Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witajcie dziewczyny, takze nowe Staraczki, :) dlugo się nie odzywałam, ale powoli staję na nogi. Zycie zaczyna się stabilizować, maz wrocił do domku i rozpoczął rehabilitację. ma problemy z chodzeniem, ale po tak długim lezeniu to i tak szczescie, ze w ogole chodzi. Gratuluję nowym "mamusiom" i trzymam kciuki za nas, ktore dopiero zobaczą kiedys te 2 kreski. :D Chcialabym tez powrocic do staran, ale to nie tak szybko. Najbardziej boję się, ze jakosc plemników bedzie zla, mielismy juz problem z tym, a naliczylam, ze M mial chyba 14 przeswietlen i kilka tomografow, nie wiecie, czy takie naswietlanie nie uszkodziło materiału genetycznego???? A ty nowa "kolezanko", ktora psujesz tabelkę, zastanów się, po co to robisz? Inteligentni ludzie potrafią znalezc sobie inny sposob rozrywki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- odnosnie udszkodzenia genotypu to nie wydaje mi sie, by to mialo miejsce, na pewno plemniczki na razie beda oslabione ale to zwiazane jest ogolnei ze stanem zdrowia, jak maz bedzie zdrowial to i plemniki beda sie polepszaly, teraz zdrowa dieta, rehabilitacja i duzo milosci jest potrzebne mezowi, i wszystko musi byc dobrze! mongrana-- moj maz ostatnio jest bardziej wnerwiajacy niz ja z moimi wahaniami hormonow/nastrojow. no ale bynajmniej nie rwe sobie z tego powodu wlosow tylko go informuje, ze jak zamierza byc taki jedzowaty to nie ma problemu tylko ciezko sie z nim mieszka. skutkuje najczesciej na kilka godzin a pozniej wraca do marudzenia... normalnie jakby to on mial wahania hormonow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie bez zmian, no i wkoncu weekend... sipp - moje pecherzyki nie chca pekac i dlatego tak sie dluzy, narazie czekam na @ i pozniej bede miala leki to moze cos ruszy wkoncu, narazie wrzucilam na luz i nie mysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia - to super ze z mezem twoim juz coraz lepiej, zanim sie obejrzysz to plemniczki wzmocnia sie i beda gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers-- mnie obu ginow powiedzialo, ze jak pecherzyki rosna a nie chca same peknac to nalezy podac zastrzyk by pekly. nie powinno sie dopuszczac do niepekania bo sie pecherzyki rozrastaja i moze z nich powstac torbiel co raczej nie ulatwi zajscia w ciaze. tak trwierdzi zarowno moj gin co do niego chodze od poczatku jak i ten z kliniki nieplodnosci z lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, troche sie tu udzielalam, chcialam powiedziec ze w koncu zaszlam w ciaze :) 6 cykl staran, dzis zobaczylam dwie kreski, @ spoznia mi sie, dzis jest 49 dzien cyklu, wczesniej nie robilam testu bo moje cykle ostatnie byly po 39 dni, wiec trudno mi nawet okreslic na kiedy bede miec termin... jestem w szoku tyle powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hurra, pechowa!!!!!!!! :-D :-D :-D Baaaaaaaaaaardzo sie ciesze i moooooooocno gratuluje! Zdrowej, spokojnej ciazy zycze (nie bede zyczyc nudnej, bo to moze oznaczac nudnosci :-o ;-) ) i pisz regularnie (o ile zechcesz) jak sie czujesz :-D PS. jak mozna Ciebie zapomniec! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - grunt, ze maz wraca do zdrowia :-) Oby rekonwalescensja byla jak najkrotsza i najefektywniejsza :-D Na moja logike to jest tak, ze te przeswietlenia szkodza ale tylko na te plemniki, ktore aktualnie sa "w srodku" - przeciez zanim sie wezmiecie za starania, to one sie zdaza pare razy wymienic (tylko trzeba wypuscic na zewnatrz te stare, napromieniowane - a na to sposobow jest kilka, uczyc Cie na pewno nie trzeba ;-) ) i wyprodukuja sie superplemniki nowej generacji gotowe na nowy wyzwania! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - mnie przekonuje zdanie sippelsweg i jej lekarzy. Ja bym chciala choc podejrzec, co sie dzieje teraz z tymi pecherzykami - czy sie wchlonely, czy "utknely" na poziomie pewnej wielkosci (jak tak to jakiej - za male = nie wyrosly, za duze = grozi torbiel, czy jeszcze jakas inna opcja) i potem albo wywolywac pekniecie albo czekac - jezeli Twoj lekarz uwaza, ze taki odczekany cykl ma na celu, bo ja wiem, na przyklad odtrucie +/- odpoczynek dla organizmu pomiedzy cyklami stymulowanymi. W kazdym razie wiedziec a nie czekac 2 miesiace w zawieszeniu... Pozytyw tego czekania jednak chyba jest taki, ze sie troche wyciszylas (czy mi sie tylko tak wydaje?) a luzik, wiadoma sprawa, jest