bardzo nieśmiało. Udało sie. Prolaktyna 19 i dwie kreski. Moimi objawami sa: wstręt do jogurtów:) anvers hehe i ciągle robie siusi i boli co ciekawe w podbrzuszu jak na okres. Co mnie bardzo zmyliło! Dzisiaj bylam u lakarza ale jeszcze nic nie widzać:( za dwa tygodnie mam przyjsc. Trzymam kciuki za staraczki i przesylam fasolkowe fluidki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Ewelina - u mnie podobnie. Jestesmy 2 lata po slubie, problem z prolaktyna (tyle ze u mnie skakala od 9 przed owu do 30 po owu) i zaszlam w pierszym cyklu obnizenia prolaktyny/podniesienia progesteronu (castagnusem). Ty sobie lepiej w takiej sytuacji sprawdz jeszcze progesteron, bo on lubi byc w parze z prolaktyna (sprzezenie zwrotne). Moze trzeba luteinka uzupelnic. Moze ja tak juz schizuje z ta luteina ale to wlasnie u mnie bylo przyczyna nieszczescia, wiec teraz maniakalnie doradzam wszystkim zeby sie sprawdzic ;-) Nie bede Ci zyczyc nudnej ciazy, bo Ci sie bedzie dluzyc ale po prostu bezstersowej, zrelaksowanej i optymistycznej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Podczytuje was caly czas. U mnie minal 12tc. A dzisiaj mialam nie mila niespodzianke,bo zobaczylam krew na papierze. Teraz juz jest prawie ok. Z lekarzem konsultowalam, kazal sie nie denerwowac:) Mowie wam, nie sadzilam ze bede tak schizowac w ciazy. Takze z mojej perspektywy 2 kreski to dopiero poczatek stresu. A i tez mialam taka refleksje ze im pozniej sie dowiesz o ciazy tym wiecej masz spokoju. Nie spierzcie sie tak z tym testowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba Marysiu w calej rozciaglosci. Ale zeby to najlepiej zrozumiec, to trzeba po prostu zajsc w ciaze ;-) 12 tc ktorego sie tak tesknie wyczekuje a tu takie przeboje. Mam nadzieje, ze rozejdzie sie to po kosciach. Jestes wszak wiec juz w tzw. najlepszym trymestrze, to powinnas moc sie nim tylko rozkoszowac - czego Ci oczywiscie zycze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Mongrana ty kiedyś pisałaś co brałas w cyklu i zaszłaś.Nie pamietam na której stronie to było.Jak możesz to napisz mi.Pamietam ze był:castagnus,żel intymny i coś jeszcze?napisz w wolnej chwili. A do mnie wczoraj przyszły testy owu dzisiaj 7dc i zaczne łykać castagnus.Zobaczymy co bedzie. Jak odpukać nie wyjdzie nam w tym cyklu to odpuszczam żadnych testów nie bede wtedy juz robic. A żeby sprawdzić czy faza lutealna jest wystarczajaco długa to tylko trzeba mierzyć temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgoska
witam z rana test wykonany i sa 2 kreseczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×