Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Bardzo mi miło :) Mam 23 lata i w lutym minął rok naszych starań. Teraz jestem w trakcie dni płodnych jeśli tym razem się nie uda to musimy poszukać odpowiedniego lekarza, bo każdy gin u którego byłam mówi, że jestem jeszcze młoda i mam wrzucić na luz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, witaj zuza, dziewczyny wy tu o obiadku a ja jeszcze sniadania nie zjadlam, spioch ze mnie:P, zamiast do lodowki to pedem na kafeterie hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza podaj date nast @ i skad jestes to wpiszemy cie do naszej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś z Was jest z okolic śląska i mogła by mi polecić jakiegoś gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków AniaMyszula .......4.............23..........31.03.11..........Koszalin< br /> anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................4...........29...............??? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???. . ...........okolice Dębicy zuza22................rok...........23................???...............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Witaj Zuza... ja jestem ze slaska :) ale niewiem skad ty dokladnie jestes... bo slask jest troche duzy wiec nie oplacaloby ci sie jezdzic tyle kiometrow.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie zuza22................rok...........23.............14.03.11..........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków AniaMyszula .......4.............23..........31.03.11..........Koszalin< br /> anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................4...........29...............??? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???. . ...........okolice Dębicy poprawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
to z czestochowy do jastrzebia mialabys spory kawalek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjęcie :) A do jastrzębia to faktycznie kawałek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was brała duphaston?? Ja grałąm go przez 2 miesiące ponieważ nie pękaja mi pęcherzyki dzięki niemu pękały ale ciąży jak nie było tak nie ma, a teraz gin kazał mi odstawić i nie myśleć o dziecku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym sie wypowiedziala, ale nie bralam tego leku, wogole tylko folik biore i magnez popijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
jeszcze nie bralam tego... no niby mamy nie myslec ale jak tu sie nie zastanawiac nad tym czy z nami wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a jak juz sie dowie ktoras ze jest w ciazy, to macie jakis szczegolny pomysl zeby powiedziec to swemu partnerowi czy tak normalnie? tak se juz sie zastanawiam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy mi to mówi i wiem, że tak było by najlepiej, ale niestety nie potrafie nie myśleć to jest silniejsze. Poza tym jeśli pęcherzyki nie pękają to samo nie myślenie nic tu nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze tak sobie myślałam, że jak się nam uda.to podaruje mojemu mężowi małe buciczki:) A ty anvers masz jakiś pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
ja to pwwnie jakbym byla w ciazy to nie zdazylabym cos przygotowac zeby do tego czasu sie nie wygadac...:D ja to juz takie dziwne mam sny . bo mam urodziny 13 kwietnia i robie mala imprezke dla rodzicow tesciow siostry.. i wiadomo bedziewodeczka a ja sobie tez nie odmawiam .. a tu bach kinga nie pije czemu.. ??? :D Bo jestem wciazy ale by bylo.. :] a wszyscy tak czekaja na dzidziusia ze masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez myslalam o mini buciczkach, albo zeby zapakowac test hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
widze ze juz masz wszystko zapiete na ostatni guziczek...;d fajniutki pomysl z tym ciastem.. na pewno sie ucieszy...;) i obys juz nie dlugo musiala je piec.. ale nam powiesz??? ;> heheh albo nam tez po ciasteczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysły tylko radość będzie pewnie tak ogromna, że nie damy rady wytrzymać w tajemnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
to ciasto na prawde swietne tylko ja takiego talentu nie posiadam niestety... :) Dziewczyno Portugalczyka.. a czemu mialo by sie nie udac... :D a moze... :] nie ma co sie zalamywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Super to cisto:) Dziewczyny mam pytanie korzystacie z kosmetyków firmy Avon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie doczytałam ja już mam zapakowane malutkie buciki w razie czego bo jak się dowiem że to już to nie będę w stanie tego zrobić:) Wiem wiem jestem szurnięta ale jakoś nie mogłam się powstrzymać. A macie już jakieś ciuchy dla dzidzi w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
ja korzystam ale nie wszystkie uzywalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata szybko sie uwinelas z bucikami hihi:) ja jeszcze nic nie mam ale czesto w sklepach ogladam i mam ochote kupic ale sie powstrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×