dobry dla kazdej staraczki i przyszlej mamusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, pechowa... najpierw niepewne bo "tylko" test, potem niepewne, bo "tylko" beta, potem niepewne, bo czeka sie na bijace serduszko, potem niepewne, bo czeka sie na koniec pierwszego trymestru, potem niepewne, bo czeka sie na USG polowkowe, potem... Tak, kochana, wyglada ciaza i macierzynstwo ;-) Dobrze zaczelas i trzymaj ten kierunek!!!! :-D Czy Ty mialas problemy z czyms przed zajsciem - np. progesteronem? Jesli tak, to mam nadzieje, ze pilnujesz lekow, zeby sie dzieciaczek mogl zdrowo rozwijac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym Ci radzila razem z beta zrobic TSH i progesteron (jak nie masz aktualnych) - albo Cie wynik uspokoi albo sie przyda (zycze aby to pierwsze :-) ) Te dwa hormony sa wazne nie tylko przy zachodzeniu ale i przy rozwoju dziecka. No to niezle wytrzymalas, 6 cykli bez badan, ja zaczelam po drugim latac po laboratoriach ;-) Ale ja mialam dziwne przeczucie od samego poczatku jak tylko zapadla decyzja o powaznych staraniach - na moje szczescie, jak sie okazalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz Ci na pewno tych badan nie zleci ;-) Pewnie, ze nie ma co wymyslac na sile. W moim przypadku jednak okazalo sie to koniecznoscia i ciesze sie, ze ja w miare szybko wykrylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje pechowa :) Ciesze sie razem z Toba. Mój mnie coraz bardziej zaskakuje. Od 4 spac nie mogl wiec mnie obudzil na co nie co :) bylo fajnie.... Choc to chyba jeszcze nie ma dni plodnych ale i tak robimy to kiedy mamy ochote. Jednak nie jechal w delegacje takze mam go tylko dla siebie. Ja mam dzisiaj wolne lecz druga polowa pracuje. Dzisiaj sprzatanko i obiadzik. A potem pewnie w odwiedziny do tesciow. Ja mam wolne chyba we wtorek a tak do pracy... Tez bym chciala posiedziec w domku pogapic sie w telewizor, ale niestety nie moge... .Odezwe sie wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny :) DZien taki piekny, od 7 rano rozkoszuje sie pogoda i swiezym powietrzem :) Pechowa - gratulacje!! Ja dzisiaj 12 dc. Rano zmierzylam temp i okazalo sie, ze skoczyla do 37st. Jednak na wynik patrze z przymruzeniem oka, bo 11 znajomych wyszlo od nas o 4 nad ranem, spalam 3h no i wypilam 3 drinki. Jesli jutro temp bedzie taka sama, to stwierdze, ze jednak moze 37 w 12dc bylo w miare rzeczywiste. Zycze Wam bardzo milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) widzę że tabelka sporo obkrojona:((a szkoda....nie dopisuje się bo nie wiem czy w końcu można czy tez nie nie pisze nic bo nie ma co albo nie mam czasu, jestem juz po 2 badaniach prenatalnych i moja Mała ma ponad 600 gram i jest zdrowa co najważniejsze:)) 25 tydzień leci a więc do porodu niecałe 3 m-ce stres troszkę jest ale narazie kompletuje wyprawke, tylkobez szaleństw to co niezbędne i jakas okazja jak sie trafi gratulacje dla nowych mamus i dalej trzymam kciuki za to abyscie na swieta miały wpsaniały prezent od losu:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam,bo przylazla do mnie @ . Mam takie pytanie dziewczyny do was czy wynik prolaktyny 21 uda mi się zbic tylko castagnusem. Czy którejs sie udało.? NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Malinowa1986....25...........6.............13.11.11...... .....Warszawa luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk ania29............29...........19 ............25.11.11...........Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........4.............24.10.11 ..........Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7.............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula......23...........8.............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34...........34...........7............. 7.09.11............O-E Świeżynka........30...........6..............5.09.11 ...........Warszawa Tygrysek333......26...........6..............4.09.11.... .......Warmińsko-mazurskie natka89...........22...........2............10.08.11 ...........Starogard Xenia33...........33......7/przerwa.......9.08.11....... ....Wrocław Virtualia..........33...........2.............6.08.11.. ....... .UK Pechowa..........22...........4.............3.08.11.... ... ...śląsk BlackRosssa......27...........8.............7.07.11.... .... ..Rzeszów Panterka1981....