Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej mongrana - ale mnie nawet piersi nie bola a te mdlosci juz przeszly czuje sie zupelnie normalnie, brzuch mnie tez nie boli zadnych objawow nie mam czuje tylko jakos tak mokro od 3 dni,moze to tez po castagnusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.chcialabym sie dolaczyc :)Staram sie z mezem o dzidzie juz ok 7mc.Za 4 dni powinna przyjsc @,troche pobolewa mnie brzuch a poza tym to nie ma innych objawów wiec moze tym razem sie uda :) Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mongrana masz racje:)ale widzisz ja już miałam podobny śluz kiedyś i była to prawie że grzybica pochwy:(nie dużo brakowało...udało sie szybko wyleczyć:)dlatego wolę teraz uważać:)bo nie chce znowu przerwy w staraniach..witamy nową forumowiczkę Rybke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam mokro po masazach plodnosci (tak w pol godziny po masazu pojawial sie bol brzucha jak na @ a potem ulga i duzo sluzu, wiec mysle, ze te masaze tez jakos hormony podkrecaly), po castagnusie nie ale castagnus podregulowuje hormony, wiec moze i na sluz u Ciebie podzialal Tak troche z innej beczki - dla odprezenia. W naszej regionalnej gazecie znalazlam ostatnio reklame: "Najlepsze filmy z okresu NRD wreszcie na DVD! Odkryjcie na nowo ulubione seriale waszej mlodosci". Patrze i widze... zgadnijcie co? Podaje tytuly: 1. "Polizeihund CYWIL" 2. "Der Hengst KARINO" 3. "4 Panzersoldaten und ein Hund" (podpowiem, ze HUND ma na imie SCHARIK - he, he. No moj maz zrobil oczy, jak go oswiecillam, jakiej produkcji sa te "hity telewizji NRD" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu ale przy infekcjach to tez najczesciej jakos "pachnie" albo ma dziwna konsystencje albo kolor no i swedzi / piecze. Jak chcesz sobie na wszelki wypadek poprawic flore bakteryjna (czego grzybki nienawidza) to mozesz sprobowac "niemieckiego patentu" (czytalam w tutejszej prasie kobiecej): namoczyc tampon w jogurcie naturalnym i wlozyc na pol godziny. Podobno dziala tak samo jak globulki z kwasem mlekowym a ewentualnej dzidzi nie zaszkodzi. Dzis u dentysty (stad sie tyle naczytalam dzis prasy niemieckiej ;-) ) przeczytalam tez ze az 30% niemieckich par powyzej 35 raoku zycia nie chce miec dzieci. A dla Amerykanow dzieci stracily znaczenie o 24 punktow procentowych, tzn. jako filar udanego zwiazku uznalo je jednynie 41% a jeszcze kilkanascie lat temu bylo to 65% malzenstw. SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe z tym jogurtem:)moze spróbuje:)i wiesz pachnie normalnie troche ostatnio miałam podrażnione...i piekło ciupke...ale niewiem od czego ..bo od kilku cykli zauważyłam że właśnie w okolicach owu tak mi sie robi...a potem jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu a moze masz wlasnie tylko pH zaburzone co sprzyja infekcji ale jeszcze nia nie jest? No to i na takie przypadki ten jogurt ma byc ponoc dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słyszałyscie moze o ziołach ojca Sroki badz Klimuszki ???? Czytałam na innych forach,ze dziewczyny pijac je szybko zachodzily w ciaze.Moze by tak sprobowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedys tez nekaly stany zapalne i skonczyly sie... kiedy przestalam uzywac jakichkolwiek zeli intymnych - podmywam sie dwa razy dziennie (rano i wieczorem) sama woda. A odkad sie wzielam ostro za starania przerzucilam sie wylacznie na bawelniane majtki (syntetyczne sprzyjaja zaparzeniom - bakterie kochaja takie temperatury i brak tlenu) - tzn. do lozka zawsze mozna nalozyc jakas odjechana bielizne ale na codzien dbam o te swoje przydatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze jedno: lepiej nie uzywac plynow zmiekczajacych do prania bielizny - tez podrazniaja. Oczywiscie wszystko zalezy od indywidualnej wrazliwosci. Ale po paru miesiacach staran zaczelam sie czepiac (postepowalo to stopniowo ;-) )wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana jaki tam szok, kazdy uwaza, robi,mowi jak chce, jego zycie i ma do tego prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktoras miala taki sluz bialawy i gesty i malo rozciagliwy prawie wcale,wyglada troche jak jeden grubszy sznurek heh, nie wiem jak dokladniej opisac, bez zapachui zaczelo lekko bolec mnie podbrzusze od wieczora, help!! hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy