Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

na mojej ulotce bylo napisane ze miedzy 10:00 a 20:00..z tym ze dalej bylo napisane 2godziny przed testowaniem niczego nie pic, testowac codziennie od tej samej porze, jak pokaza sie 2 grube krechy zaprzestac testowania i brac sie do roboty :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Xenia a u nas mowia i pisza, ze wlasnie tylko z pierwszego moczu. I jak ktos np. o 4 rano idzie siusiu a jest zbyt nieprzytomny by robic test, to powinien nasiusiac do kubeczka, odstawic (oczywiscie pod przykrywka, zeby potem nie pachnialo odpowiednio :-D ) a test zrobic po przebudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, typowa kobieta ze mnie - po prawej stronie (tej strony www)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek dokladnie i ja wszystkim dziewczyna go polecam :) bo on dziala na wszystko, facetowi teraz tez kupie, bo to i na plodnosc mezczyzny dziala a dokladnie na zwiekszenie ilosci plemnikow i poprawe ich ruchliwosci :) jezeli oczywiscie ten cykl mnie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczynaPortugalczyka napisała że jak się pojawią dwie krechy to do roboty i mi tak samo lekarz powiedział a mongrana napisała że za późno. Już nic z tego nie wiem. chyba po prostu od zakończenia @ Będę się przytulała z mężem co 2 dni i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wiesiolek kompletnie rozwalil cykl, takze wiecej go nie tykam. Trwalo ze 2 miesiace zanim wszystko wrocilo do normy, po tym, jak go przed rokiem te 2 tygodnie lykalam. Podobno len ma podobne dzialanie ale nie powoduje skurczy, wiec nie grozi poronieniem. Len mozna gotowac (tak jak to robia zoladkowcy), dodawac jako olej do saletk (tylko na zimno!), lykac w kapsulkach lub dosypywac po lyzce do muessli. Ma dodatkowo 1000 innych pozytywnych wlasciwosci leczniczych, wiec z pewnoscia nie szkodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek: jak sie pojawia dwie krechy i dzien po to najplodniejszy czas! Ale juz na przyklad 3 dni po dwoch kreskach efektow (poza przyjemnoscia) z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dz.portugalczyka: szukalam potem infy w necie i doczytalam, ze tak sie moze u niektorych kobiet zdarzac - rzadko bo rzadko ale najwyrazniej trafilo na mnie ;-) Tak jak od kilkunastu lat mam regularne cykle tak mi po wiesiolku zupelnie wypadla owu (cykl bezowulacyjny) a potem dwa kolejne okresy mialam kompletnie nieregularne. Moze mialam pecha i akurat taki przypadek zdarzyl mi sie przy braniu wiesiolka (niezaleznie od niego), niemniej wolalam nie ryzykowac. Przez caly okres brania wiesiolka gulgotalo mi wszystko w podbrzuszu, wiec ja sie trzymam od tej roslinki z daleka (choc wiem, ze wielu faktycznie pomaga). Len za to jest bardzo popularny w rejonie, w ktorym mieszkamy, wiec czesto gosci w naszej kuchni. Nie umiem ocenic, czy pomaga mi na sluz, w kazdym razie nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... my z mężem od września działamy, ale dalej nic. Co miesiąc "jestem pewna, że zaszłam" a potem robię test i gucio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
hej Kobietki :) ale sie naczytałam zanim doszłam do tej strony... :) ja dzis jestem umowiona na wizyte do gin na 18:15 zobaczymy co mi powie... zagadam tez o tych testach owulacyjnych wiec jak cos to podziele sie wiadomoscia... :) Co do wiesiolka to slyszalam same dobre rzeczy wiec jestem zdziwiona troszke tym ze sie cos rozlegulowalo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Minimum nieprzejmuj sie mi w kwietniu minie 2 lata. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi :) Właśnie umówiłam się na czwartek na rozmowę o pracę zobaczymy co to będzie :) Ja nigdy nie brała wiesiołka więc nie wypowiadam się na jego temat ,ale czytałam że na niektóre dziewczyny działa źle właśnie tak jak napisała mongrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale zescie sie rozpisaly troche do nadrobienia mam stron ;p z pol dnia czytanie mi zajmie ;p ostatnio czytalam ze zdrowa para w cyklu ma tylko 25% szans na bobo ehh co sie dzieje:( ta chemia i rozne swinstwa spowoduja ze za 10 lat szanse zmaleja do 5% ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyyzolka, a zebys wiedziala... Wg. szacunkow UE 50% chlopcow, ktorzy przyszli i przyjda na swiat w pierwszych dwoch 10-leciach naszego tysiaclecia jest/bedzie bezplodna!!! Przyczyna: bisphenol-A, obecny w wielu (nie wszystkich!) plastikowych produktach i w niektorych kosmetykach i produktach spozywczych, na przyklad w Nuttelli (firma Ferrero potwierdzila zawartosc ww. substancji w Nutelli). Takze nie karmcie swoich mezczyzn nutella i uwazajacie z plastikiem (najbezpieczniejszy jest PP, czyli polypropylen a najgorszy poliweglan) Dobra, ja musze leciec, jak cos to odezwe sie po poludniu, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Pewnie tak.. bo nie tylko w nas jest problem... a najczesciej nie ma zadnych przeciwskazan... ale to co wdychamy to co jemy to tez ma jakis wplyw... oprocz tego czlowiek nie ma czasu odpoczac bo wiecznie praca i praca... to i potem ani checi ani czasu... ale jak wiadomo zeby jakos zyc musi oboje pracowac.. eh.... Pozaty zawsze powtarzam DZIECI SA DLA TYCH CO NIE CHCA... i tak to sie dzieje.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
witaj kreyyyzolka :) mnie dawno tutaj nie było :P Musimy nadrobić zaległości :) A ile tutaj nowych staraczek przybylo :P Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Hej Milenka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ostatnio w radiu mowili zeby nie karmic dzieci z plastikowych butelek i iles tam firm wycofuje swoje produkty z produkcji z powodu tego dodatku do plastiku co mowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
hej Kinga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
jakos tu ucichło... chyba kazda obiadek robi:P:P ja juz mam zrobiony poki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja właśnie skończyłam robić obiadek :) się narobiłam placków napiekłam sosik zrobiłam więc placki po węgiersku będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Co tam u was dziewczynki słychać? Ja troszkę przeziębiona jestem :( Wczorajszy test do pracy mi odwołali bo system nie działał :/ i mam teraz czekać na tele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tygrysek oj nie rob mi kochana smaku bo za mna od tygodnia placki chodza ;p a jestem na diecie i nie moge :( ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Oj tygrysku ale mi narobiłaś ochoty na placki po węgiersku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
mmmm... ja dzis akurat mam udka z rozottem wiec tez dobre ... :) tez by mi sie dietka przydala ale nie mam motywacji... bo mozektoras tez tak ma..moze to i glupie ale " po co mam sie meczyc i glodzic a moze zza niedlugo bede w ciazy to i tak zgrubne" az taka wielka nie jestem wiec moze tez dlatego tak do tego podchodze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj milenka u mnie jakos leci wczoraj szalony dzien mialam hehe w banku facet ogladal przez 30 min moj dowod i podniecal sie bo troche moj piesio zaszalal chcial sie wpisac i zabki zostawil ;p Wiecie co chyba zaczynam budzic sie do zycia po zimie od jakis 3 dni jest u mnie taka piekna pogoda slonce swieci nawet cieplo jest w porownaniu do ostatnich dni, to jest niesamowite jak pogoda na ludzi wplywa przynajmniej na mnie ;p nawet okna pomylam mimo ze nie znosze tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×