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka................27........3......25.11.11.......? ??..............MANCHESTER Katie84.................27........5......30.11.11.......? ??..............Kraków olcik777....... ........26........5........4.12.11....dziewczynka ....Małopolska barbera ...............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka...... .wielkopolska nietoperek333........28........2........8.12.11.....chłopczyk........Bielsko-Biała Ania282................27........7.......11.12.11.......? ??..............małopolska Karolka8512..........25........3.......18.12.11.......??? ..............ok.Szczecina Pani_biedronkowa...24.......4........24.12.11.......???.. ...........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... .???..............UK moniaa_aa...........23........1........28.01.12......syne k..........wielkopolska kozza.................27........3.........3.02.12.......s ynek..........okolice Łodzi vixwoman............25........1.........9.02.12....dziewczynka.....śląsk ChceByćMamą......27.......???............???........... ???.............UK klara1984............27.......10............???.......... ..???............lubelskie ada111...............23.........7.......14.03.12........? ??............zachodnie Maria.D83...........27.........6.........7.04.12........? ??............Koszalin Katii82...............29.........4.......26.05.12........ ???............Pomorskie cocacolagirl.........26........15.......26.05.12........? ??............Łódź Kreyyzolka .........22.........1........29.05.12........???............ st-g Ewelina..............27.........7............???......... ..???............dolnyśląsk Mloda Mama201...26.........6.........8.06.12..........???......... ...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze sie odezwalas vixwoman :-) To swietnie, ze z dzieciaczkiem wszystko super :-D Z tabelki NIKT Cie nie wyrzucal, nadal w niej jestes (patrz strone wczesniej), to tylko nasz forumowy troll, ktory odzywa sie co pare miesiecy, jak ja wypuszcza z psychiatryka ewentualnie jak jej sie przejsciowo skoncza leki na natrectwa. Jak ja znowu w kaftanie odwioza i naszpikuja, czym trzeba, to bedzie porzadek. Tym razem zamiast na pomaranczowo to sie podszywa pode mnie na czarno jako mAngarna (nie myl z mongrana!!!) ale my ja ignorujemy. W koncu te leki musza na nia kiedys zadzialac ;-) Takze pisz do nas, w oryginalnej, obowiazujacej tabelce jestes i bedziesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - pewnosci nie ma zadnej (jak to w medycynie) ale 21 to nie jest jakis kolosalny wynik i wydaje mi sie, ze castagnus powinien dac rade. Polykaj, to sie przekonasz, na szczescie to zadne ryzyko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pechowa - gratulacje!!!!!!!!!! wkoncu i do ciebie szczescie sie usmiechnelo:) sipp - to ze trzeba zastrzyk to moj gin tez tak twierdzi i mam juz go nawet w lodowce, czekam tylko na @ zeby zaczac na naturalnym cyklu a nie wywolywanym, o torbielach tez wiem, jak dotad moje wchlanialy sie mongrana - pecherzyki zapewne sa i to pelne jajniki, za kazdym razem jak mialam usg to bylo ich duzo i wygladaja jak sznur korali, i teraz pewnie jest to samo, byc moze lekarz chce odczekac od lekow, bo wczesniejszy wywolywal mi, szczerze powiedziawszy to nie chce mi sie isc do niego i nie chce mi sie nic dzialac w tym kierunku, za duzo razy sie przejmowalam i czekalam na jakies oznaki ze to mnie juz zmeczylo, i masz racje wyciszylam sie, juz mi tak nerwowo nie zalezy, jesli zajde w ciaze to super jesli nie to bede leczyc sie dalej az w koncu mi sie uda, ale nie bede robic nic na sile bo to tez wplywa negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu kolejna strata maleństwa:( Dwa miesiące przerwy na wyrównanie cykli w międzyczasie zmienię gina, potem badania hormonalne. Gdyby nie mój Kochany Mąż chyba znowu bym się załamała. NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Malinowa1986....25...........6.............13.11.11...... .....Warszawa luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk ania29............29...........19 ............25.11.11...........Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........5-7/przerwa.......---..........Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7.............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula......23...........8.............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34...........34...........7............. 