gesty sluz znam u mnie z dwoch sytuacji: przed @ i w ciazy. ALE podobno nie moze byc on rozciagliwy, bo wtedy oznacza niedobor progesteronu = niedomoge lutealna. Anvers Ty nie zaczynaj spekulacji, tylko sie testuj, np. od 40dc co 10 dni az do dwoch kresek (lub @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers u mnie biały gesty śluz oznaczal ciaze pojawił sie pare dni przet terminem @, byłam 3 razy w ciazy i za kazdym razem to był pierwszy objaw:)) ale test pozytywny wyszedł mi dopiero pare dni po @ terminie, dlatego uznałam ze to nic takiego powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ten sluz niezabardzo chce sie rozciagnac, szukalam w google niektore dziewczyny opisuja ze to jeden wielki glut heh, dzis 41dc, coraz bardziej kusi mnie zeby zrobic ale czuje ze bedzie znowu zmarnowany test, jakos nie wierze ze pecherzyk sam pekl, nie przy moich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz moja podswiadomosc zaczyna mnie nakrecac, aj a myslalam ze poradzilam se z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie kobietki zrobie jutro ten test jak nie zapomne, ale oswiadczam ze wynik dostaniecie pod wieczor, bo nie bedzie mnie jutro i nie bede miala jak was powiadomic wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, przy Twoich mega dlugich cyklach oczywiscie z nadzieja nie nalezy przsadzac ale z drugiej strony, przeciez nie bedziesz czekac np. jeszcze 50 dni na @, co? W Twojej sytuacji nie pozostaje duze pole manewru. Ja bym, jak juz napisalam, co jakiesc 10 dni testowala. Nie podchodz do tego jak do "marnowania testu" (3 testy w miesiacu nie sa az tak drogie ;-) ) ale mozliwosc planowania - przeciez od wyniku zalezy i branie castagnusa i badanie macicy. Jak test pozostanie dlugo negatywny (np. 60dc), to moze lekarz powinien Cie wyslac na bete, zbadac USG i ewentualnie wywolac @? Przeciez nie mozesz miec 5 cykli w roku, kobieto... Nie jest to zdrowe dla Ciebie a i zmniejsza szanse na poczecie (5 a 12 cykli w roku to roznica!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro bedzie ciiiiiiiiisza na forum, jak Ciebie nie bedzie :-( Ale jakby test byl taki, jak o tym marzysz, to nie wierze, ze do wieczora doczekasz - spod ziemii wyciagniesz net a sie pochwalisz, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten cykl, ktory wlasnie trwa to dopiero 7 w tym roku, poprzedni cykl osiagnal status najwiekszego bo az 81!!! masakra ale bywaly takie co mialy 29, 32, 34, 45, nie w takiej kolejnosci ale rozne normalnie, ale ten ostatni chcialam juz wywolac ale lekarz powiedzial zeby lepiej poczekac na naturaly i stwierdzil ze przyjdzie mniej wiecej wtedy, i sprawdzilo sie, jakis jasnowidz a teraz tez kazal mi czekac naturalnie na @ ale zakazu robienia testow nie dal heh, wiem ze to nie jest dobre, gdybym mogla to sama bym porozciskala te pecherzyki zeby popekaly :P, nie chodzi mi o kwote testow, tylko o wynik i rozczarowanie, smutek i jakies jeszcze zale, ale spoko znajac mnie jak test bedzie negatyw to napewno zakupie nastepny bo nie wytrzymam heh, w razie czego mam lutenyl na wywolanie, bo mi zostalo jeszcze, ale nie wiem czy powinnam go brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak test wyjdzie z dwoma krechami to postaram sie zrobic wszystko zeby was powiadomic heh, i wiecie co nie podkrecam was ale od jakiejs niecalej godzinki mdli mnie a niech to licho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dorzuce jeszcze troche: mam wzdecia i gazy ale to pewnie z powodu picia pepsi, zaparcia bo jadlam pizze i chipsy, tylko brzuch jakis taki twardy troche, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, @ mozesz wywolac tylko po negatywnej becie - przeciez wiesz, ze sikance sa zawodne. Skoro nie masz wplywu na wynik, to postaraj sie miec wplyw choc na emocje przy tescie - nie nastawiaj sie na nic, podejdz na luzie - na ile sie da, bedzie Ci latwiej. I WIERZ MI, Ty NIE CHCESZ miec mdlosci. Mdlosci to cos potwornego!!!!!!! Chciej byc w fajnej, zdrowej ciazy ale nie chciej mdlosci - przeklniesz je 1000 razy (na dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja nie chce tych mdlosci same mnie dopadly, i czuje ze bedac w ciazy bede miala z nimi problemy bo jestem wrazliwa na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×