Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja jestem od roku konsultantką i szukam nowych osób które zamawiają kosmetyki tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
ja nie mam zadnych ubranek... uwazam ze na wszystko przyjdzie czas.. jeszcze w taka obsesje nie wpadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam kiedys konsultatką avon i tak szczerzę to niektórych nie polecam a wlasnie kosmetyki tej firmy to czesto uczulaja wychodza czerwone krosty fuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tyle czasu czekam i czekam ze juz nic mnie nie zdziwi :) ciasto wydaje mi sie dosyc latwe :) potrzebuje tylko duzo ciasta biszkoptowego, krem waniliowy i czekoladowy, kawalki czekolady, ciasto sie zlaczy powycinam brzegi, rozwalkuje mase, naloze, pozniej to juz z gorki pojdzie :) nie raz sie bawialm ta masa :P co do ubranek, to ja jeszcze nic nie mam.. moze nawet lepiej bo bys sie chyba calymi dniami na nie patrzyla :) na wszystko przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam w Empiku fajną kartkę - z duzym czerwonym sercem - i ma napis: "TO JEST WIADOMOŚĆ PROSTO Z SERCA" Tam włożę test i wyślę mu listem poleconym żeby sam musiał odebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciuskisz ki jakby co ?? nie moge sie oprzec jak jestem w sklepie i widze cos fajnego super to kupuje i chowa przed mężem zeby nie uznal ze jakas wariatka ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę testować 1 kwietnia i w razie jak wyjdzie to muszę coś wymyślić tylko szkoda mi mojego M żeby go dołować, ale zobaczymy w praniu co wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
ja tam nic nie mialmpo tych kosmetykach aczkolwiek w ciazy ponoc sie nie poleca ( i to nie tylko avon ale cala reszta innych firm) ... nie wiem jaki maja wplyw bo sie tym nie interesuje jeszcze... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak juz zajde w upragniona ciąze to kupie super pudełeczko i wsadze do niego smoczek i schowam mu pod poduszke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mi sie nudzi szukam pracy i nie moge znaleśc masakra predzej zajde w ciąze niż znajde prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też tak mam i chętnie kupiła bym sobie jakieś maleńkie ubranka:) A poza tym jestem uzależniona od testów ciążowych:) W każdym miesiącu robię jak tylko @ się spóżni 1 dzień to już biegnę po teścik. Nawet nie mówię już mężowi, bo się ze mnie śmieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Owszem nie wszystkie kosmetyki polecam :P Ale perfumy płyny do kąpieli,kosmetyki dla dzieci itd jestem z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh taki torcik to cudny prezencik jednak też niestety nie mam takiego talentu :( ale myślałam z bucikami :) Na pewno nie powiem w prost. Co do dufstum czy jakoś tak się to pisze to ja brałam przed inseminacją żeby pęcherzyk pękł w odpowiednim momencie. Ale ogólnie z pęknięciem pęcherzyka nie mam problemów z tego co mi wiadomo :) Milenkaaaaa co do kosmetyków avon to często zamawiam ale bardzo małe ilości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Pierwsze słysze że nie powinno używać się kosmetyków Avon w ciąży :/ muszę o tym poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Laski idę dzisiaj do kosmetyczki zrobić paznokcie - mam nadzieję, ze w razie... czego... nic mi to nie zaszkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam manie kupywania a co do czego przyjdzie to nie bedzie trzeba kupować :) alez mąz sie wtedy zdziwi juz widze jego mine haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak reagujecie na widok pani z brzuszkiem?? Bo ja zawsze się do niej uśmiecham a w głębi serce jest mi strasznie smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia pomysł z tym smoczkiem jest bardzo fajny taki inny niż te buciki :) Ja ubranek nie kupuję bo jeszcze chyba nie jestem na tym etapie szaleństwa:) ale jak przechodzę obok takiego sklepu to czasami do niego zaglądam i oglądam ciuszki wózki i łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciuszkow i duperelek dla dzieci mam juz sporo ale to bardziej z powodu ciazy siory ;p jak widze to odrazu kupuje ;p a jak juz zajde i urodze bobo to wroca do mnie hihi ;p tz ciuszki wroca reszta nie zabardzo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szczeże bez bicia sie przyznam ze jak widze pania z brzuszkiem to sie do niej nie usmiecham odwracam sie i zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Pań z brzuszkami to ja im zawsze ustępuję miejsca i traktuje je tak jak sama bym chciała być traktowana jak już będę miała brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam na razie bodziaki ale oddam je bratowej bo w marcu będzie miała maleństwo a w razie czego bede mogła dalej kupować zuza 22 ja testy tez robie co miesiąc i mężowi nie mówię bo po co ma się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak widze kobietke w ciazy to tez zazdroszcze, tez bym chciala taki brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ostatnim cyklu byłam prawie pewna, ze się udało............. Tak strasznie bolały mnie piersi, a nigdy mnie nie bolą. ZROBIŁAM 5 TESTÓW !!!!!!!!!!!!!!! i nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja panią z brzuszkiem lub dzieciątkiem też ustępuje bo kiedyś może i mnie ktoś ustąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja mojemu nie mówie ale czasami jak kolejny raz widzę tą jedna kreche to dopada mnie dół i sam sie domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna Was spuscic z oka na godzine, ba, dwie to juz wogole zle - tyyyyle zdarzycie tekstu wyprodukowac :-D Wazne pytanko: dziewczyny a skad wiecie, ze Wam pecherzyk nie peka(l)? Po prostu brak owu czy jeszcze jakies inne symptomy? Jak to sie bada? Co do tematu prywatnie czy panstwowo, to ja za bardzo nie mam wyboru: u nas jest tylko panstwowo. Jakbym chciala lekarzowi zaplacic to jeszcze by mnie oskarzyli o lapownictwo :-( Platne sa tylko niektore uslugi ponadprogramowe a cennik wisi w poczekalni w widocznym miejscu. Takze jakbym byla bardzo niecierpliwa, to musialabym prywatnie jechac do Polski. Na szczescie moja tutejsza gin jak na razie byla super, tylko ze tak trudno sie do niej dostac :-( Ciasto wyglada bombowo :-D Tylko jako maniaczka naturalnosci przestrzegam przed niebieskim barwnikiem - to juz lepiej czerwony (np. z buraczkow) - z chemia trzeba w ciazy jednak uwazac a niebieskiego barwinika spozywczego nie ma w naturalnym wydaniu, tylko syntetecznym. Ja nie bede jakby co mezowi robic zadnych prezencikow i podchodow, bo nie wytrzymam. Wiem jak po owulce wylecialam jak z procy z lazienki z testem, to z ciazowym bedzie jak z katapulty :-D On baaaaaardzo pragnie dziecka, wiec jego reakcja jest tylko jedna mozliwa :-D Cos moglibysmy podarowac rodzicom ale to dopiero w drugim trymestrze. Pierwszy niestety jest, jaki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×