7.09.11............O-E Świeżynka........30...........6..............5.09.11 ...........Warszawa Tygrysek333......26...........6..............4.09.11.... .......Warmińsko-mazurskie natka89...........22...........2............10.08.11 ...........Starogard Xenia33...........33......7/przerwa.......9.08.11....... ....Wrocław Virtualia..........33...........2.............6.08.11.. ....... .UK Pechowa..........22...........4.............3.08.11.... ... ...śląsk BlackRosssa......27...........8.............7.07.11.... .... ..Rzeszów Panterka1981....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka................27........3......25.11.11.......? ??..............MANCHESTER Katie84.................27........5......30.11.11.......? ??..............Kraków olcik777....... ........26........5........4.12.11....dziewczynka ....Małopolska barbera ...............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka..... . .wielkopolska nietoperek333........28........2........8.12.11.....chło pczyk........Bielsko-Biała Ania282................27........7.......11.12.11.......? ??..............małopolska Karolka8512..........25........3.......18.12.11.......??? ..............ok.Szczecina Pani_biedronkowa...24.......4........24.12.11.......???.. ...........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... .???..............UK moniaa_aa...........23........1........28.01.12......syne k..........wielkopolska kozza.................27........3.........3.02.12.......s ynek..........okolice Łodzi vixwoman............25........1.........9.02.12....dziewc zynka.....śląsk ChceByćMamą......27.......???............???........... ???.............UK klara1984............27.......10............???.......... ..???............lubelskie ada111...............23.........7.......14.03.12........? ??............zachodnie Maria.D83...........27.........6.........7.04.12........? ??............Koszalin Katii82...............29.........4.......26.05.12........ ???............Pomorskie cocacolagirl.........26........15.......26.05.12........? ??............Łódź Kreyyzolka .........22.........1........29.05.12........???............ st-g Ewelina..............27.........7............???......... ..???............dolnyśląsk Mloda Mama201...26.........6.........8.06.12..........???......... ...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewus90
Nie martw się kochana. Tak widocznie musiało być. Musisz wierzyć bo tylko to trzyma nas (aniołkowe mamy) przy życiu. Wiem bo sama też nią jestem... Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewus wiem, ze takie pocieszanie mało daje po stracie, ale musisz wierzyć ze się uda.Naprawde !!!! A ja dopisuję się do 1-szej tabelki, będę sie lepiej czula, znowu zaczynam obserwować cykl, bo trochę mam spustoszenia przez ten stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Xenia33...........33...........7..............10.11.11....... ....Wrocław Malinowa1986....25...........6.............13.11.11...... .....Warszawa luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk ania29............29...........19 ............25.11.11...........Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........5-7/przerwa.......---.... ......Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7.............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula......23...........8.............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34...........34...........7............. 7.09.11............O-E Świeżynka........30...........6..............5.09.11 ...........Warszawa Tygrysek333......26...........6..............4.09.11.... .......Warmińsko-mazurskie natka89...........22...........2............10.08.11 ...........Starogard Virtualia..........33...........2.............6.08.11.. ....... .UK Pechowa..........22...........4.............3.08.11.... ... ...śląsk BlackRosssa......27...........8.............7.07.11.... .... ..Rzeszów Panterka1981....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka................27........3......25.11.11.......? ??..............MANCHESTER Katie84.................27........5......30.11.11.......? ??..............Kraków olcik777....... ........26........5........4.12.11....dziewczynka ....Małopolska barbera ...............