Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Pechowa szczęściara jak się ominie jakiś dzień na tym forum to ciężko nadgonić wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się nie ma jak domyślać bo o 6 wychodzi do pracy wraca o 17 więc zdążę się wypłakać i wyzłościć a jak on przyjeżdża to już mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze trafiłam tutaj, bo przynjamniej wiem, ze nie tylko ja mam takie halo. Ze juz jestem pewna ze sie udalo i robie kilka testow a za pare dni @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pare dni ja zrobie test a za godzine przychodzi @ im dłużej czekam tym dłużej jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgana mnie nie było od wczoraj a już dzisiaj miałąm chyba ze 6 stron do nadrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Pechowa to może dzidziuś będzie? co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moj M zaczal reagowac na kobiety z dziecmi czy w ciazy. Dzis podrzucal mnie samochodem i przed nami przeszly przez ulice trzy dziewczyny z wozkami. Az westchnal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana mi pęcherzyki pękają same miałam ten lek podawany przed inseminacją co by mi pęcherzyk pęk wtedy kiedy trzeba. A czy pęcherzyk pęka czy nie to ja miałam robione co dziennie usg od 10 dnia cyklu do pęknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to forum jest wciągające a miałam się nie wciągnąć to już 3 forum na którym codziennie piszę ale szczerze tu jen najlepiej. Ni ma tak że jest kilka dziewczyn które ze sobą piszą a reszta się nie odzywa bo się nie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moj M zaczal reagowac na kobiety z dziecmi czy w ciazy. Dzis podrzucal mnie samochodem i przed nami przeszly przez ulice trzy dziewczyny z wozkami. Az westchnal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja tutaj zajrzałam z ciekawości i tak już zostałam wciągneło mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cykle mam średnio 31 dni. Więc jak mija 33 dzień test jest negatywny to już wiem że pęcherzyk nie pęknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka malo prawdopodobne bo dopiero zaczelismy kochac sie do konca i to na dodatek w dni nieplodne zaszalelismy, ale jestem 2 miesiace po tabletkach, czekam na drugi okres z odstawienia wiec kto wie, w koncu cuda sie zdarzaja, no nie ? ;) Ale raczej nastawiam sie na @ , ostatnio tez byla po 30 dniach i czuje lekkie bole, a sa bole w ciazy przypominajace @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mi sie wyslalo 2 razy to samo? Pisalam cos innego... Zaczne od nowa: o codziennym usg to ja tu moge tylko pomarzyc. Mnie zapowiedziano, ze mam sobie smaa testami mierzyc owu. Jesli jej nie bedzie lub jesli przez 6 kolejnych cykli nie zaciaze to dostaje skierowanie na invitro. 1 albo 3 (nie pamietam ile :-( ) prob placi kasa chorych a za kolejne (po 1000 euro kazda) trzeba juz samemu... I tyle. Wiecej sie tu nie patyczkuja... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
pechowa a moze zrobisz test.. :D i sie okaze. :D kurde ale by bylo fajnie.. ja to juz tak przezywam jakbym sama byla masakra :D oby twoja @ nie przyszła. :p tego ci zycze... chwili mnie nie bylo a tu juz 2 strony... ehmm przynajmniej cos sie dzieje... :) Ja to najlepiej bym chciala tak jak isc do gina i sie dowiedziec ze jestem.... ale nie czuje wcale zebym byla wiec sie nie napalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
echowa no pewnie że cuda się zdażaja :) Ja trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
miało być pechowa przepraszam za pomyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mielismy odwagi, bo tak jak mowilam odstawilam tabletki wraz z nowym rokiem, mowilismy o dziecku ale chcielismy jeszcze poczekac pare miesiecy, ale bylam u ginki i powiedziala ze nie ma zadnych przeciwwskazan i zaszalelismy :) a teraz to juz z gorki , zawsze do konca :P dlatego nie nastawiam sie, bo wiem ze troche pozno bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakrecajcie pechowej bo od nakrecania okres sie lubi spozniac a to dalej nakreca... Jakby co na pewno ciazy nie przeoczy i sie nam pochwali :-D No wcale nie jest fajnie - 6 prob i do szpitala. Poza tym te 1-3 proby invitro (musze sprawdzic zaraz ile) to nie az tak duzo. Lepiej byloby przed invitro wyprobowac wszelkie inne warianty - jak chocby z tym pekaniem pecherzyka. Masz racje dz. portugalczyka. Ale co ja moge na to poradzic? Chocbym spuchla nie moge codziennie jezdzic do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno port. to naprawdę dobrze tam macie ja za całe podejście zapłacę jakieś 9 tyś jak dobrze pójdzie i mam nadzieję na tym zakończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz możliwośc robienia badań krwi dośc często?? bo z krwi też można sprawdzic czy pęka pęcherzyk ja miałam robione badanie na estradiol najpierw się podwyższa a jak pęcherzyk pęka to estradiol spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×