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka..... . .wielkopolska nietoperek333........28........2........8.12.11.....chło pczyk........Bielsko-Biała Ania282................27........7.......11.12.11.......? ??..............małopolska Karolka8512..........25........3.......18.12.11.......??? ..............ok.Szczecina Pani_biedronkowa...24.......4........24.12.11.......???.. ...........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... .???..............UK moniaa_aa...........23........1........28.01.12......syne k..........wielkopolska kozza.................27........3.........3.02.12.......s ynek..........okolice Łodzi vixwoman............25........1.........9.02.12....dziewc zynka.....śląsk ChceByćMamą......27.......???............???........... ???.............UK klara1984............27.......10............???.......... ..???............lubelskie ada111...............23.........7.......14.03.12........? ??............zachodnie Maria.D83...........27.........6.........7.04.12........? ??............Koszalin Katii82...............29.........4.......26.05.12........ ???............Pomorskie cocacolagirl.........26........15.......26.05.12........? ??............Łódź Kreyyzolka .........22.........1........29.05.12........???............ st-g Ewelina..............27.........7............???......... ..???............dolnyśląsk Mloda Mama201...26.........6.........8.06.12..........???......... ...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi przykro, Ewus. Wiem jak to boli, niestety. Jezeli stalo sie to w bardzo wczesniej ciazy (5.-6.tc), samoczynnie (bez udzialu lekarzy) i organizm po tym "oczysci" sie sam (w tydzien po stracie gin powinien sprawdzic, czy macica doszla do siebie) to z medycznego punktu widzenia nie musicie robic zadnej przerwy. Ani na badania ani na starania. Hormony po takim wydarzeniu wracaja do normy juz po kilku godzinach (wiem, bo ja mialam badane jeszcze w trakcie krwawienia), owulacja przesunie sie, o ile wogole, najwyzej o kilka dni (w moim przypadku o 2-3) a czesto cykl po stracie jest nawet bardziej plodny niz przecietny. Nie chce Cie absolutnie do niczego namawiac - to Ty musisz sie wsluchac w siebie, co Ci najlepiej pomoze sie pozbierac. Mnie bylo latwiej uciec przed rozpacza w dzialania - maraton po lekarzach, szybko diagnoza, zdobycie lekow i starania. Jesli czujesz sie na silach mozesz spokojnie juz w listopadzie zrobic hormony (obowiazkowo TSH, prolaktyna i progesteron bo to najczestsze przyczyny), jesli nie tedy trop to sprawy bardziej skomplikowane: krzepliwosc krwi, badanie kontrastowe macicy i jajowodow, testy na toxo, chlamydie itp. Jakas przyczyna musi byc. Na szczescie wiekszosc udaje sie wyleczyc blyskawicznie. Jesli chcesz moglabym Ci napisac na priva (mail) o czyms, o czym nie chcialabym pisac na forum. Trzymaj sie kochana i nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ewus - tak mi przykro, trzymaj sie kochana (przytulam), wierze ze ci sie uda nastepnym razem, dobrze ze masz blisko siebie meza ktory cie tak wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ewus-- tak mi przykro. ale macie przynajmniej pewnosc, ze z wasza plodnoscia wszystko jest ok, teraz badania czy nie masz przeciwcial odnosnie zagniezdzenia, bo z tego co wiedzialam to juz drugi raz starciliscie ciaze. ja od 2 dni mam zawroty glowy na maxa, w sobote to malo nie fiknelam, wczoraj bylo troche lepiej, ale szybka zmiana pozycjio laczy sie u nie nieodwolalnie z karuzela i lekkimi mdlosciami. do tego cos mnie podbrzusze pobolewa malo przyjaznie, ale nie tak jak przy poronieniu na szczescie, jednak profilakrtycznie lykam nospe, coby zmniejszyc skurcze. test mam zrobic jutro albo w srode, jak nic nie wyjdzie to nadal wcinac jeszcze 5 dni luteine i znowu zrobic test i jak nic nie wyjdzie to dopiero odstawic luteine. bo ostatnio po 10 dniach od owu nic test nei wykazal, wiec odstawilam luteione, a po 15 byly juz 2 keski(zaczelam znowu ja brac) i gin powiedzial, ze mozliwe, ze ten spadek progesteronu mogl wywolac skurcze i w efekcie poronienie. no ale nic nie wiadomo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg - hipoteza prawdopodobna. Mnie moj lekarz powiedzial, zeby nie odstawiac luteiny tak dlugo az test nie wyjdzie pozytywny, bo @ jak ma przyjsc to i tak przyjedzie, najwyzej kilka dni po terminiu - lluteina nie przeszkadza. A bierzesz po jednej czy dwie, bo nie pamietam? Trzymam kciuki za wyniki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×